Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 68
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 21
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 20

Proszę serialomaniaków o pomoc :) » forumTV.pl » Ogłoszenia • seriale forumtv.pl

<<

Lexie

Nowy użytkownik

Posty: 1

Ulubiony serial:
Lost

Postdodano 15 paź 2010, o 19:06

Proszę serialomaniaków o pomoc :)

Witajcie, jestem tu nowa, mam na imię Ola :)
Mam nadzieję, że założyłam temat w dobrym dziale i że ktoś tu zajrzy.

Nie zarejestrowałam się, aby pisać o serialach, bo mój ulubiony i jedyny, który śledziłam na bieżąco już się skończył (Lost). Przyszłam tu, bo wydaje mi się, że jest to jedno z "najżywszych" serialowych for i tutaj znajdę życzliwe osoby, które mi pomogą :)

Do rzeczy. Moja koleżanka obchodzi niedługo 18. urodziny. Nie jest jakimś serialomaniakiem, ale kilka seriali ogląda i często o nich opowiada. Chciałabym więc zrobić jej prezent, który będzie polegał na tym, że zbiorę kilka-kilkanaście zdjęć z seriali, które najbardziej lubi i wkomponuję je w coś na kształt "laurki". Zdjęcia będą elementem życzeń, np. fotka dwójki przyjaciół - pod spodem będzie życzenie przyjaźni, fotka zakochanej pary - życzenie miłości i tak dalej.

Ulubione seriale mojej koleżanki to: Grey's Anatomy (ogląda nałogowo, kocha ten serial), Glee (od niedawna, ale też nałogowo), mniej regularnie Gossip Girl i jest też fanką starych, dobrych Friends.

Moja prośba - ponieważ nie oglądam wszystkich tych seriali (jedynie Friends), to czy ktoś, kto się na nich zna mógłby podpowiedzieć mi, jakie zdjęcia mogłabym wykorzystać? Chodzi po prostu o jakieś ujęcia tzn. fotosy z serialu, które pasowałyby do życzeń przyjaźni, miłości, zdrowia, pieniędzy, zdania matury/dostania się na wymarzone studia itp. Mam nadzieję, że wiecie o co chodzi. Nie musicie specjalnie wynajdywać zdjęć (choć, nie ukrywam, byłoby mi łatwiej, więc jeśli macie takie w zanadrzu - bardzo bym prosiła o upload), wystarczy, że podacie mi odcinek, w którym wystąpiło jakieś fajne ujęcie w tym stylu.

Chyba nie będzie to dla Was aż tak dużym problemem, a mi na pewno pomoże sprawić koleżance radość takim oryginalnym podarkiem :)

Pozdrawiam i mam nadzieję, że mi pomożecie :)
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 18 paź 2010, o 13:51

Odp: Proszę serialomaniaków o pomoc :)


Łatwiej by było gdybyśmy wiedzieli, które przyjaźnie/pary/postaci z tych seriali lubi najbardziej. Bo jak damy parę zakochanych a ona tej pary nie znosi, to będzie lipa. :P
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 18 paź 2010, o 16:37

Odp: Proszę serialomaniaków o pomoc :)


To prawda. Jeżeli chodzi o przyjaźń to na pewno Meredith/Christina z Chirurgów, odcinek chyba każdy, np.
http://i358.photobucket.com/albums/oo30 ... spam/2.png
http://images1.fanpop.com/images/photos ... 00-225.jpg albo rzeczywiście po prostu Friends i jakieś grupowe zdjęcie.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do Proszę serialomaniaków o pomoc :)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Archiwum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.