Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 73
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 26
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 25

The Defenders » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 23 maja 2010, o 17:14

The Defenders

Serial będzie się skupiał na historii dwóch adwokatów w Las Vegas. Jim Belushi zagra jednego z nich - Nicka Manciniego. Jego bohater będzie miał problemy małżeńskie i skłonność do topienia ich w alkoholu.


Źródło: Filmweb

Start - środa, wrzesień, 2010, CBS.

Zwiastun
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 15 maja 2011, o 22:03

Odp: The Defenders


Serial został anulowany.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 15 maja 2011, o 23:26

Odp: The Defenders


Zapowiadał się fajnie, nawet zamierzałem zacząć, ale jak widać już nie muszę. :P
No to teraz CBS wkroczyło do akcji pt. "Cancel". :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 15 maja 2011, o 23:35

Odp: The Defenders


Ja nawet nie zamierzałem :) wolałem chyba dokończyć The Good Wife niż brać się za kolejny serial skazany na porażkę.
A CBS wiele do kasowania już nie ma. Ewentualnie Blue Bloods bo CSI: NY powinno przetrwać. Tak jak H50 czy The Good Wife. Jest jeszcze spin-off Criminal Minds, ale za tym chyba nikt nie będzie płakał :)
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 16 maja 2011, o 01:02

Re: Odp: The Defenders


Czesiek_PL napisał(a):Ja nawet nie zamierzałem :) wolałem chyba dokończyć The Good Wife niż brać się za kolejny serial skazany na porażkę.
A CBS wiele do kasowania już nie ma. Ewentualnie Blue Bloods bo CSI: NY powinno przetrwać. Tak jak H50 czy The Good Wife. Jest jeszcze spin-off Criminal Minds, ale za tym chyba nikt nie będzie płakał :)

Skazany na porażkę? Z tego co pamiętam, to ten serial miał nawet niezłe wyniki oglądalności (w granicach 10 mlnów), jak dla mnie "cancel" nie był aż taki pewny.

PS A co do innych seriali CBS, to też muszę nadrobić parę odcinków Good Wife, kilka Blue Bloods (niech mi tylko spróbują to anulować, to pozabijam!) oraz ze trzy odcinki Hawajów. :P A spin-off CM to sobie mogą usunąć, pozwalam. :D

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.