Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 60
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 9
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 8

Rap/Hip-Hop » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Co lubimy słuchać, opinie, recenzje

<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 18 mar 2007, o 12:52

kanon napisał(a):tede wydał niedawno Esende Myllfon a peja jakieś SLU cienkie
ale ja i tak wole zagraniczną muze akon też jest spoko
no coś tam było...

hehe no Ja osobiscie tez wole zagraniczną :D :]
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 18 mar 2007, o 15:09


jeśli słucham hh to tylko zagranicznego, w polsce byle kto nazywa się raperem...
przykład profanacji hh -> Lech Roch "skorpion" Pawlak święcący swe triumfy na youtube...
ci którzy kochają hh, lepiej niech nie oglądają wyczynów Lecha Rocha, bo to co on robi woła o pomstę do nieba..
http://www.youtube.com/watch?v=mkj56S70hD4&NR -> pierwsza piosenka Lecha Rocha.
So?
<<

żółwik

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 68

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 18 mar 2007, o 16:25


....hahahaha..... :hah: :hah: :evil:
cóż za żałosny człowieczek.... :evil:
Rzeczywiście woła o pomste do nieba jak napisała henet...
Mogłem nie oglądać, tak jak radziłas, ale byłem ciekaw... :hah:
Ostatnio edytowano 18 mar 2007, o 17:33 przez żółwik, łącznie edytowano 1 raz
"Ciało liczb zespolonych, jest algebraicznie domknięte"- zasadnicze twierdzenie algebry

STAL-przetworzony plastycznie stop Fe z C o zawartości C do 2,11%
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 18 mar 2007, o 17:00


nie no to mnie roz**** niezle :hah:
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 18 mar 2007, o 17:44


nie no to mnie roz**** niezle :hah:

nie dziwię się... mój ulubiony tekst Lecha: "umyj stopę swojej antylopie"
ale i tak nic nie przebije jego "rapu" "po francusku"... :razz:
So?
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 18 mar 2007, o 20:02


oo... zwracam honor dla Tede

niezła nuta Tede-Co sie stało Ft:Kononowicz 2007 hahha

[ Dodano: 2007-03-18, 19:07 ]
henet napisał(a):"umyj stopę swojej antylopie"
no nie wiem jak mozna cos takiego powiedziec ,ale cóż haha :D

Cooo sie stało :D;d:D;D :hah: :what:
<<

HeroSHI

Postdodano 25 mar 2007, o 00:21


Tylko zagraniczni: JayZ, Snoop Dogg, Akon
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 25 mar 2007, o 16:27


Moimi ulubionymi raperami to: Nas, 2 Pac, Kanye West, O.S.T.R., WWO, Peja
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 25 mar 2007, o 20:29


Kononowicz to by sie na rapera nadawał hahaha
<<

aryss

Nowy użytkownik

Posty: 7

Postdodano 3 maja 2007, o 18:27


Wtf ?
HG prawidziwy HH ?
nagrywają piosenki dla gimnazjalistów co sie jarają wulgami i bezsensowną nawijką jak to dobrze je**ać policje i palic ziolo.
Peja chłam ?
Buhehehehe
Ogromna wiekszosc raperów nie dorasta Rychowi do pięt. Załaczcie sobie jakąs stara kasete/płyte i sie przekonajcie co to rap :)
Dla mnie z PL liczy się z legalnej sceny Eldo z Jotuze, Peja, K44, PfK, WYP3, Stary Tede :)
A reszta to juz podziemie.

Zagranica:
G-U Not :)
50Cent najwieksza pomyłka dla mnie. Wszystkich tylko by dissował na tym cały fame zbudował swój.
Klasyki
NWA (a szczególnie Eazy-E), KRS One, WuTangClan, EPMD, Public Enemy, Masta Ace, Cypress Hill, BIG, Twista, i wielu wielu innych to jest rap :)

A czemu nikt nie wspomina o francji ?
Tam tez dobry rap powstaje:
MC Solaar, Iam , Sniper ;)
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 3 maja 2007, o 21:21


dorcik88 napisał(a):chociaż Peja mnie rozwalił w swej piosence "reprezętuje biede..." ta w dresie pumy

wasza kultura hip hopowa jest chora. Pamiętam bycie skate'em dawniej... to było coś a teraz to plama na honorze i wogóle takie buractwo , że ja wysiadam. Może odzyskacie hip hop ale ciężko wam będzie bo rynek jest zalewany przez komercję np. Peja. W sumie to on reprezentuje biedę tylko, że biedę umysłową bo 0 przekazu a jeszcze żeby dało się go zrozumieć sepleni jak jasny popapraniec. Dresik ubierze z Pumy i wielki obrońca się znalazł. Wszystko robione pod ludzi a nie dla ludzi. Hip Hop umiera. Ci co pozostali wierni nurtowi z dawnych lat teraz słuchają rapu bo jest nieco mniej zepsuty.
Obrazek
<<

aryss

Nowy użytkownik

Posty: 7

Postdodano 3 maja 2007, o 21:57


Taifun napisał(a):wasza kultura hip hopowa jest chora. Pamiętam bycie skate'em dawniej... to było coś a teraz to plama na honorze i wogóle takie buractwo , że ja wysiadam.

