Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 82
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 34
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 33

Wszystko o Romku G. » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Najnowsze informacje o tym co się dzieje w Polsce i na świecie

<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 4 lip 2007, o 20:42

w sumie to mam nadzieje ze wygra teraz SLD ;D nie lubię tego młokosa co teraz rządzi tą partią ale Olek jest fajny i ma im stworzyć jakiś program czy cuś :P
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 4 lip 2007, o 20:47


Olejniczak?
O nim mowa?
yyy... Bez komentarza...

Każda partia najpierw przed wyborami coś obiecuje, a tu kicha...

Ale fakt, czas na zmiany...

Moze SLD się sprawdzi tym razem?- o ile ta partia zostanie wybrana...
Ostatnio edytowano 4 lip 2007, o 20:51 przez Bee132, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 4 lip 2007, o 21:13


Bee132 napisał(a):Moze SLD się sprawdzi tym razem?- o ile ta partia zostanie wybrana...

SLD? Chyba żartujesz? Przecież rządzili i nic nie zrobili to dlaczego teraz niby pod przywódcąa Kwachy mogliby cos osiagnac?
Ludzie myslcie bo jeszcze troche i zostaną sami politycy w kraju
Obrazek
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 4 lip 2007, o 21:21


Tai, żadna partia nic nie zrobi...

Ogólnie, to po co nam była ta cholerna demokracja?
I tak nie mozna niczego powiedzieć na rząd, bo Kaczki Kwa-Kwa takich zamykają...
Za szczerość...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 4 lip 2007, o 21:27


Bee132 napisał(a):bo Kaczki Kwa-Kwa takich zamykają...
Za szczerość...

A co chcesz mówić? Gazeta Wyborcza cały czas sapie i jakoś nikogo nie zamknęli to zoo.
Obrazek
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 4 lip 2007, o 22:10


ale już kilka spraw sie toczy przeciwko niej i bez przesady nie zamykają za to, oni zamykają za to że sąd przyzna tak wysoką grzywnę że ludzie bankrutują i nie mają za co jej zapłacić ;D
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 5 lip 2007, o 08:08


Oj, tak mi się głupio napisało...
Ale na Kaczorów nic nie można powiedzieć...
Przecież oni wyglądają jak ziemniaki czy kartofle, czy ja to było?
Jakoś nie zauważyli swojego zachowania- "spieprzaj dziadu" albo "małpa w czerwonym" , czy tak zachowuje się głowa państwa czy premier?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 5 lip 2007, o 11:25


Przecież to obojętne jaka partia wygra następne wybory. Jeżeli tylko polityk dorwie się do "koryta" + co miesięczna dietka w wysokości 7 tys (czy coś koło tego) w momencie zapomina o swoich obietnicach wyborczych. Jego jedynym zadaniem jest utrzymanie sie do końca kadencji :/ Nie ma znaczenie co za partia (lewica czy prawica). Na tym właśnie polega polska mentalnośc - zagarnąc dla siebie najwięcej jak się da :?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 5 lip 2007, o 22:09


Bee132 napisał(a):Jego zmiany po prostu zwalają z nóg...

Bee132 napisał(a):Matematyka na maturze

Ja bym nie chciał jej na maturze, ale jak patrze na kolejne pokolenia to jestem za wprowadzeniem wszystkich przedmiotówktóre wymagajachoć troche logicznego myslenia..
Bee132 napisał(a):zakaz noszenie komórek i odtwarzaczy muzycznych

Nie słyszałem o tym... Słyszałem tylko o zakazie używania tych rzeczy na lekcjach
Teraz jest trudniej niż kiedyś...

Jest o wiele, wiele łatwiej...
Taki przedmiot sie przydaje, ale po co mi sprawdzanie mojego poziomu wiedzy, jeśli nie wiąże z nią swojej przyszłości?

Każdy przedmiot jest jakoś zwiazany z nami i nasza przyszłościa...
Cya napisał(a):no co ty nauczyciele żeby się nie nudzili i rozwijali swoją wiedzę ze swojej dziedziny to nam kazali kupować gazetki o różnej tematyce

Hmm może to dotyczy wykładowców itych co tego chca, ale taki magisterki z liceów i podstawówek nie przykładaja do tego wagi...
Bee132 napisał(a):Do matmy trzeba mieć dryg i dużo samozaparcia

To prawda.
Ale najłatwiejszy jest WOS a nie historia, wystarczy byc na biezaco...
Taifun napisał(a):Najwiekszy material do opanowania jest z historii i wosu.

