Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

Rząd chce kastrować pedofili » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Najnowsze informacje o tym co się dzieje w Polsce i na świecie

<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 25 sie 2007, o 07:29

Rząd chce kastrować pedofili

Podsunięty przez francuskiego prezydenta Nicolasa Sarkozy'ego pomysł kastracji chemicznej przestępców seksualnych zyskał uznanie władze Katalonii w Hiszpanii. Autonomiczny rząd zdecydował o powołaniu komisji, która przestudiuje możliwość stosowania tej metody.
dalej »


Katalońska minister zdrowia Marina Geli powiedziała w piątek, że chemiczna kastracja mogłaby być zastosowana pod koniec kary wobec przestępców seksualnych, co do których istnieje zagrożenie recydywą, jeśli psycholodzy zdecydują, że jest to niezbędne dla ich powrotu do społeczeństwa.

W rozmowie z katalońską telewizją TV3 minister podkreśliła jednak, że dotąd ta metoda nie była szeroko stosowana na świecie i będzie miała sens tylko wtedy, jeśli jej skuteczność zostanie poparta naukowo.

Pomysł lewicowego regionalnego rządu Katalonii został dobrze przyjęty przez centroprawicową Partię Ludową (PP) i umiarkowanie nacjonalistyczną partię katalońskich chrześcijańskich demokratów Konwergencja i Związek (CiU). CiU rządziła w Katalonii przez 23 lata - do 2003 roku.

Natomiast całkowicie sprzeciwili się tej "demagogicznej" metodzie ekskomuniści i Zieloni (ICV-EUiA) należący do rządzącej w Katalonii koalicji.

Za podawaniem wielokrotnym przestępcom seksualnym leków powodujących w skrajnych przypadkach chemiczną kastrację Sarkozy opowiadał się jeszcze, gdy był ministrem spraw wewnętrznych.

(Onet.pl)

Uważam,że to bardzo dobry pomysł.Mogliby u nas też coś takiego wprowadzić.
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

nova.nike

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 82

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 25 sie 2007, o 09:31


Ja mimo, iż jestem 'zielona' to jak najbardziej jestem za tą metodą. Jednak uważam iż powinno sie ją stosować nie tylko w stosunku do pedofilów, ale do wszystkich gwałcicielów.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 25 sie 2007, o 09:44


nova.nike napisał(a):ale do wszystkich gwałcicielów.

Absolutnie się z tym zgadzam. Zawsze uważałam, że gwałcicieli nalezy kastrowac, a potem wysylać do kamieniołomów.
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 25 sie 2007, o 10:17


Ja bym ich już nie wypuszczał :D

Bo czy kastrat czy nie i tak może zgwałcić.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 25 sie 2007, o 10:20


KaruzeL napisał(a):a bym ich już nie wypuszczał :D

No bo niby z jakiej racji mieli by wyjść? ;)
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 25 sie 2007, o 11:00


Kastracja by niewiele pomogla, Ci ludzie mają zjebaną psychikę i kastracja jeszcze mogłaby to pogłębić. Już teraz normalnej laski zaciągnąć na warsztat nie potrafią i pewnie w pewnym stopniu z tego powodu nie czują się 100% facetami, więc kastracja mogła by dobić gwózdek do tego czuba. No i tego ponoć nie da się wyleczyc i większość z nich wraca po wyroku do swoich starych chorych nawyków, więc w pokooju bez klamek jako nieuleczalne czubki powinni siedzieć. Oczywiście wcześniej zaliczając cele na ogólnym w towarzystwie innych kolegów morderców, tak żeby im przy okazji rowa przeorali i plastykę twarzy zrobili :)

Ostatnio jakiś koleś który został niewinnie skazany za gwałt i morderstwo nanieletniej, wyszedł z więzienia bo prawdziwy sprawca się znalazł. Opowiadał co mu robili w więzeiniu, co kazali pić itp :) moim zdaniem każdy pedofil na taka resocjalizację zasłużył :)
Ostatnio edytowano 25 sie 2007, o 11:02 przez KaruzeL, łącznie edytowano 1 raz
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 25 sie 2007, o 11:37


Co do tego, że kastracja mogłaby pogłębić ich zrycie to moze masz troche racji, ale ja bym odczuwała przyjemność wiedząc, ze takie zwierze nie zostawi na ziemi żadnych pamiątek po sobie.

