Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 68
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 21
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 20

United States of Tara » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 30 cze 2009, o 15:54

United States of Tara

Toni Collette stars as a suburban housewife who also happens to suffer from multiple personalities. Family members try to keep up with various incarnations which range greatly in age, temperament, and gender.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 lis 2009, o 20:13

Odp.: United States of Tara


Premiera 2 sezonu 22 marca 2010.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 14 lut 2010, o 16:45

Odp: United States of Tara


Świetny serial, ciekawe postacie, genialna rola Toni Collette, interesująca historia traktująca o osobie z mnogim rozdwojeniem jaźni, o czymś takim nie było jeszcze żadnego serialu. :P Poza tym przy serialu grzebał sam Steven Spielberg (scenariusz) oraz Jason Reitman (reżyseria).
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 17 lut 2010, o 22:05

Odp: United States of Tara


Świetny, świetny, świetny serial. Obejrzałem całość w jeden dzień i ani przez minute się nie nudziłem. Naprawde bardzo ciekawie napisana historia, ze świetnymi bohaterami. Gra aktorska też na najwyższym poziomie (Toni Colette po prostu rządzi!).

Uwielbiam wszystkich bohaterów. Buck, Alice i T są świetne. :D Kate i Marshall też, fajnie, że odgrywają dużą role w serialu. Charmaine ma genialne teksty.

Drugi sezon dopiero w marcu. :( Ale jest już PROMO i BEHIND THE SCENES. Zapowiada się świetnie, ale mam jednak nadzieje, że Marsh nie będzie eksperymentował. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 2 kwi 2010, o 11:13

Odp: United States of Tara


Jesteśmy po dwóch odcinkach drugiego sezonu. Zapowiada się oczywiście genialny sezon. Buck powrócił i umawia się z barmanką.

Scena w szafie była genialna - Toni Collette jest nieziemska.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 maja 2011, o 19:52

Odp: United States of Tara


Serial został anulowany.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 23 maja 2011, o 23:12

Odp: United States of Tara


O NIE :(
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 24 maja 2011, o 00:26

Odp: United States of Tara


Co za chamstwo! Jak można anulować tak świetny serial...taak, wiem, mała oglądalność...ale jak można! :P
Showtime ma u mnie wielkiego minusa i tyle!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 24 maja 2011, o 01:09

Odp: United States of Tara


A ja może dzięki temu obejrzę sobie w wakacje cały serial :)
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 26 cze 2011, o 22:59

Odp: United States of Tara


Właśnie nadrobiłem dwa ostatnie odcinki 3 sezonu.
Jest mi bardzo smutno, że to już koniec serialu...ale muszę przynajmniej powiedzieć, że zakończenie spełniło moje oczekiwania.
Ostatni odcinek wyglądał na prawdziwe pożegnanie z Tarą i jej rodziną, oczywiście twórcy zostali małą otwartą furtkę dla przyszłego sezonu. Ale jest ona tak mała, że serial można spokojnie oglądać jako trzy kompletne serie.

Najbardziej z całego odcinka podobały mi sceny wybuchów Maxa, z początku dziejące się tylko w jego umyśle, a później w kulminacyjnym punkcie kolacji dostaliśmy jego prawdziwy wybuch wściekłości. :P Po których wszyscy siedli do jedzenia kolacji - uwielbiam ten serial za właśnie takie sceny. :P
Muszę jeszcze wspomnieć genialną scenę, gdy Tara żegna się ze wszystkimi, a na tylnej części Pickupa siedzą poobijani Buck, Alice i T. :hearth

Jako, że jest to totalnie ostatni epizod to pozwolę sobie na małe podsumowanko, co było świetne w "Tarze":
- postać Marshalla, był to jeden z nielicznych bohaterów-gejów w kinematografii, którego po prostu uwielbiam; jego zachowanie, teksty, inteligencja postaci, aktorowi należą się wielkie brawa
- relacja brat-siostra (Marshall-Kate), niesamowicie się ich razem oglądało; dokuczanie, odzywki, wsparcie, pomaganie sobie nawzajem; jedne z najlepszych scen w serialu.
- genialna Toni Collette, aktorka zagrała w tym serialu po prostu fenomenalnie; uwielbiałem wszystkie jej wcielenia (osobowości). :D
- rzadko zdarza się, żebym lubił każdą główną postać w serialu, tutaj tak było. :P Charmaine, Max, Neil, Tara, Marshall, Kate, każda z tych postaci była świetna, a razem tworzą coś wspaniałego. :P Tara i Max, takich "cool" rodziców jeszcze nie oglądałem. :P
- świetny występ gościnny w 3 sezonie zaliczył dr Hatteras, bardzo dobra rola. :P

Żegnaj Taro, T, Bucku, Alice, Gimme, dr Shoshano Schoenbaum, Chicken i nawet ty Bryce! :(
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 3 lip 2011, o 22:53

Odp: United States of Tara


Jestem dopiero na 3x04, ale już nie moge sie pogodzic z faktem, że jeszcze tylko 8 odcinków. Nurse Jackie is so much worse than this i jakoś ją przedłużyli. Z wielkim smutkiem, ide oglądac dalej.
FUCK YOU showtime.

p.s. 3x04 i nawiązanie do nazwy serialu GENIALNE!

