Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 73
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 26
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 25

V » forumTV.pl » Ogłoszenia • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 kwi 2009, o 01:17

V

Stacja ABC zamówiła pilot, a obsada z dnia na dzień robi się coraz ciekawsza m.in. Elizabeth Mitchell(Lost), Joel Gretsch(4400), Scott Wolf(Nine), Morena Baccarin(Firefly). Jest to remeake serialu z lat 80, który opowiadał o ruchu oporu walczącym z kosmitami na Ziemi. A o czym będzie nowa wersja? Do przeczytania:

Today, the world woke up to find spaceships over every major city. The Visitors claim to have come in peace, bringing gifts of medical miracles and technological breakthroughs. They promise to do no harm. They're lying. Most people believe the aliens have arrived just when we needed them most. We're eager to embrace their generous offers of help, but while tracking a terrorist cell, Homeland Security agent Erica Evans stumbles upon something far more sinister. When her partner tries to kill her, Erica discovers that the aliens have plans to infiltrate our governments and businesses, planting seeds for their plot to control mankind. Convincing anyone of the truth will be impossible because the Visitors have two powerful weapons. First, they've given the people faith with their reassuring presence and gifts. Second, they've rallied our youth. Thousands of teens, including Erica's son, have been recruited as 'Peace Ambassadors' but they're actually serving as unwitting spies. Erica's violent introduction to the truth thrusts her into the resistance movement, where she joins forces with Ryan, a rogue alien driven to save humanity. She'll have to balance her covert activities with her job, and her role as a mother, fighting to protect her son Tyler even as he joins forces with the enemy. From executive producer Scott Peters, Emmy-nominated creator of The 4400, comes a bold re-imagining of the sci-fi classic. Let the invasion begin.

Cast: Elizabeth Mitchell as Erica Evans; Joel Gretsch as Father Jack Lowery; Scott Wolf as Chad Decker; Logan Huffman as Tyler Evans; Morris Chestnut as Ryan Nichols; Morena Baccarin as Anna


http://www.abc.com/
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 16 kwi 2009, o 11:52

Re: V


Z mojej strony krótko: wchodzę w to! ;)

Teraz za to trochę dłużej. Jestem za, po pierwsze dlatego, że do każdego nowego projektu SF podchodzę (przynajmniej na początku) bezkrytycznie. Po drugie dlatego, że to całkiem dobra historia do odświeżenia, a jak pokazał przykład Battlestar Galactica - można to zrobić wyśmienicie. Po trzecie podoba mi się obsada, a zwłaszcza Morena Baccarin z nieodżałowanego Firefly...
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 maja 2009, o 16:21

Re: V


hatak.pl napisał(a):Alan Tudyk, aktor znany z "Firefly", którego niedługo zobaczymy w nowej wersji kultowego serialu, "V", zdradził nam trochę faktów o produkcji.

Według niego, nowy serial nie będzie dużo różnić się od oryginału. Ma być to ten sam klimat i wydarzenia, które pamiętamy, lecz z pierwszorzędnymi efektami specjalnymi. Największa różnica właśnie będzie w efektach, które będzie robić firma ZOIC, którą pracę podziwialiśmy w serialu "Firefly" oraz filmie "Serenity".

Skoro klimat oryginału będzie zachowany, to czyżby szykował nam się udany remake na miarę "Battlestar Galactica"?


Oby :)

Tak jak WhYdOC liczę na ten serial. Może i pomysł odgrzewany, ale genialne BSG też było reamkem. Jednak najbardziej mnie martwi że za serial odpowiada ABC. Wolałbym kablówkę.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 7 maja 2009, o 17:41

Re: V


Ooo, fajnie, coś dla fanów SF, czyli dla mnie. ;pp Nie oglądałem oryginału, ale z chęcią za to zobaczę nowszą wersję. :) A co do BSG, to zapomniałem o ostatnim odcinku, dobrze że mi przypomnieliście panowie, muszę skomentować go. ;pp
We Are The World haiti
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 22 maja 2009, o 19:39

Re: V

Ostatnio edytowano 9 lip 2009, o 19:44 przez Taifun, łącznie edytowano 2 razy
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 31 maja 2009, o 12:38

Re: V

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 wrz 2009, o 20:32

Re: V


Opinie po pilocie

Wygląda na to że mamy hit. Jeszcze tylko żeby publiczność w Stanach dopisała i V może stać się serialem na lata.

Najważniejsza informacja z CC - premiera serialu została przesunięta na listopad! To kilka miesięcy wcześniej niż zapowiadano. Ja czekam i doczekać się nie mogę. Mam nadzieje że trailer wycieknie wcześniej.