Hmm a co ma byc Skate do HH ?
Duzo znajomych co jezdzi na desce wogóle rapu nie slucha :)
I w drugą strone. Wiele osob słuchających rapu wcale nie wyglada jak Skate :)
Utarło sie to bo B-Boye noszą luzne ubrania by nie krepowało ruchów. No i spodnie nisko bo paski w USA były zabronione w wiezieniach w latach 80 by nie uzywano jej jako broni. A raperzy utozsamiając sie z nimi równiez tak nosili ubrania :)

Taifun napisał(a):Może odzyskacie hip hop ale ciężko wam będzie bo rynek jest zalewany przez komercję np. Peja. W sumie to on reprezentuje biedę tylko, że biedę umysłową bo 0 przekazu a jeszcze żeby dało się go zrozumieć sepleni jak jasny popapraniec. Dresik ubierze z Pumy i wielki obrońca się znalazł.

Dla mnie to nie jest nic dziwnego. Nie wiem co macie do dresów (ubran) ale czesto są one niezbedne. Trudno sie np biega w garniaku/swetrze :) A w dresie duzo łatwiej. Ale moze nie-hiphopowcy potrafią;) I wole ogladac Peje w dresiku pumy niz w dresie PROSTO. To dopiero jest komercja :)
BTW
Tak mam 1 komplet dresu Pumy czyli jestem komercyjny ?

Taifun napisał(a): Wszystko robione pod ludzi a nie dla ludzi. Hip Hop umiera.

Hip Hop umiera ?
A moze HH sie zmienia :)

Taifun napisał(a):Ci co pozostali wierni nurtowi z dawnych lat teraz słuchają rapu bo jest nieco mniej zepsuty.

A wogóle znasz definicje rapu/hh ?
Czy tylko tak rzuciles to zdanie. Bo ja nie wiem nawet ocb w tym zdaniu :)
Peace :what:
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 3 maja 2007, o 22:14


http://pl.wikipedia.org/wiki/Rap
http://pl.wikipedia.org/wiki/Hip_hop

aryss napisał(a):Hmm a co ma byc Skate do HH ?

Popełniłem błąd znaczny. Plama na honorze. Respect dla Ciebie.
Cytat z wiki:
W Polsce kultura skate często jest mylona i błędnie kojarzona z kulturą hip-hopową.
Obrazek
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 4 maja 2007, o 11:03


wasza kultura hip hopowa jest chora. Pamiętam bycie skate'em dawniej... to było coś a teraz to plama na honorze i wogóle takie buractwo , że ja wysiadam. Może odzyskacie hip hop ale ciężko wam będzie bo rynek jest zalewany przez komercję np. Peja. W sumie to on reprezentuje biedę tylko, że biedę umysłową bo 0 przekazu a jeszcze żeby dało się go zrozumieć sepleni jak jasny popapraniec. Dresik ubierze z Pumy i wielki obrońca się znalazł. Wszystko robione pod ludzi a nie dla ludzi. Hip Hop umiera. Ci co pozostali wierni nurtowi z dawnych lat teraz słuchają rapu bo jest nieco mniej zepsuty.
przepraszam ,ale wasza to znaczy czyja ?? mnie nie interesuje hh a nie rap tak jak kiedyś. Spadł na psy bez porównania i przestałam juz go słuchac... Fakt sa kawałki ,ale to juz naprawde wyjątki których moge se czasem posłuchac jednak jestem fanką Hardu itp. :]
<<

aryss

Nowy użytkownik

Posty: 7

Postdodano 4 maja 2007, o 16:40


Taifun napisał(a):http://pl.wikipedia.org/wiki/Rap
http://pl.wikipedia.org/wiki/Hip_hop

Ekhm...
A co to ma byc ?

Sypiesz definicjami ?
To moze znajdz jakies pewne zrodło wywodzące sie od osob co tym żyją a nie od gryzipiórków z wiki :)
W technologii muzyki Rap, Hip-Hop kojarzy się najbardziej z kulturą - Graffiti, Spray'owania, Break-Dance, i adapterów do skreczowania. Jako muzyczny styl, Hip-Hop odnosi się do treści najczęściej związanych z tymi wartościami. Inną sprawą jest to, że w przekazie nieco przypomina Rap, a ta muzyka była już w kanonie muzyki popularnej tak długo, by stworzyć już historię i wprowadzić jej nową ulepszoną formę. Hip-Hop początkowo nawiązywał w dużej mierze do Rap'u i jego Old-School'owych dźwięków. Prekursorami tego stylu stali się tacy MC's jak Kurtis Blow i Whodini, oraz Dj'e - "Grandmaster Flash" i "Afrika Bambaataa". W późniejszym czasie, bo pod koniec lat 80-tych "Zulu Nation" odkryło grupy, które podyktowały w zasadzie kanony muzyki Hip-Hop. Były to "De La Soul" oraz "A Tribe Called Quest". Mając jednak za nadrzędny kanon Rap, z początkiem lat 90-tych, niektórzy artyści wykazali skłonność do powrotu w czasy muzyki Old-School, a głównymi pomysłodawcami tego byli tacy raperzy jak "Mos Def" i "Pharoahe Monch".
<<

ernest49

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 32

Postdodano 5 maja 2007, o 18:00


wwo peja- stare kawałki . fu hemp gru

eminem snoop dog :)
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 7 cze 2007, o 17:17


zastanawia mnie np to Jaki gatunek muzyczny wykonuje Rihanna ..? bardzo lubie jej piosenki nie powiem... nagrywa piosenki z raperami takimi jak nop Jay-Z ,ale czy sama wykonuje rap i hh to chyba bardziej pop ...
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 7 cze 2007, o 17:29

podpisuje się pod RNB ... bleech
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Muzyka



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.