Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 82
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 34
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 33

Rozporki Samoobrony » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Najnowsze informacje o tym co się dzieje w Polsce i na świecie

<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 5 gru 2006, o 23:40

Rozporki Samoobrony

onet.pl napisał(a):Była ekspert Samoobrony Anna Rutkowska twierdzi, że rok temu otrzymała propozycję seksualną od szefa ekspertów Samoobrony Kazimierza Zdunowskiego.
Kobieta pisała posłom Samoobrony wystąpienia sejmowe, nie otrzymując za nie wynagrodzenia. Kiedy upomniała się o nie, Zdunowski miał jej powiedzieć, że otrzyma je za seks z nim lub z obecnym wiceszefem Samoobrony Krzysztofem Filipkiem.

W programie "Kropka nad i" w TVN24 Rutkowska powiedziała, że jeden z działaczy Samoobrony w zamian za świadczenie usług seksualnych obiecywał jej również posadę w Brukseli w biurze europosła Ryszarda Czarneckiego. Rutkowska powiedziała także, że do partii Leppera trafiła przez obecną minister pracy i polityki społecznej Annę Kalatę. To ona miała zaoferować Rutkowskiej pracę w Samoobronie.

Pytana przez dziennikarzy o tę sprawę Kalata, zaprzeczyła jakoby polecała Rutkowską do pracy w Samoobronie. Pytana z kolei, czy prawdą jest, że seksualne wykorzystywanie pracowników to popularne praktyki w Samoobronie i czy ona sama była "w kręgu zainteresowań Leppera", odpowiedziała, że "pierwsze słyszy", i że "zupełnie odcina się od tej sprawy".

Aneta K., była radna Samoobrony, która ujawniła, że w zamian za usługi seksualne dla szefa Samoobrony Andrzeja Leppera i posła Stanisława Łyżwińskiego dostała pracę w partii, złożyła zawiadomienie o przestępstwie.

Rzecznik łódzkiej prokuratury Krzysztof Kopania powiedział, że Aneta K. złożyła również wnioski o ściganie "w zakresie przestępstwa polegającego na doprowadzeniu do czynności o charakterze seksualnym przez nadużycie stosunku zależności lub wykorzystanie krytycznego położenia".

Kopania zaznaczył, że w pierwszej kolejności przesłuchiwani są świadkowie tej sprawy, zbierane są dowody. Wyjaśnił, że dopiero na podstawie oceny tych zeznań i zebranych dowodów będzie można odpowiedzieć na pytanie, czy zostaną przedstawione w tej sprawie komukolwiek zarzuty. "A tym samym, czy będą podstawy do ewentualnego skierowania wniosku o uchylenie posłowi lub posłom immunitetu" - zaznaczył.

Rzecznik przyznał, że prowadzone przez łódzką prokuraturę postępowanie nie jest łatwe, a "zakres dowodów, które trzeba zebrać jest szeroki". Przypomniał, że w związku z poniedziałkowym artykułem w "Gazecie Wyborczej" pt. "Praca za seks w Samoobronie", łódzka prokuratura przesłuchała już Anetę K. Obecnie trwają przesłuchania kolejnych świadków. Zaznaczył, że nie są to jednak wymieniane w artykule kobiety.

Kopania powiedział, że Aneta K. złożyła obszerne zeznania. Jak stwierdził, ze względu na dobro śledztwa nie będzie ujawniać szczegółów. Przypomniał, że postępowanie prowadzone jest nadal w sprawie, a nie przeciwko konkretnej osobie lub osobom.

Prokuratura w Łodzi przesłuchała też w charakterze świadka byłego radnego Samoobrony z Tomaszowa Maz. (Łódzkie) Mariusza Strzępka. Strzępek potwierdził w zeznaniach, że wiedział o molestowaniu i wykorzystywaniu kobiet przez Łyżwińskiego. Według niego, na znak protestu przeciwko temu co się dzieje w partii, jeszcze we wtorek ma z niej wystąpić jeden z posłów. Nie zdradził jednak o kogo chodzi.

Powiedział także, że nie ma żadnych informacji, by kobiety w Samoobronie były wykorzystywane przez Leppera. Zdaniem Strzępka jednak, "Lepper jak najbardziej wiedział o całej sprawie". Zastrzegł jednak, że nie ma na to żadnych dowodów.

