Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

PROBLEMY » forumTV.pl » Ogłoszenia • seriale forumtv.pl

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 25 lis 2008, o 11:54

PROBLEMY

Zgłaszajcie w tym temacie problemy w działaniu forum. My postaramy się wszystkie po kolei przeczytać i poprawić.
We Are The World haiti
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 15 sty 2009, o 16:16

Re: PROBLEMY


Mam bardziej pytanie niż problem, ale nie chcę zaśmiecać forum nowym tematem, więc po prostu spytam tutaj ;)
Czy jest możliwość zamieszczenia w poście pliku video podanego w embed code?
Konkretnie mam coś takiego:

  Kod:
<embed src="http://c.brightcove.com/services/viewer/federated_f9/3924638001?isVid=1&publisherID=1213940598" bgcolor="#FFFFFF" flashVars="videoId=7331385001&playerID=3924638001&domain=embed&" base="http://admin.brightcove.com" name="flashObj" width="510" height="335" seamlesstabbing="false" type="application/x-shockwave-flash" allowFullScreen="true" swLiveConnect="true" pluginspage="http://www.macromedia.com/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash"></embed>


Można coś z tym zrobić, żeby przekształciło się to w video, takie jak te z youtube?
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 16 sty 2009, o 18:07

Re: PROBLEMY


a możesz podać podstronę skąd masz ten kod. Ten serwis wygląda jak youtube ma spis plików?
bo nie mogę znaleźć
Obrazek
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 16 sty 2009, o 21:15

Re: PROBLEMY

W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 17 sty 2009, o 19:44

Re: PROBLEMY


kod wstawiony:

  Kod:
[e4]http://c.brightcove.com/services/viewer/federated_f9/3924638001?isVid=1&publisherID=1213940598[/e4]

instrukcja:
1. Wchodzimy na dany film np. http://www.e4.com/video/4D6QwAUNZ7PB7JuaR5Hjs/play.e4
2. Klikamy na get code a potem na copy code.
3. Wklejamy sobie gdzieś do notatnika lub innego edytora tekstu.
4. Na samym początku jest <embed src=" a po tym jest adres, który kopiujemy. Pogrubiona część to jest to co należy wstawić za tagi
  Kod:
[e4][/e4]

<embed src="http://c.brightcove.com/services/viewer/federated_f9/3924638001?isVid=1&publisherID=1213940598" bgcolor="#FFFFFF" flashVars="videoId=7035573001 dalszy kod...

Podsumowując: skopiuj zaznaczony tekst i wstaw do odpowiednich tagów oznaczonych wyżej e4

Obrazek
<<

Chriss

Postdodano 9 maja 2009, o 20:56

Re: PROBLEMY


Tu Chris :P

Pewnie sie zastanawiacie czemu mnie tak długo nie ma (xD). No więc mam problem z dostaniem się na forum, tzn... Pare dni temu w moim profilu zmieniałem styl. I po zmianie forum mi przestało działać. Łączy, ale jak sie loguje i chce wejść po zalogowaniu na strone główną wyskakuje błąd. Więc Tai, możesz coś z tym zrobić? Pogrzebać w profilu or whatever...

See you.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 10 maja 2009, o 00:36

Re: PROBLEMY


Zaloguj się.
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 10 maja 2009, o 08:21

Re: PROBLEMY


Dzięki. :)
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 12 maja 2009, o 01:30

Re: PROBLEMY


Nawet jak przeczytam wszystkie tematy z jednego działu, na głównej stronie nadal ukazuje, że w danym dziale mam nieprzeczytane posty, a jak tam wchodzę, wszystko przeczytane...czy tylko u mnie tak?
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 12 maja 2009, o 11:55

Re: PROBLEMY


nieprzeczytane posty były przechowywane na twoim komputerze, więc to coś po twojej stronie ale teraz zmieniłem i będą przechowywane te informacje na serwerze czyli nie będzie problemów.
Obrazek
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 12 maja 2009, o 12:29

Re: PROBLEMY


A to dziwne. Dzięki. :)
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 11 wrz 2009, o 18:07

Re: PROBLEMY


SZAŁTBOKS został porwany przez obcych :O
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 wrz 2009, o 19:30

Re: PROBLEMY


U mnie wszystko jest i działa. Obcy zagnieździli się tylu u ciebie :)
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 11 wrz 2009, o 19:32

Re: PROBLEMY


A to bestie jedne :P Musze poszukać przyczyny w takim razie...
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 11 wrz 2009, o 21:13

Re: PROBLEMY


może masz inną skórkę?
Obrazek
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 11 wrz 2009, o 23:54

Re: PROBLEMY


Pomogło wyczyszczenie historii i cache firefoxa :)
<<

kreta77

Nowy użytkownik

Posty: 4

Ulubiony serial:
Dr House. Grey`s Anatomy

Postdodano 24 paź 2010, o 17:14

Re: PROBLEMY


Nie mogę pobrac zadnego odcinka Usta usta, np. na hotfile`u wyskakuje informacja, że : Ten plik został usunięty w związku z naruszeniem praw autorskich albo został usunięty przez użytkownika który go wysłał. To od kilku dni, wcześniej udawało mi się pobierac seriale.... Proszę o pomoc.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 24 paź 2010, o 17:26

Odp: PROBLEMY

jak sama nazwa wskazuje zostało naruszone prawo autorskie. Serwis hotfile został zmuszony usunąć plik.
Obrazek
Następna strona

 


  • Podobne tematy do PROBLEMY
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sprawy techniczne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.