Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

Teraz My » forumTV.pl » Ogłoszenia • seriale forumtv.pl

<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 23 lis 2006, o 23:58

Teraz My

Program publicystyczny nadawany na żywo od 13 września 2005 we wtorki późno wieczorem w telewizji TVN, prowadzony przez Tomasza Sekielskiego i Andrzeja Morozowskiego. Tytuł programu jest zainspirowany wulgarnym hasłem TKM, które w polskiej polityce odnosi się do "mentalności zdobywcy".

Do studia zapraszani są znani politycy, artyści, eksperci w danych dziedzinach. Przedstawiane są krótkie materiały filmowe oraz najnowsze wiadomości. Program ma charakter poważnego talk-show z elementami humoru. Nagraniu programu towarzyszy publiczność. Teraz my! zastąpił zdjęty z anteny program Piotra Najsztuba Najsztub pyta oraz program Prześwietlenie. Program i jego prowadzący zdobyli prestiżową Nagrodę Mediów Niptel 2006.

Obrazek

http://www.wikipedia.pl
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 24 lis 2006, o 00:19


Uwielbiam Teraz My :D Morozowskiego i Sekielskiego i ich specyficzny humor, to jakie pytania zadają gościom i nawet to, jak się denerwują :P I pełni zasługują na wszystkie nagrody, a jak była na nich nagonka po opublikowaniu taśm, to miałam ochote wystrzelać wszystkich, którzy po nich pojeżdzali :/
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 24 lis 2006, o 00:52


Ja ich nie lubię, bo zapraszają ludzi tylko po to by ich zgnoic i jak kogoś nie lubią to mu nie dają dojśc do słowa.

Nagonka na taśmy była jaka była, ale tak naprawdę te taśmy mniej zaszkodziły PiS-owi niż mogły, bo odrazu zaczęło się o moralności dziennikarzy itd a potem jeszcze PiS odwróciło uwage od calej sprawy mówiąc o Suboticzu. bo po tej akcji wszyscy zaczeli mówic juz tylko o tym ze on jest agentem a nie o tych taśmach, ale to tak na marginesie. :)
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 24 lis 2006, o 00:56


Nie lubię tego programu, moim zdaniem sa strasznie stronniczy jak na dziennikarzy oraz sama forma zakrzyczmy gościa bo jesteśmy od niego mądrzejsi.
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 24 lis 2006, o 01:00


Agresywne dziennikarstwo :)

Choć osobiście wolałem Prześwietlenie na TVN 24 :P
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 24 lis 2006, o 01:48


nie lubie tego programu jak dla mnie to zawsze coś ciekawszego leciało o tej porze ;)
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 6 gru 2006, o 13:06


Oglądałem wczoraj ten program i uważam że wizyta Anety K w tym programie to był jej początek konca Najbardziej mnie rozbawiło to że jej dziecko z tym posłem ma juz chyba 3 lata a ona się dopiero ockeneła i poszła z tym do gazety :hah: :what: Uważam że jej poprostu sie kasa skonczyła i postanowiła ja jakoś zdobyć co robi poprzez liczne wywiady itp
Jak pokazali jej jej zeznanie podatkowe za 2002 rok i powiedzieli że zarabiała w nim ponad 4 tyś to nawet bardzo nie wiedziała co powiedzieć A i rozbawiła mnie jeszcze jej odpowiedź na pytanie Czy w jej mieście nie było innej pracy tylko ta w Samobronie A ona na to
Bezrobocie w tym czasie było najwieksze w Polsce w jej regionie To wtedy myślałem ze padne Co do jasnej ch****y ma piernik do wiatrak Kobita sę pogrążyła i to na całej linii :razz:
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 6 gru 2006, o 23:33


magik napisał(a):a ona się dopiero ockeneła i poszła z tym do gazety


Myślę, że jej juz ktoś za to zapłacił. :P

Zobaczycie...jak tak dalej pójdzie to pogrąży Leppera już całkowicie....

Aneta K.....cóż....są ludzie i są parapety....bywa....

W życiu bym się publicznie nie przyznałą do seksu z posłem z Samoobrony. ;D :hah:
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 8 gru 2006, o 23:02


I to z takim brzydkim jeszcze, no ale czego ludzie nie zrobią dla kasy...
See you in another life, brother...
<<

Nina

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 31

Postdodano 15 gru 2006, o 16:38


Brzydota brzydotą, ale wszyscy posłowe tej partii to debile, więc sama Aneta K. pakując się w romans z jednym z nich musiała miec nie teges.
A teraz to ośmieszyła siebie i swoje dziecko już na cąłej linii...
Obrazek 4ever love *.*
<<

HeroSHI

Postdodano 12 mar 2007, o 18:26


Całkiem przystępny program, dobre trafne pytania :)

 


  • Podobne tematy do Teraz My
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Archiwum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.