Data premiery została wyznaczona na 3 listopada 2009

Aktorzy ze starej wersji w remake'u?
Elizabeth Mitchell i Morena Baccarin o serialu
Josh Blacker w serialu
Przerwa w zdjęciach
<<

Isual

Oglądam seriale

Posty: 132

Postdodano 2 wrz 2009, o 20:45

Re: V


"Jednak najbardziej mnie martwi że za serial odpowiada ABC. Wolałbym kablówkę."
Dlaczego? ABC w większości robi bdb seriale.
Oglądam: Brothers & sisters, Grey's anatomy, Desperate housewives, Ugly Betty, Gossip girl, 90210, Melrose place, One tree hill, Glee, Flash forward.
Oglądałem: Roswell, Dirty sexy money, Cashmere mafia, Twin peaks, Dawson's creek, Private practice.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 wrz 2009, o 21:01

Re: V


Wiem że robi np. Lost, GA, Castle i miejmy nadzieje Flash Forward. Jednak kablówka to co innego, serial może sobie pozwolić na więcej niż ogólnodostępna telewizja no i zazwyczaj kablówki mają ciekawsze historię. Ja jednak jestem dobrej myśli co do V. Z Lost się udało tu może być podobnie.
<<

Isual

Oglądam seriale

Posty: 132

Postdodano 2 wrz 2009, o 21:20

Re: V


Szczerze to nie wiem które seriale są kablówkowe a które nie ale oglądam wszystkie nowości abc i 80% z nich są moimi hitami ;)
Oglądam: Brothers & sisters, Grey's anatomy, Desperate housewives, Ugly Betty, Gossip girl, 90210, Melrose place, One tree hill, Glee, Flash forward.
Oglądałem: Roswell, Dirty sexy money, Cashmere mafia, Twin peaks, Dawson's creek, Private practice.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 3 wrz 2009, o 18:51

Re: V


Kablówkowe seriale są zdecydowanie adresowane pod kątem starszych widzów, nie nastolatków (jak np. produkcje CW). W takich serialach (nie zawsze ofc) pojawiają się ostrzejsze sceny, przekleństwa, sexscenes, czego nie zobaczymy w produkcjach wielkiej czwórki.

Ja np. wolałbym, żeby Brothers and Sisters było produkowane przez kablówke - IMO temu serialowi brakuje tzw. pazura.

A na V oczywiście czekam.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 4 wrz 2009, o 17:42

Re: V


WhYdOC napisał(a):Jestem za, po pierwsze dlatego, że do każdego nowego projektu SF podchodzę (przynajmniej na początku) bezkrytycznie.


A ja właśnie z produkcjami SF mam na odwrót :P Bardzo sceptycznie do nich podchodzę.
Lecz z "V" jest inaczej. Zainteresowałem się tym serialem od samego początku :D
mam nadzieję, że nie zawiedzie. Choć po trailerach serial zyskuje w moich oczach coraz bardziej :)
trust him... he's a doctor!
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 26 wrz 2009, o 14:06

Re: V


Stacja ABC po raz kolejny zmieniła swoją koncepcję dotyczącą serialu "V". Choć bez zmian pozostaje data premiery serii (3 listopada), to zmienono plany dotyczące liczby epizodów, które będą wyświetlone w tym roku.
Początkowo zapowiadano, że widzowie zobaczą sześć epizodów. Teraz plany zweryfikowano i poinformowano, że w tym roku w telewizji zostanie zaprezentowana mniejsza liczba odcinków, bo ledwie cztery. Pozostałe zamówione epizody (będzie ich dziewięć) wrócą na antenę ABC w marcu. Producenci zapowiadają, że czwarty odcinek serialu zostawi widzów na przerwę z dużym cliffhangerem.

Warto przypomnieć, że w sierpniu zakończono tymczasowo prace na planie "V", gdyż producentom nie podobał się scenariusz niektórych odcinków i został on odesłany do poprawki. Aktorzy i wszyscy związani z serialem wrócą do pracy 4 października.

Na dzień dzisiejszy serial ma ledwie trzy gotowe odcinki.


Źródło: Showtv.pl
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 26 wrz 2009, o 14:33

Re: V


Najgorsza wiadomość dnia...

Na pocieszenienowy trailer.
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 26 wrz 2009, o 16:16

Re: V


Eee, to tak trochę głupio, że zrobili taką długą przerwę i jeszcze zmniejszyli ilości odcinku buu...
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 27 wrz 2009, o 16:36

Re: V


Serial będę oglądał to wiem pa 100% oczywiście nie podoba mi się ta decyzja. Mam nadzieje, że pierwsze 4 odcinki będą jednak bardzo dobre i zgromadzą dużą widownie.

Obrazek

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 23 kwi 2010, o 20:10

Odp: V


Dział jest już zrobiony od jakiegoś czasu.

Dział

Przenoszę do Archiwum :)
trust him... he's a doctor!

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Archiwum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.