Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

Robert Hawkins » Zakończone Seriale » Jerycho • seriale forumtv.pl

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 lis 2006, o 02:23

Robert Hawkins

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Robert Hawkins (grany przez Lennie James) to najbardziej tajemnicza postać w Jericho.
W odcinku 1.02 dowiadujemy się od samego Hawkingsa, że był policjantem w St. Louis i po 11 września 2001 przeszedł pełne szkolenie w zakresie różnorakich ataków. Jest w stanie zdekodować kod Morsa, co także widzimy w tym odcinku. Zna się na najbardziej skomplikowanych urządzeniach, potrafi wpaść na pomysły, jakie nigdy nie przyszły by nikomu do głowy.
W kolejnych odcinkach tajemnica nawarstwiają się.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 19 lis 2006, o 21:20


Jeżeli przyjąć go jako symbol to jest on identyczną "postacią", jak wyspa w lostach, praktycznie nic o nim nie wiem, tylko tyle, że nie mieszkał z rodzinom przez dosyć spory okres czasu żona zdążyła już sobie znaleźć zastępce, gdy nagle powraca, zabiera rodzinę do Jericho tuż przed wybuchami.
<<

rarehare

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 23 lis 2006, o 17:24


KaruzeL napisał(a):Jeżeli przyjąć go jako symbol to jest on identyczną "postacią", jak wyspa w lostach

Powiedziałbym , że jest raczej jak Locke .. producent pudełek z spluwami po pachy :P.
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 26 lis 2006, o 15:27


No strasznie tajemniczy koleś :] nic kompletnie o nim nie wiadomo :] tylko tyle ,że
byłym policjantem z St. Louis ale to tylko przykrywka może dla grubszej organizacji dla której pracuje :] No i wymyślił niezłą historyjke :] Fajna postać ale zarazem bardzo tajemnicza :]
Obrazek
Serial wszechczasów:Charlie Jade !!!
<<

Bielak

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 8 gru 2006, o 18:11


Prawdopoobnie jest w jakimś tajnym rządowym porjekcie agentem bo na szkoleniach nie nauczył by się tylu rzeczy ale niewykluczone że jest szpiegiem.
Wysokoprawdopodobne jest że zna język mandaryński.
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 28 gru 2006, o 12:57


Bielak napisał(a):Wysokoprawdopodobne jest że zna język mandaryński.
Możliwe że wspułpracuje z terroryatami ... i czy ma bombę pod domem oto jest pytanie.
<<

yarzenioova

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 10 sty 2007, o 11:52


Wie zbyt wiele.Jeśli autorzy serialu chcą być rzeczowi,nie będą wciskać kitu amerykanom i innym że rząd amerykański jest tak wspaniale poinformowany że wie wszystko o przyszłych atakach terrorystycznych,patrz 9.11. Tak więc pewnie jest szpiegiem,działającym na dwa fronty,albo...po prostu jest jedyną postacią Jericho która przeczytała scenariusz :P
Wie dokładnie co się dzieje w mieście,możliwe że współpracował przy ataku,fajny człowiek,miło się o nim pisze :)
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 10 sty 2007, o 11:57


yarzenioova napisał(a):albo...po prostu jest jedyną postacią Jericho która przeczytała scenariusz
he he dobre :) a co reszta gra poprzez improwizacje :D
<<

yarzenioova

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 10 sty 2007, o 13:45


Powstaje tyraz tylko pytanie:czy inne,postaci,nie mylić z aktorami nie czytały tego scenariusza z typowej amerykańskiej leniwości czy też są jak wielu amerykanów analfabetami.
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 27 sty 2007, o 21:39


Wysokoprawdopodobne jest że zna język mandaryński.


nie na pewno, w końcu powiedział Jake'owi, że po prostu rozróżnia chiński od mandaryńskiego i powiedział, że to tak samo jak odróżnienie niemieckiego od angielskiego czy coś w tym rodzaju

wqrza mnie jak rodzina odrywa go od obowiązków, a teraz tylko czekam na 12 odcinek po zakończeniu 11, ta krótka wiadomośc...
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
<<

HeroSHI

Postdodano 18 lut 2007, o 13:03


Ciekawa postać, wg mnie on trzyma klucz do całej zagadki bomb :)
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 15 mar 2007, o 14:11


no wiadomo że miał zawieść bombę więc Ci jego "koledzy" np. Sarah,Starzec pewnie to zaplanowali ale pewności nie mam.
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 15 mar 2007, o 22:20


Ciekawa i interesująca postać a zrazem bardzo tajemnicza.Pojawienie się znajomej - Sarah-
może rzuci trochę światła na wydarzenia z życia Hawkins'a z przed wybuchów.Ciekawe czy naprawdę razem z nią służył w policji,co jest prawdą a co fałszem z tego co opowiedział ludziom w Jericho no i żonie :/ Nie mogę doczekać sie wyjaśnienia tego wszystkiego....
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 16 mar 2007, o 12:50


no mi się wydaje że on w tej policji chyba jednak nie pracował a o bombach tyle wiedział bo sam w te ataki jest zamieszany ;)
<<

zorija

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 35

Ulubiony serial:
CSI NY

Postdodano 23 maja 2007, o 08:31


Bardzo tajemnicza postać. Ile wie? Po co mu bomba? Z kim się kontaktuje? Ciekawe zresztą, czy jego nazwisko ma znaczenie?

[ Dodano: 2007-06-07, 08:18 ]
I okazuje się, że ma. Jim szukał skarbu, a Robert - bomby ;D
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 15 mar 2008, o 15:42

Re: Robert Hawkins


Ja go nawet lubię, ale denerwuje mnie to że ciągle jest taki tajemniczy. Już 6 odcinków pierwszego sezonu obejrzałem i dalej nic mi o nim nie wiadomo, ale się zbliżamy do prawdy więc może dziś. ;p
We Are The World haiti
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 26 sie 2010, o 18:25

Odp: Robert Hawkins


Robert - jedna z bardziej pozytywnych dla mnie postaci. Zażarcie walczył o własną rodzinę, potrafił współpracować z Jake'iem, w końcu wychodzi na jaw co z niego za ziółko - ale nadal na plus. Akcje z nim w roli głównej też niczego sobie - motyw bomby i ambasady ;)

 


  • Podobne tematy do Robert Hawkins
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Bohaterowie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.