Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 73
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 26
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 25

Śmieszne/głupie/dziwne/żałosne zdarzenia. » Off-topic • seriale forumtv.pl

Tematy jakie nie pasują do pozostałych działów

<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 6 lut 2007, o 23:26

Śmieszne/głupie/dziwne/żałosne zdarzenia.

Czy spotakały was Śmieszne/głupie/dziwne/żałosne zdarzenia niekoniecznie w miłości :P ? [dział o nas jest zapchany, więc warto trochę go odluzować skoro temat łapie się w tym dziale ]
:)
Obrazek
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 27 mar 2007, o 19:51


Pewnego wieczoru{pod koniec pracy} siedziałyśmy z koleżanką przy swoich kasach,ja siedziałam najbliżej otwartych drzwi więc zrobiło mi się zimno i mówię do niej :-zobacz, futerko mi stanęło z zimna-koleżanka ze śmiechu położyła się na kasie i zaczęła pokazywać palcem w jedną stronę , patrzę a tam stoi facet i szczerzy zęby.Nie wiem co sobie wyobraził ale mnie chodziło o "gęsią skórkę" :hihi:
<<

timon

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 223

Lokalizacja: LBN

Postdodano 3 maja 2007, o 16:08


Ja moge napisać o rzeczy, która sie trzytrafiła mi tydzien temu czy to jest śmieszne nie wiem oceńcie to sami, ja leżałem i ryłem sie ze śmiechu.. Więc byliśmy na skateparku na rolkach no i wracamy koło Tesco i tam był taki cały pusty parikng i na śrdoku dwa wózki na zakupy wiec, dwóch moich kumpli wlazło do tych wózków, a ja i kumpel zaczeliśmy je pchac ( ścigać sie), a i byliśmy cały czas na rolkach no i tak jechaliśmy, a tu kraweżnik ja mój wózek zatrzymałem, a kumpel puścił no i kolo razem z wózkiem wyleciał na ulice ( wszyscy sie patrzyli na nas jak na wariatów) chłopakowi nic sie nie stało tylko zaraz potem przyleciała ochrona :hah:
Nie wiem czy zrozumielscie bo troche pogmafachałem :P
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 3 maja 2007, o 17:54


timon, a Ci twoi koledzy to może geje? Bo jak nie to ta historyjka nie pasuje do tego działu ;)

P.S.
Chciał bym to zobaczyć :D
<<

Iris

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 113

Lokalizacja: sz-n

Postdodano 3 maja 2007, o 18:24


timon, tez jeździłam wózkiem po pustym parkingu - bardzo mi się podobało. Jednak na koniec zabawy postanowiono mnie zamknąć w tym wózku ... jako iż jestem zwinna udało mi się z niego wygrzebać i skopać tyłki tym, którzy mi to zrobili :P ogólnie rzecz ujmując - wyścigi wózkami sklepowymi są w deche :D
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 3 maja 2007, o 19:15


Iris napisał(a):timon, tez jeździłam wózkiem po pustym parkingu
kto z nas nie jeździł? chyba każdy w którego okolicy jest hipermarket :)
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 3 maja 2007, o 19:23


Kiedyś poszłyśmy z dziewczynami z pracy do takiego sklepu,była też dziewczyna (ok 40),która boi się myszy.Dla jaj krzyknęłam,,o mysz!!,, a ona wskoczyła do wózka z zakupami.Zupełnie nie wiem jak jej się to udało,ale wyobrażcie sobie miny tych wszystkich ludzi na około.
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 3 maja 2007, o 20:47


heheh a moja siostra widząc w metrze dwóch kolesi śmierdzących starym potem i piwem do tego mówili po Polsku krzyknęła "Śmierdziele" i zwiała czym prędzej :P
Ona to ma tak czasami ale zaczynać nie radzę :P :hah:
Obrazek
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 23 maja 2007, o 10:22


Rzecz się działa w akademiku.Panowie zrobili sobie małą imprezkę,w trakcie której przepaliła się żarówka w pokoju. 2 poszło poszukać nowej a reszta nudziła się w pokoju,więc postanowili sprawdzić czy uda się tą starą żarówkę wsadzić do ust a pózniej wyjąć.Gdytamci 2 wrócili z żarówką,po wkręceniu jej zobaczyli,że jeden gościu siedzi z tą starą w ustach i nie może jej wyjąć.Zadzwonili po taksówkę i zawiezli chłopaka do szpitala,gdzie lekarz po nacięciu kącików ust wyjął mu ,,wadliwy towar,,.Po powrocie spotkała ich niespodzianka,bo w pokoju siedział następny głupek z żarówką w ustach (chciał się upewnić,czy faktycznie nie da się jej wyjąć).Zadzwonili znowu po taksówkę ,tym razem inną,aby taksiarz nie pomyślał,że są nienormalni.Wchodzą do szpitala,a tam siedzi pierwszy taksiarz z żarówką w ustach.
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 28 maja 2007, o 21:53


takich wydarzeń to jest full poprostu no nie odchodząc daleko nie dawno w szkole;

Z kumpelą miałysmy dyżur w szatni było nudno ... tak siedzimy siedzimy i przychodzi jakiś facet . Pyta ;

-Dzieńdobry czy jest moze łopata?
ja na to ,ze pewnie u konserwatora
a on; ale przepraszam my sie zle zrozumielismy chodzi mi o moją zone Haline ŁOPATE

normalnie taka lipa ,ze nie wiedziałam co powiedzieć :P

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do O nas, inne & off-topic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.