Może. Tylko że na WOS tak jak pisałem wystarczy wiedzieć co się dzieje.
Taifun napisał(a):PO ma niepewne środki finansowania

Przykład panie wszechwiedzacy?
Taifun napisał(a):Przecież rządzili i nic nie zrobili to dlaczego teraz niby pod przywódcąa Kwachy mogliby cos osiagnac?

Pytanie podstawowe. Po ilu latach widać odbicie działań danego rządu na sytuacji w kraju? PKB, bezrobocie itd.
Odpowiem Ci pierwsze, niewielkie efekty widoczne sa dopiero po roku, na poważniejsze zmiany należy czekać nawet 3lata... I nigdy nie dowiemy się jak działania danego rzadu wpływaja na gospodarke dopoki dana partia nie bedzie u władzy dłużej niż 1kadencje.
Wracajac jednak do SLD. W latach 1993-1997 PKB wzrosło do 7%, bezrobocie wynosiło 10%. To był bilans zamknięcia. Przyszedł AWS z tymi ludźmi co tworza obecnie PiS i PO
i w 2001 mieliśmy wzrost PKB 0.2% bezrobocie 20% a dziura w budżecie wynosiła bagatela 90mld... Przychodzi SLD i pod koniec rzadów w 2005 mamy PKB 3,2 i bezrobocie 18%i rośnie...
Możesz powiedzieć: były afery. Teraz też sa, tylko że wiekszosci ukreca się łeb. Przykład: Państwo Łyżwińscy. Nie maja samochodu, prawa jazdy. A w ciagu roku uzyskuja zrot pieniedzy z budżetu państa za ponad 300tyśprzejechanych kilometrów...
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 6 lip 2007, o 07:36


Tak bywa...
Korupcja. Jest czy jej nie ma?
Tez o tym się za wiele nie mói obecnie, a wiadomo, że problem istnieje...

Wracajać do działań rządu, to Kaczory powinny się zająć bezrobociem, które oczywiście spada, dzięki ich zasługom (taa jasne... Spada, bo tak wieleu ludzi wyjeżdża za granicę ) gospodarką, która też sie niby rozwija i opieką zdrowaotną, a nie ściganiem byłych SB-ków.
Co to da?
Lewica ściga prawicę, prawica- lewicę.
Bez sensu. Czy nie lepiej połączyc siły i sprawować prawdziwe demokratyczne rządy, a nie te podchodzące pod autorytaryzm?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

tonej

Postdodano 6 lip 2007, o 14:43


ja wiem tyle ze mam 1,97 wzrostu i jest o troche wiekszy ode mnie :]
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 6 lip 2007, o 23:54


alvaro napisał(a):Jest o wiele, wiele łatwiej...

teraz jest gorzej bo są kompy i komórki, media kreują taki a nie inny styl życia, jednym słowem: rozrywkowy. Ciekaw jestem jak to będzie gdy rodzice nie będą płacić za utrzymanie i trzeba będzie się wziąć do pracy.
alvaro napisał(a):Każdy przedmiot jest jakoś zwiazany z nami i nasza przyszłościa...

praktycznych rzeczy powinni uczyć i bardziej uważnie dobierać przedmioty do nauczania dla różnych klas dla danego profilu.
alvaro napisał(a):Taifun napisał/a:
PO ma niepewne środki finansowania

Przykład panie wszechwiedzacy?

PO jako punkt zaczepiania na PiS stawiało fakt, że PiS funduje banery reklamowe z własnych składek partyjnych a PO... było o tym głośno ale mnie to tak nie interesuje. Już dawno poznałem się na tych chu*ach.

alvaro napisał(a):Pytanie podstawowe. Po ilu latach widać odbicie działań danego rządu na sytuacji w kraju? PKB, bezrobocie itd.
Odpowiem Ci pierwsze, niewielkie efekty widoczne sa dopiero po roku, na poważniejsze zmiany należy czekać nawet 3lata... I nigdy nie dowiemy się jak działania danego rzadu wpływaja na gospodarke dopoki dana partia nie bedzie u władzy dłużej niż 1kadencje.
Wracajac jednak do SLD. W latach 1993-1997 PKB wzrosło do 7%, bezrobocie wynosiło 10%. To był bilans zamknięcia. Przyszedł AWS z tymi ludźmi co tworza obecnie PiS i PO
i w 2001 mieliśmy wzrost PKB 0.2% bezrobocie 20% a dziura w budżecie wynosiła bagatela 90mld... Przychodzi SLD i pod koniec rzadów w 2005 mamy PKB 3,2 i bezrobocie 18%i rośnie...
Możesz powiedzieć: były afery. Teraz też sa, tylko że wiekszosci ukreca się łeb. Przykład: Państwo Łyżwińscy. Nie maja samochodu, prawa jazdy. A w ciagu roku uzyskuja zrot pieniedzy z budżetu państa za ponad 300tyśprzejechanych kilometrów...

