Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 77
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 30
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 29

The Cape » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 cze 2010, o 17:04

The Cape

Obrazek
filmweb.pl napisał(a): "The Cape" – serial dramatyczny o uczciwym gliniarzu (David Lyons) w skorumpowanej jednostce, który zostaje oskarżony o serię morderstw a na końcu uznany martwym. Zmuszony do ukrycia się, nawet przed swoją rodziną, rozpoczyna walkę z przestępczością, która przejęła władzę w Palm City. Zamienia się w ulubionego komiksowego superbohatera swojego syna The Cape'a i bierze prawo w swoje ręce. Serial zadebiutuje zimą 2010 roku.


Trailer
Zdjęcia promujące

Ja się nie mogę doczekać. Komiksowe klimaty od NBC już raz wyszły całkiem nieźle(Heroes) więc liczę tutaj na powtórkę. Ponadto Summer Glau w obsadzie :)
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 lip 2010, o 20:01

Odp: The Cape

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 22 sty 2011, o 01:51

Odp: The Cape


I jak tam, ktoś ogląda "The Cape"? :P
Ja właśnie skończyłem 3 odcinek i muszę powiedzieć, że nawet mi się podoba.
Taki lekki serial z elementami akcji, humoru i Summer Glau. :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 sty 2011, o 01:54

Odp: The Cape


W 100% się z tobą zgadzam. Taki przyjemny serial z Summer Glau :P Chociaż ostatni odcinek był słabszy od poprzednich. Serial ma potencjał na ciekawy świat, ale tylko pod jednym warunkiem - nie mogą przekroczyć z głupotami.
<<

Gocha8282

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 47

Ulubiony serial:
NCIS, NCIS LA,

Postdodano 22 sty 2011, o 10:53

Odp: The Cape


Fajny serialik. Bardzo się obawiałam przed premierą, że przekombinują ale na chwilę obecną oglądam Pelerynę z wielką przyjemnością. Rola Izy Miko taka troche słaba........
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 24 sty 2011, o 21:51

Odp: The Cape


W ostatnim odcinku to się chyba nawet nie odezwała, a przynajmniej nie przypominam sobie żadnej jej kwestii. Najśmieszniejsze jest jednak to, że polskie portale rozpisują się jak to kariera Miko nabiera rozpędu :)
<<

Gocha8282

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 47

Ulubiony serial:
NCIS, NCIS LA,

Postdodano 1 lut 2011, o 21:10

Odp: The Cape


W odcinku 4 została zupełnie biedaczka pominięta:)
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 3 kwi 2011, o 19:58

Odp: The Cape


Póki co jestem po 3 odcinkach i serial mi sie podoba.
Tylko rola głównego bohatera mi nie pasuje , taki troche lalusiowaty.
Sama fabuła fajna i polubiłem tego komiksowego peleryne.
Postać Maxa super, a Miko zawsze fajnie na niego spogląda i tyle , bo do powiedzenia nigdy nic nie ma :).
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 3 kwi 2011, o 21:52

Odp: The Cape


Serial się skończył, obejrzałem o dziwo cały więc się wypowiem :) Pierwszy odcinek mi się podobał bo lubię komiksowe klimaty, ale im dalej tym więcej idiotyzmów się pojawiało, a głupota goniła głupotę. Dziwi mnie, że nikt nie poznał VInca po głosie, nawet zona z którą spędził parę lat. Złoczyńcy też dziwnie się zachowywali, a ich ksywki wołają o pomstę do nieba. Prostak i Gogle? Łuska? Co to w ogóle jest? Natomiast sceny w domu Vinca z żonką i Tripem to straszne zapychacze. Jednak to nic w porównaniu do odcinka z przewidywaniem przyszłości, którego nawet nie skomentuje... Owszem było kilka ciekawych motywów - dwu partowy odcinek z Liszem, schizofrenia Petera czy na końcu problemy Orwell. Z żartów Rollo też można było się pośmiać. Ogólnie jest zawiedziony i jak ktoś lubię komiksowe klimaty niech lepiej bierze się za No Ordinary Family.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 4 kwi 2011, o 12:54

Re: Odp: The Cape


Czesiek_PL napisał(a):Serial się skończył, obejrzałem o dziwo cały więc się wypowiem :) Pierwszy odcinek mi się podobał bo lubię komiksowe klimaty, ale im dalej tym więcej idiotyzmów się pojawiało, a głupota goniła głupotę. Dziwi mnie, że nikt nie poznał VInca po głosie, nawet zona z którą spędził parę lat.

Sprawa z nierozpoznawaniem po głosie superbohatera, to już typowa sprawa w prawie każdym komiksie/filmie na podstawie komiksu, tak samo było m.in. w Spidermanie itd. :D
Czesiek_PL napisał(a):Ogólnie jest zawiedziony i jak ktoś lubię komiksowe klimaty niech lepiej bierze się za No Ordinary Family.

Szkoda, że No Ordinary Family też zostanie prawdopodobnie skończony po 1 sezonie. Podobno Chiklis już podpisał kontrakt w innym serialu na nowy sezon. :(
Dzięki za podsumowanie Cześku, zaoszczędziłeś mi kilka godzin. Ja obejrzałem 3 odcinki, jak widać wystarczająco. :D
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 4 kwi 2011, o 20:36

Odp: The Cape


No ekstra , a chciałem oglądać dalej , załamałeś mnie :P
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 4 kwi 2011, o 22:40

Odp: The Cape


Jak chcesz to oglądaj może jednak ci się spodoba i przekonasz mnie że ten serial wcale nie był taki słaby :P

 


  • Podobne tematy do The Cape
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.