I pewnie, że powinni siedzieć w gumowych pokojach, ale najpierw trzeba by było nieco zmienić sposób ochrony takich obiektów bo ostatnio w Toruniu jakiś czubek uciekł z takiego szpitala i napadł z nożem w ręku na matke z dzieckiem w wózku. Może i to nie był gwałciciel, ale też czubek :P

KaruzeL napisał(a):Oczywiście wcześniej zaliczając cele na ogólnym w towarzystwie innych kolegów morderców, tak żeby im przy okazji rowa przeorali i plastykę twarzy zrobili

Pięknie, plastycznie to ująłeś :D
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 25 sie 2007, o 11:57


Co jak co ale ja wolalbym, chyba byc w wiezieniu niz zostac wykastrowany :D
Obrazek
<<

nova.nike

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 82

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 25 sie 2007, o 14:42


No wiesz KaruzeL, ja tam sądzę że najlepiej w ogóle powinno się takim obciąć co nie co, bo takie coś nie jest dla mnie mężczyzną tylko potocznie mówiąc świnią (bez obrazy dla świń jednak, bo to bardzo inteligentne istoty).
Morderstwo też złe, ale jednak taki gwał to wg mnie o wiele poważniejsze.

Albo wywieść na jakąś wyspę do końca życia, co słabsi po dwóch dniach sami poczuliby co zrobili. Dla takich to tylko jakieś wygnanie albo kara śmierci, bo ja nie rozumiem dlaczego mam utrzymywac ze swoich podatków takie coś
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 25 sie 2007, o 15:06


Macie jakieś chore myślenie, że niby jak mu się utnie fujarke to on juz nie będzie w stanie nikogo zgwałcić, co oszywiście prawdą nie jest ! A co z babkami pedofilkami ? Co im należy obciąć ?
Mogę się zgodzić na pakietowe obcinanie nóg i rąk naraz, wtedy dzieciaka już nie złapią :D

Zamykać do więzienia i nie wypuszczać, jedyne rozwiązanie ! ewentualnie kara śmierci :)
Ostatnio edytowano 25 sie 2007, o 15:11 przez KaruzeL, łącznie edytowano 1 raz
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 25 sie 2007, o 18:05


aja napisał(a):Co do tego, że kastracja mogłaby pogłębić ich zrycie to moze masz troche racji, ale ja bym odczuwała przyjemność wiedząc, ze takie zwierze nie zostawi na ziemi żadnych pamiątek po sobie.


z tego co piszesz to należałoby wybić dzieci wszystkich pedofili żebyś była szczęśliwa?



jak dla mnie nie powinni predofili wypuszczać i tyle, najlepiej do kamieniołomów czy innej ciężkiej pracy żeby chociaż był jakiś pożytek z podatków na nich, ale kary śmierci ja nigdy nie będę popierał, co jak co ale to jest morderstwo, nieważne na kim
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 25 sie 2007, o 18:34


Arrow napisał(a):z tego co piszesz to należałoby wybić dzieci wszystkich pedofili żebyś była szczęśliwa?

Źle wywnioskowałeś. Po pierwsze: mówiłam o gwałcicielach, po drugie: chyba sobie jaja robisz myślać, że ktokolwiek marzy wybijaniu dzieci. Po prostu im mniej dzieci mieliby gwałciciele - tym lepiej - nikt chyba nie marzy, że jego tatuś był gwałcicielem.

Ale zgadzam się z Tobą co do kary śmierci - nawet takich ludzi nie można zabijać.
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 25 sie 2007, o 18:47


koalicja zawsze się sprzeciwia :) Szczególnie w Polsce nawet jeśli to się kupy nie trzyma :P
wracając do tematu jestem za kastracją gwałcicieli. Zrobić gilotynke i nie cackać się tylko bach! i next...
Obrazek
<<

tonej

Postdodano 28 sie 2007, o 17:53


takie to drastyczne jakies :P
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 3 wrz 2007, o 07:18


tonej napisał(a):takie to drastyczne jakies :P


ale za to jakie przydatne...
O wiele mniej zachodu niż umieszczanie ich w specjalnie do tego pzrystosowancyh zakładach karnych, z psychologiem i kimkolwiek innym.
Lepiej wykastrować i do ciężkiej pracy. Nie dośc, że by się oderwał od bólu, to jeszcze byłby jakis pożytek z niego....

Tak na marg. KaruzeL, jak ja ładnie wyglądam w Twoim podpisie ;D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

 


  • Podobne tematy do Rząd chce kastrować pedofili
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Wiadomości z kraju i ze świata



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.