Alvaro: ten wskaźnik jest spowodowany czym innym. Umiejscowienie kraju, tania siła robocza, napływ kapitału itd. SLD w sumie było dobre bo nie utrundiało ani nie ułatwiało. Konkretyzując gówno robili ale przynajmniej nie robili czegoś źle. Lepiej wcale niż źle.
Wzrost gospodarczy utrzymuje się do dziś i w żaden sposób nie jest związany z rządami SLD tylko samodzielnym rozwojem gospodarki.
A Kwaśniewski nigdy uczciwie nie przepracował ani jednego dnia. Zawsze trzymał się jakiś organizacji dobroczynnych, fundacji. Jednym słowem lajtowe życie miał :).
Widać jaką ma kulturę osobistą jak udawał papieża całując ziemię po przylocie. Jakoś wszyscy o tym zapomnieli... No cóż dużo było takich spraw staram się zapominać ale jak taki Alvaro, który jest przedstawicielem typowej młodzieży można powiedzieć dalej wierzy w lewaków to aż ręce opadają. Co z tą Polską pytam? Lipa jak tacy jak Alvaro nie oprzytomnieją.
Bee132 napisał(a):Wracajać do działań rządu, to Kaczory powinny się zająć bezrobociem, które oczywiście spada

tak naprawdę bezrobocie czyli brak aktywności zadodowej jest niskie. Wiele ludzi pracuje na czarno.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Taifun, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 7 lip 2007, o 01:13


Taifun napisał(a):teraz jest gorzej bo są kompy i komórki, media kreują taki a nie inny styl życia, jednym słowem: rozrywkowy. Ciekaw jestem jak to będzie gdy rodzice nie będą płacić za utrzymanie i trzeba będzie się wziąć do pracy.

Ale to zadniem rodziców jest wychować, a nie telewizji...
Taifun napisał(a):praktycznych rzeczy powinni uczyć i bardziej uważnie dobierać przedmioty do nauczania dla różnych klas dla danego profilu.

Tak, tylko że z jednej strony słysze "wybieranie profilu w tak wczesnym wieku to pomyłka bo niby skąd ma dziecko wiedzieć kim bedzie" a z drugiej strony opinie takie jak Twoja. Musi być jakiś kompromis. I co znaczy "praktycznych"? Praktyki z matematyki w biedronce? Sa technika, sa zawodówki, dla tych co chca sie rozwijaćsa studia, podczas studiów praktyki. Może nie jest idealnie, ale nie jest masakrycznie źle.
Taifun napisał(a):PO jako punkt zaczepiania na PiS stawiało fakt, że PiS funduje banery reklamowe z własnych składek partyjnych a PO... było o tym głośno ale mnie to tak nie interesuje. Już dawno poznałem się na tych chu*ach.

Z tego co pamiętam afere bilbordowa wymyślił pan Kurski, mówiac że PO wykupila po zaniżonych cenach niewykorzystane miejsca z kampani PZU "stop wariatom drogowym". Potem okazało się że podczas kampani wyborczej PIS miał tych bilbordów w spadku po PZU 2x wiecej.
Taifun napisał(a):Widać jaką ma kulturę osobistą jak udawał papieża całując ziemię po przylocie.

I znowu wiesz że dzwoni tylko nie wiesz w jakim kościele. To nie Kwaśniewski,tylko Siwiec całował ziemie (za namowa Kwaśniewskiego). Oczywiście nie jest to godne pochwały, ale należy uwzględnić to ,że działo się to tylko i wyłącznie wśród "świty" prezydenckiej czyli grupy znajomych. Teraz pytanie, kto wśród grupy przyjaciół nie zrobił nigdy nic głupiego? niech podniesie ręke.
Była jeszcze wpadka w Charkowie, ucieczka po drabinie, fałszywe oświadczenie dotyczace wykształcenia... No cóż. Jednak wolałem takiego prezydenta, który godnie mnie reprezentował na arenie międzynarodowej, który miał szacunek wśród władców na świecie, niż takiego który musi dzwonić do brata żeby zapytać czy zgodzić się na takie czy inne warunki...
Taifun napisał(a):No cóż dużo było takich spraw staram się zapominać ale jak taki Alvaro, który jest przedstawicielem typowej młodzieży można powiedzieć dalej wierzy w lewaków to aż ręce opadają. Co z tą Polską pytam? Lipa jak tacy jak Alvaro nie oprzytomnieją.

