Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 77
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 30
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 29

Zielone światło dla Flash Forward » Zakończone Seriale » Flash Forward • seriale forumtv.pl

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 12 paź 2009, o 22:56

Zielone światło dla Flash Forward

Zgodnie z przewidywaniami serial "FlashForward", w swoim premierowym sezonie, otrzymał zamówienie na pełną serię. Choć wynikami oglądalności nowa produkcja ABC nie powala, to osiąga niezłe rezultaty.
"FlashForward", nazywany przez wielu "następcą Lost", wylądował w czwartkowej ramówce zastępując "Ugly Betty". I nowy tytuł poprawił wyniki stacji w tym paśmie o ponad trzydzieści procent. Jednocześnie warto odnotować, że "FlashForward" jest pierwszym programem od kilku lat, który premierą pokonał w kategorii wiekowej 18-49 lat pokonał "Survivor" stacji CBS. Ostatni tytułem, któremu się to udawało byli... "Przyjaciele".

To czwarty serial ABC, który otrzymał zamówienie na pełny sezon. Wcześniej na podobny krok zdecydowano się w przypadku "The Middle", "Modern Family" i "Cougar Town".

Obecny sezon "FlashForward" będzie liczył 24 odcinki.


Źródło: Showtv.pl
trust him... he's a doctor!
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 12 paź 2009, o 23:18

Re: Zielone światło dla Flash Forward


No i ładnie, nie myślałem nawet że może być inaczej. Mam tylko nadzieję że cały sezon będzie trzymał dotychczasowy poziom a może nawet lepszy, czym bym nie pogardził.
We Are The World haiti
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 13 paź 2009, o 07:52

Re: Zielone światło dla Flash Forward


Wcześniejsze zamówienie opiewało na 13 odcinków jak dobrze pamiętam?
Data emisji finału sezonu miała odbyć się 29.04.2009 r., czyli w dniu, który bohaterowie poznali swoją przyszłość.
Szkoda tego pomysłu ale zdecydowanie wydłuża ona nam zabawę.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 paź 2009, o 10:09

Re: Zielone światło dla Flash Forward


Ostatnio czytałem że 29 kwietni będzie jeden z końcowych odcinków, bodajże 22, a reszta będzie po wydarzeniach z ff. Mi ten pomysł bardziej pasuję bo nie będzie niedosytu jak przyszłość się spełni. Bo co to za sens oglądać serial jak mamy już w pierwszym odcinku strzępki wiadomości dotyczące finału ;)
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 13 paź 2009, o 10:26

Re: Zielone światło dla Flash Forward


No właśnie nie finału, tylko "wydarzeń późniejszych".
Taka koncepcja wydaje się rzeczywiście najlepsza, że po 29.04.2009 r. poakzane zostaną dalsze wydarzenia.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 15 lis 2009, o 14:07

Odp.: Zielone światło dla Flash Forward


Flashforward otrzymało zielone świato na 2 sezon potwierdzone przez preducentki wykonawczej Jessiki goyer. Producenka powiedziała, że w drugiej serii zobaczy więcej znanych postaci z Markiem Benforderm na czele.
  Kod:
JG:
Zdecydowanie potwierdzam, że Mark Benford pojawi się w 2 sezonie, mogę powiedzieć też, że pojawią się jakieś nowe postaci i nowe wątki, ale serial napewno skupi się przedewszystkim na losach bohaterów z 1 seri. Nie mamy gotowych wszystkich scenariuszy, ale wiemy w jakim kierunku podąża akcja, jakie jest zakończenie. Każdy odcinek każdej serii, które mamy nadzieję nakręcić zrobimy z myślą o zakończeniu histori. W finale pierwszej serii dojdziemy do daty i co prawda nie poznamy rozwiązania wszystkich zagadek, ale dowiemy się czuje wizje się sprawdzą i w jaki sposób. Tym samym odpowiemy na wiele pytań.


Więc wiadomo, że będzie 2 sezon i na tym się może nie skończy jeśli oglądalność 1 i 2 sezonu będzie jak w Loście 1 i 2 sezonie lub lepsza to czeka nas 3 sezon. Mają tak rozplanowane, że mogą ciągnąć serial i wcale nie starci na poziomie tylko chodzi o oglądalność. Oczywiście informacja o 3 sezonie będzie pod koniec lub w połowie 2 w zależności od wyników oglądalności.
Lost też miał przecież nudawych wiele odcinków. Jak były FB Sun, Jina, miecheal, walta... Flashforwad jak narazie utrzymuje dobry poziom, więc serial jest na jaknalepszej drodze... Mnie to cieszy i oby były z 3 sezony po 22 odc.
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 16 lis 2009, o 11:03

Odp.: Zielone światło dla Flash Forward


Cięzko w tym temacie o jednoznaczne komentarze.
Podejrzewam, że nie tylko ja uważam, że obecnie FF prezentuje się w kratkę. 2-3 dobre odcinki przeplatane 1 słabszym odcinkiem. Generalnie nie mam nic przeciwko kontynuacji serialu ponieważ sama tematyka mnie wciąga.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.

 


  • Podobne tematy do Zielone światło dla Flash Forward
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.