---

Nie rozumiem tej decyzji, myślałem, że chociaż kablówki choc troche obchodzą swoje seriale, a nie tylko pieniądze, a tu jednak nie. Zakończenie całego serialu jednak bardzo dobre. One door has closed, one door has opened. Naprawde chciałbym zobaczyc sezon czwarty, bo ta obsada i ten pomysł są niesamowite.

Toni Colette była genialna, to co ona wyprawiała w tym serialu przechodzi ludzkie pojęcie. Niekiedy, w jednym odcinku grała OSIEM postaci. Niesamowite.
John Corbett dostał wielką scene wybuchu gniewu w ostatnim odcinku i wyszło to świetnie - na pewno każdy zapamięta tą scene na długo. Często był w cieniu Toni, ale naprawde świetnie zagrał Maxa.
Brie Larson - świetna aktorka jak sie okazuje, szczególnie właśnie w trzecim sezonie.
Rosemarie DeWitt - GENIUSZ! Przezabawna, teksty Charmaine były po prostu zabójcze. Ta postac była genialna właśnie dzięki niej.
Keir Gilchrist - osobiście go uwielbiam. Świetnie zagrana postac, Marshall był kapitalny!

Żegnajcie Gregsonowie i T, Alice, Buck, Gimme, Shoshana, Chicken. :( :( :(


Nigdy nie wybacze SHO, że wybrali NJ ponad USoT.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 7 lip 2011, o 17:04

Odp: United States of Tara


Jestem po 1 odcinkui spodobalo mi sie :)

Tara jest mega yyy tzn bardziej T. i Buck ;p

Marshall tez jest dobry, taki swoj babski swiat ma koles, ale dobrze sie wyzyl na chlopaku Kate :)
Obrazek
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 14 lip 2011, o 22:54

Odp: United States of Tara


Jak dla mnie anulowanie takiego serialu to straszna strata. Serial miał potencjał, był unikalny - pokazywał coś czego jeszcze nie było. Aktorzy dawali z siebie wszystko i ich role były wspaniałe. Świetne charaktery i sama historia, więc czego chcieć więcej? Nie rozumiem tego anulowania i jestem nieco rozczarowana, że pozbawiono nas ciągu dalszego.
Generalna opinia na temat serialu powyżej :D. Poza tym Toni Collette. Wspaniała aktorka - zagrać 6 czy 7 różnych osób nie wychodzą jednocześnie z roli, nie mieszając charakterów - jak dla mnie to musiało wymagać niesamowitego wysiłku. Zmiany zachowania a przy tym nawet zmiany głosu, sposobu poruszania się, mówienia, przechodzenie z sekundy na sekundę z jednej roki w drugą - Toni pokazała jak to robić po mistrzowsku. Cała rodzinka dawała z resztą czadu :)
I uwielbiam jej alterki. I alterka (nie wliczając psycho brata). Niesamowite osobowości, świetnie stworzone, dopracowane, i zagrane.
No i sam tytuł, już wyżej wspomniany. Genialne nawiązanie w jednym z odcinków do podpisania traktatu United States of Tara :D
Jeden z moich ulubionych serialu, połknęłam całość w niecały tydzień i z chęcią łykałabym dalej gdyby tylko się dało. Ale zakończenie, które nam zaserwowane, nie jest w zasadzie złe. I choć nie lubię otwartych zakończeń, to jestem w stanie łyknąć ;)
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 3 sie 2011, o 16:30

Odp: United States of Tara


Dobry serial, nie rozumiem tych ludzi z Ameryki, czemu tego nie ogladali ? :( :p

W sumie jestem ustatysfakcjonowany zakonczeniem a musze przyznac, ze rzadko tak mam ;)

Wspaniale postacie, doslownie kazdy z bohaterow mi sie spodobal. Max, podziwialem go przez caly serial za jego opanowanie, zrozumienie i bycie z Tara, ale jednak to wszystko go meczylo i wybuchl w finalowym odcinku. Fajne byly te sceny :p

Najbardziej z alter lubilem Buck'a :) Toni swietnie go grala, te ruchy :D Np. zaraz przed tym co wiedzial ze zginie i prosil Maxa o piwo :p

Charmaine, ta miala dobre hasla :D Jej dialogi byly boskie ;p

Ogolnie bede bardzo milo wspominal przygode z tym serialem, szkoda ze juz sie skonczyla.
Obrazek
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 3 sie 2011, o 17:00

Odp: United States of Tara


Haha, Charmaine zabijała na każdym kroku. xD Rosemarie DeWitt była genialna.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do United States of Tara
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.