Po pierwsze. Nie znasz mnie, moich poglądów, mojego sposobu patrzenia na pewne sprawy, więc daruj sobie takie wycieczki socjologiczno-psychologiczne.
Po drugie. Młodzież raczej wierzy w PO, a nie SLD.
Po trzecie. Kto nie myśli tak jak Ty, jest bee. Jestem ogłupiony przez GW (tak czytam GW,świetnie wpisuje się to w mój profil zaślepionego), ogladam TVN... nie ma dla mnie ratunku...
A Ty jakie masz poglady? bo wnioskuje że coś w okolicach UPR?
Taifun napisał(a):tak naprawdę bezrobocie czyli brak aktywności zadodowej jest niskie. Wiele ludzi pracuje na czarno.

a części się poprostu nie chce...
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 7 lip 2007, o 14:41


alvaro napisał(a):Ale to zadniem rodziców jest wychować, a nie telewizji...

tak ale chodziło o naukę. Trudniej jest się skupić przy tych wszystkich cudach techniki a są one niby pomocne. W pewnym sensie tak ale każdy wie jak jest...
alvaro napisał(a):Tak, tylko że z jednej strony słysze "wybieranie profilu w tak wczesnym wieku to pomyłka bo niby skąd ma dziecko wiedzieć kim bedzie" a z drugiej strony opinie takie jak Twoja. Musi być jakiś kompromis. I co znaczy "praktycznych"? Praktyki z matematyki w biedronce? Sa technika, sa zawodówki, dla tych co chca sie rozwijaćsa studia, podczas studiów praktyki. Może nie jest idealnie, ale nie jest masakrycznie źle.

Chodzi o to żeby było jeszcze lepiej. A co do wczesnego wieku gdzie człowiek już musi się ustosunkować to może być jak jest ale i tak trochę za wcześnie ten wybór jest podejmowany.
alvaro napisał(a):I znowu wiesz że dzwoni tylko nie wiesz w jakim kościele. To nie Kwaśniewski,tylko Siwiec całował ziemie (za namowa Kwaśniewskiego). Oczywiście nie jest to godne pochwały, ale należy uwzględnić to ,że działo się to tylko i wyłącznie wśród "świty" prezydenckiej czyli grupy znajomych. Teraz pytanie, kto wśród grupy przyjaciół nie zrobił nigdy nic głupiego? niech podniesie ręke.
Była jeszcze wpadka w Charkowie, ucieczka po drabinie, fałszywe oświadczenie dotyczace wykształcenia... No cóż. Jednak wolałem takiego prezydenta, który godnie mnie reprezentował na arenie międzynarodowej, który miał szacunek wśród władców na świecie, niż takiego który musi dzwonić do brata żeby zapytać czy zgodzić się na takie czy inne warunki...

Ja pamiętam bez szczegółów takie afery, zresztą wolałbym ich nie pamiętać...
Lepiej żeby dzwonił do brata niż przystępował i lizał dupę innym Państwom. W U.S.A prasa dobrze pisze o polskich rządach.
alvaro napisał(a):Po pierwsze. Nie znasz mnie, moich poglądów, mojego sposobu patrzenia na pewne sprawy, więc daruj sobie takie wycieczki socjologiczno-psychologiczne.
Po drugie. Młodzież raczej wierzy w PO, a nie SLD.
Po trzecie. Kto nie myśli tak jak Ty, jest bee. Jestem ogłupiony przez GW (tak czytam GW,świetnie wpisuje się to w mój profil zaślepionego), ogladam TVN... nie ma dla mnie ratunku...
A Ty jakie masz poglady? bo wnioskuje że coś w okolicach UPR?