W poniedziałkowej "Gazecie Wyborczej" w artykule "Praca za seks w Samoobronie", Aneta K., była radna Samoobrony w łódzkim sejmiku i b. dyrektorka biura poselskiego Stanisława Łyżwińskiego, ujawniła, że w zamian za usługi seksualne dla szefa Samoobrony Andrzeja Leppera i Łyżwińskiego dostała pracę w partii. Łańcuch molestowanych kobiet jest dłuższy - napisała "GW"


O tym jak ponoć poczynają sobie posłowie Samoobrony pewnie słyszeliście, jak to oceniacie, ogólnie całą sytuację abstrahując od tego czy to prawda czy nie ?

Ja mam mieszane uczucia, czy nazwać to karierą przez łóżko, czy też molestowaniem pracownicy. Poniekąd też nie rozumiem, że za takie małe pieniądze ta kobieta pracowała i dawała także usługi seksualne.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 6 gru 2006, o 18:46


Jeśli to nie było molestowanie, nikt jej do tego nie zmuszał itd. to ja bym się na jej miejscu wstydziła a nie leciała z tym do mediów.
Z drugiej strony jest to korupcja, czyli cos z czym trzeba walczyc i za co trzeba karać.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 7 gru 2006, o 15:50


Zważywszy na to, że ten materiał opublikowała Gazeta Wyborcza to jestem pewien , że są to brednie.
Obrazek
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 7 gru 2006, o 19:16


heh

a kto miałby to opublikować żeby było prawdą?

Nasz dziennik? Fakt? czy Super Express...

Dzisiaj Lepper się prawie popłakał. Przy całej powadze sytuacji i zrozumieniu dla faktu że jego córka cierpi przez tą afere (co jest hamstwem tych którzy jej dokuczają) ,nie rozumiem dlaczego Rzecznik Praw Dziecka ma się zajmować 19letnią osobą?

W słowach Leppera jest wiele nie spójności, podobnie jak w słowach Anety Krawczyk, ale tym się zajmie prokurator...

Mnie rozbawiła teza wysunięta przez posła Strąka z LPR jakoby najważniejszym zarzutem co do zeznań Krawczyk było to że nie pamietała czy odbyła z Łyżwińskim 2 czy 8 stosunków seksualnych... No przepraszam może dla niego, wzorowego katolika dla którego każdy kontakt musi konczyć się poczęciem jest to coś niezykłego że nie pamieta się każdego współżycia :P :]
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 7 gru 2006, o 20:06


Najfajniejszą wypowiedź walnęła żona Łyżwińskiego - "to tylko oznacza że on jest dalej chłopem i jeszcze może" :hah:

Dla mnie byłoby paranoją iść do TV i gadać takie rzeczy jeżeli w połowie chociaż nie są one prawdą i to że Łyżwiński miał z tą babką romans jest pewne, jak i dziecko raczej też. Ta babka nic by nie zyskała mówiąc takie rzeczy bez pokrycia (tzn. pokrycie najprawdopodobniej było), a wszystko okaże się po badaniach DNA, które wykażą moim zdaniem że ojcem jest poseł, a Lepper dostał rykoszetem, ani on nie udowodni, że z nią nie spał, ani ona nie udowodni że z nim spała.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 7 gru 2006, o 20:13


KaruzeL napisał(a):Najfajniejszą wypowiedź walnęła żona Łyżwińskiego - "to tylko oznacza że on jest dalej chłopem i jeszcze może" :hah:


To było niezłe... :what:
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 7 gru 2006, o 20:40


Abstrahując od tego czy to prawda, czy nie, to dziwi mnie, że ona sie przyznała, no bo halo - ile trzeba zapłacic, żeby ktos przyznał sie, że spał z posłem Samoobrony? :hah:
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 7 gru 2006, o 20:42


aja napisał(a):le trzeba zapłacic, żeby ktos przyznał sie, że spał z posłem Samoobrony?


