Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 68
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 21
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 20

Popular (Asy z klasy) » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 4 gru 2006, o 00:21

Popular (Asy z klasy)

Popular (Asy z klasy)
Obrazek

Akcja serialu toczy się w liceum im. Kennedy'iego. Występują tu dwie grupy: popularni i niepopularni. Do osób podziwianych w szkole należą: Brooke McQeen - była bulimiczka, najpopularniejsza dziewczyna w szkole, chodzi z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Joshem cheerleaderka, jest zimna i oschła, Nicole Julian - największa jędza w szkole, po trupach dąży do władzy, przyjaciółka Brooke, cheerleaderka, Mary Charry - najgłupsza dziewczyna w szkole, też cheerleaderka, Josh Ford - najpopularniejszy chłopak w szkole, gwiazda footballu, Sugar Daddy - przyjaciel Josha, gra w football zapewniła mu popularność, teraz wyśmiewa się z niepopularnych. Druga grupa składa się z: Sam McPherson - ambitnej dziennikarki, Lily Esposito - to miłośniczka i obrończyni zwierząt i roślin,wegetarianka, Carmen Ferrary zakompleksionej grubaski oraz Harrisona Johna - chłopaka który ma kompleksy na punkcie własnego wyglądu. Dla Sam i Brooke horror zaczyna się, gdy zostają przydzielone do jednej ławki. Jednak to nie koniec ich problemów: tata Brooke i mama Sam zakochują się w sobie i postanawiają razem zamieszkać. W takich właśnie okolicznościach zaczyna się ten serial.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Ktoś pamięta ten serial? Jeden z pierwszych seriali które strasznie mi się podobały, uwielbiałem Brook i Sam i te ich kłótnie :)
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 4 gru 2006, o 00:28


Switny serial uwielbialem go kiedys na rowni z DC:)
2 seria juz zupelnie byla genialna. Na miejscu Harriosna nie wiedzialbym kogo wybrac. Ale chyba brooke bo byla kiedys idealem piekna dla mnie
PS Aktor ktory gral Harrsiona gra teraz w serialu s-f, ktory leci na tvn 7 w wekendy :)
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 4 gru 2006, o 00:29


y-y ja zawsze wolałam Sam od Brooke i na miejscu Harrisona od razu bym wybrala Sam, w końcu przyjaźnili się i kochał się w niej, więc totalnie nie rozumiem, tego, że nie wiedział z kim chce być :P
Want your bad romance.
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 4 gru 2006, o 00:31


Ja tam też wolałem Brook bo ładna była :)
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 4 gru 2006, o 09:01


Jak ja dawno ten serial oglądałam :hah: I tak najlepsza była mama Mery Cherry - Cherry Cherry :hah:
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 4 gru 2006, o 09:25


Ja imion nie pamietam zle zawsze w tym serialu bardziej lubiłem kobiety z ciemnymi włosami bo te blondyny to uważały się za lepsze od innych i mnie to wkurzało
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 4 gru 2006, o 14:33


aja napisał(a):Cherry Cherry :hah:
ta to dopiero była jak ją widziałem to zawsze pękałem ze śmiechu :hah: co za babka i jakie imie :hah:
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 5 gru 2006, o 17:28


heh pamiętam to :)ten serial był taki dziwny, że niektóre wątki były maxymalnie poważne a niektóre robione tylko dla smiechu, tak to się przeplatało. Ale pozytywnie :)
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 5 gru 2006, o 19:25


Zakrencony serial szedł przez pewien czas na polsacie w soboty ale to już dawno temu było.
<<

misslost

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 5 gru 2006, o 19:35


Ledwo pamiętam, ale wolałam zdecydowanie brunetkę, czyli (po sprawdzeniu) Sam.
Mogliby to powtórzyć właściwie. Pewnie bym pooglądała :)
<<

Sunbeam

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 238

Lokalizacja: Oświęcim

Postdodano 10 gru 2006, o 15:19


O matko!!! Kiedy ja ten serial ogladałam:/ to chyba dobrych pare lat temu,co nie? Fajny był.. oglądałąm go zawsze;) Ja tam wolę blondynkę:D
>>>www.charmed.mojeforum.net<<<
<<

Ireth

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 36

Postdodano 14 gru 2006, o 19:43


Ja wolałam brunetkę, była ładniejsza :D
Kurczę, oglądałam ten serial za czasów Jeziora Marzeń.
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 14 gru 2006, o 22:24


Blondynka rządziła :D
<<

Jas15

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 73

Lokalizacja: Namysłów

Postdodano 14 gru 2006, o 23:31


jejuuu, ja ubóstwiałam ten serial... zawsze na niego w sobote czekałam :D. Reczywiście fajnie by było gdyby puścili jeszcze raz :D
Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Gidi

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 15 gru 2006, o 23:11


JA wolałem Sam, chociaż Brooke też była dobra... dobrze by było obejrzeć go jeszcze raz ... ah kiedy ja to oglądałem :D
<<

Elien

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 12

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 25 gru 2006, o 14:07


ja też wolałam Sam
szkoda że już go nie nadają na żadnej stacji chętnie bym go ogladneła jeszcze raz ;)
buhahaha

Pozdro [you] !! :D
<<

HeroSHI

Postdodano 12 mar 2007, o 18:04


Lubię to tylko w odcinku gdzie jest Went ;D
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 12 mar 2007, o 23:16

KOCHAŁAM! Takie durne dla nastolatków :D Da się skądś zassać?
Obrazek
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Popular (Asy z klasy)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.