Znam kawałek wypowiedzi ale mi to wystarcza. Chociaż Polska jest specyficznym krajem jak ktoś napisał nieważne kto by się dorwał do władzy i tak nic nie zrobi bo taką Polacy mają mentalność. Wycyckać i uciec. Z tych rzadów nie jestem do końca zadowolony ale na pewno lepiej od SLD. Większość społeczeństwa chce się rozliczyć z przeszłością nie wiem dlaczego tak zwlekamy. Kolejna sprawa to GW o której wspomniałeś:
http://www.upr.pl/new/index.php?option= ... 6&Itemid=1
Żeby wyrobić własną opinię musisz czytac każdą gazete. OD GW po NAsz Dziennik. Tak samo z TV. Porównaj, przeanalizuj. Nie narzucam nikomu ale mówię, że jeśli kierować się lewicą daleko nie zajedziemy.
Obrazek
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 7 lip 2007, o 14:59


Taifun napisał(a):Większość społeczeństwa chce się rozliczyć z przeszłością nie wiem dlaczego tak zwlekamy.
większość społeczeństwa? no sorry, ale chyba ta większość która za niedługo będzie zdecydowaną mniejszością z powodu dość leciwego wieku, większości ludzi nie obchodzi przeszłość, większość woli żeby zapomnieć o przeszłości i ruszyć na przód i wbrew temu co się mówi da się to zrobić bez rozliczania przeszłości

Taifun napisał(a):jeśli kierować się lewicą daleko nie zajedziemy.
a prawicą jeszcze krótsza będzie ta ścieżka
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 7 lip 2007, o 15:52


Cya napisał(a):większość społeczeństwa? no sorry, ale chyba ta większość która za niedługo będzie zdecydowaną mniejszością z powodu dość leciwego wieku, większości ludzi nie obchodzi przeszłość, większość woli żeby zapomnieć o przeszłości i ruszyć na przód i wbrew temu co się mówi da się to zrobić bez rozliczania przeszłości

no to skoro tak mówisz te sprawy, które "nikogo nie obchodzą" będą wykorzystywane za 10 lat i będzie się to ciągło i ciągło...
Obrazek
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 7 lip 2007, o 20:39


U nas jest przede wszystkim lewica, nawet prawica ma lewicowy budżet :)

IPN bym spalił, bo więcej z tego problemów niż pożytku.

Prawica jak za czasów AWSu tylko się kłóci między sobą i nic nie robi, no może oprócz wymieniania kolejnych SBeków i ujawniania kolejnych tyranów PRLu a prawda jest taka że każdy orze jak może, dostałbyś prace w parti w tamtych czasach dobrze płatną to co zrezygnowałbyś ? Jakby teraz się okazało że ten cały kapitalizm jest do doopy i ogólnie robi ludziom sieczkę z głowy to co nazwałbyś szeregowego policjanta kapitaluchem i wrzuciłbyś go do więzeinia tylko za to że wykonywał swoje obowiązki ? Dla mnie to jest choore cały czas wracać do przeszłości a olewać kompletnie przyszłość jak choćby z tym pierwiastkiem teraz takie kozaki, a przegrali wszystko i Turcja będzie miała sielniejszy głos od Nas w uni jak do niej wejdzie.
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 7 lip 2007, o 21:30

KaruzeL napisał(a):IPN bym spalił, bo więcej z tego problemów niż pożytku.


Dokładnie.. Wyciągają brudy sprzed lat, które wpływu na nasze społeczeństwo nie mają...

KaruzeL napisał(a):dostałbyś prace w parti w tamtych czasach dobrze płatną to co zrezygnowałbyś ?


Ja bym nie zrezygnowała, z prostej przyczyny: kasa...

KaruzeL napisał(a):Jakby teraz się okazało że ten cały kapitalizm jest do doopy i ogólnie robi ludziom sieczkę z głowy


Ja tak uważam :P Co nam kapitalizm dał? Dużo osób żyje poniżej poziomu biedy... Młodzi uciekają za granicę w poszukiwaniu dobrze płatnej i godnej pracy bez mobbingu i siedzenia po godzinach jako czyn społeczny...
KaruzeL napisał(a):Dla mnie to jest choore cały czas wracać do przeszłości a olewać kompletnie przyszłość jak choćby z tym pierwiastkiem teraz takie kozaki, a przegrali wszystko i Turcja będzie miała sielniejszy głos od Nas w uni jak do niej wejdzie.


Teraz i tak Polska nie może dojść do głosu i przedstawić swoich racji, a potem?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Wszystko o Romku G.
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Wiadomości z kraju i ze świata



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.