To pytanie winno brzmieć, ile trzeba komuś zapłacić żeby spał z kimś z Samoobrony :P
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 7 gru 2006, o 20:47


aja napisał(a):Abstrahując od tego czy to prawda, czy nie, to dziwi mnie, że ona sie przyznała, no bo halo - ile trzeba zapłacic, żeby ktos przyznał sie, że spał z posłem Samoobrony? :hah:


Też mnie to zastanawia. :)

Za żadne pieniądze tego świata bym się do czegoś takiego nie przyznała. :P

Teraz wszysyc o niej mówią/piszą i na dodatek patrzą na nią z pogardą....bo jak można się przespac z kimś takim dla takiej pracy? ... łeeee.... Jeżeli juz się sypia z kimś dla keriery, to wypadałoby to robic z głową...
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 7 gru 2006, o 21:52


Paulina napisał(a):Jeżeli juz się sypia z kimś dla keriery, to wypadałoby to robic z głową...


To zależy od preferencji Pani, bo i owszem głowy też można do tego używać, ale wątpię żeby się do tego przyznała :) jak zrobiła to Lewińsky.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 8 gru 2006, o 18:21


Ja myślę, że jest to szeroko zakrojony spisek [chociażby wejścia z serwera rządowego na stronę o sprawdzeniu ojcowstwa], czy przekupienie jakieś prostytutki żeby kłamała da się zrobić.
Bardzo interesuję się historią i z doświadczenia wiem, że komuś może nie odpowiadać obecna sytuacja polityczna. [np.]
Obrazek
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 8 gru 2006, o 19:19


Spisek , konspiracja, zamach na rząd - Taifun, a nie prościej uwierzyć, że koleś sobie przygruchał na boku i wpadł ?
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 8 gru 2006, o 23:08


O seksskandalu w Samoobronie huczy nie tylko prasa w naszym kraju. Okazuje się, że o nowej aferze w polskiej polityce wiedzą nawet... Jamajczycy.

Jak to przeczytałem na Interii to myślałem że padnę :D
Łyżwiński jest znany nawet na jamajce. Widzicie jaką karierę chłop zrobił.

Artykuł na interii
  Kod:
http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/co-gazety-na-jamajce-pisza-o-posle-lyzwinskim,825622,2943
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 9 gru 2006, o 12:52


KaruzeL napisał(a):Spisek , konspiracja, zamach na rząd - Taifun, a nie prościej uwierzyć, że koleś sobie przygruchał na boku i wpadł ?

Możliwe, że tak było xD Ale mnie to zbytnio nie interesuje. Jak to powiedziała jego żona:
Paulina napisał(a):to tylko oznacza że on jest dalej chłopem i jeszcze może

Nie wiem po co tak to jest wyolbrzymione :p
Obrazek
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 9 gru 2006, o 16:02


ja też nie wiem... ale może po to żeby Giertych i jego najwięksi bracia z Samoobrony nie wciskali nam że za zachowanie 15latków znęcających się na swojej koleżance odpowiadaja tylko i wyłącznie nauczyciele!

Przykład idzie z góry...
<<

Finarfin

Użytkownik

Posty: 69

Postdodano 10 gru 2006, o 22:34


Sprawa się wyjaśniła...DNA wykazało.

Dla mnie jest to taka niesmaczna próba angażowania się w politykę. Kobieta jest już stracona w oczach publiki, ciekawe jest tylko to, ile za takie wyjście dostała :P

Dla mnie to wszystko było ustawiane...taka jest moja opinia.

Nie lubię panów z samoobrony, ale skoro udowodnili niewinność w tym aspekcie to należą się im przeprosiny.
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 10 gru 2006, o 23:05


W czym udowodnili? Łyżwiński nie jest ojcem. To jest pewne i tylko to. Został jeszcze Lepper (choć jestem pewien że on też nie jest ojcem). To że Samoobrona nie jest czysta to wszyscy wiedzą. Ja powtarzam Lepper dostał z własnej broni "pomówienia"!
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 10 gru 2006, o 23:28

A do romansu się przyznał z nią, to tylko to że nie ma z nią dziecka to coś zmienia ? No i napisałem, że niezależnie od wyników czy tego czy z nim była jak zapatrujecie się na taką sytuację.
Następna strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Wiadomości z kraju i ze świata



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.