Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

Poniżej oczekiwań » Zakończone Seriale » Heroes • seriale forumtv.pl

<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 23 maja 2007, o 08:16

Poniżej oczekiwań

W ubiegły czwartek (17.05) na antenie TVP1 zadebiutował nowy serial "Herosi", który w Stanach odniósł dość duży sukces. Tymczasem przygody zwyczajnych superbohaterów przyciągnęły przed ekrany ok. 3 mln widzów. Jest to zdecydowanie mniej od "Zagubionych", których pierwszy sezon przyciągał ponad 5 mln widzów.

"Herosi" wypadają także nieco słabiej od "4400", także pokazywanego w czwartki wieczorem, który oglądało ok. 3,8 mln widzów. Są to jednak dopiero pierwsze odcinki serialu, zatem jest jeszcze cały sezon na poprawę wyników oglądalności.

(Filmweb)
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

HeroSHI

Postdodano 23 maja 2007, o 08:46


Czyli co - próbujmy zachęcić jak najwięcej osób do oglądania tego w tvp :]
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 23 maja 2007, o 10:01


Popieram HiroSHI trzeba spróbować zachęcić ludzi do oglądania :D Mogę być przykładem że dzięki Wam i Waszym opisom tego serialu oraz rewelacyjnym recenzją nie mogłam się doczekać aby go obejrzeć.I nie zawiódł moich oczekiwań i co najważniejsze bardzo mi się spodobał.Dlatego warto poświęcić czwartkowy wieczór (te dwie godzinki) na obejrzenie ObrazekGORĄCO POLECAM :]
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

Kaemil

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 9 cze 2007, o 15:27


Dziwne ze tak malo osob oglada ten serial. Mnie osobiscie on najbardziej przypadl do gustu. W 4400 za bardzo mieszaja i zamiast wyjasniac pewne watki to jeszcze bardziej brna w nowe tajemnice...co do zagubionych to ile mozna:/ slyszalem ze koniec ma byc dopiero w 2010 heh...
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 9 cze 2007, o 15:55


Coś tvp za mało sie stara przyciągnąc widzów. JA dużo bardziej wole Heroesów od 4400. Fajniejsza ddabuła, no i faceci ;) Do Lostów nie mam juz siły, za dużo i za bardzo namieszane. Ale JAK przyciągnąc ludzi do ogladania HEROES??
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 9 cze 2007, o 23:33


Uważam że za mało jest reklam poświęconym temu serialowi.A z drugiej strony zauważyłam że ludzi nie pociągają filmy o zagładzie w tle.Przykładem może być chociażby Jericho,choć oba filmy nie maja nic wspólnego po za armagedonem :]
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

Ally

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 19

Lokalizacja: Lublin

Postdodano 10 cze 2007, o 17:37


E to pewnie takie początki [oby].
Pozatym zgadzam sie z Guska. Bo niektórzy patrzą już że science-fiction to nie oglądają, bo beznadziejne.
Hidden so easy to pretend.
<<

Kaemil

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 11 cze 2007, o 15:47


Nieprawda:P przeciez Zagubieni to tez swego rodzaju science-fiction, a przynajmniej sa elementy i jest bardzo popularne;) TVP po prostu sie nie stara...zobaczyc reklame w tygodniu Herosow graniczy z cudem. Jak pytalem sie u mnie w szkole czy ktos oglada to nawet nie wiedzieli ze taki serial jest.
<<

Illy

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 9

Postdodano 12 cze 2007, o 16:57


Mi pomysł na ten serial wydawał się lekko kiczowaty - moze innym też, i dlatego tak mało osób zasiadło przed telewizorami przy pierwszym odcinku... Może gdyby sie skusili, to by siemiło rozczarowali - tak jak ja :)
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 2 lip 2007, o 09:36


Szczerze mówiąc ,do tej pory obejrzałam tylko 2 odcinki.Staram się bardzo obejrzeć następne,ale jakoś mnie to nie wciąga,zawsze znajdzie się coś ciekawszego na innym kanale. :(
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

nova.nike

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 82

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 2 lip 2007, o 13:03


Ja również przyznam że serial mnie nie wciągnął, i mimo iż co tydzień pokornie siadam przed tv, to patrzę na to z lekkim znudzeniem, podobnie jak na 4400 zresztą.
Dziwię się że powstaje już drugi sezon, za to Jericho zostało zdjęte ;(
Myślę że tvp mogłaby zainwestować w lepszy serial.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Kwas

Użytkownik

Posty: 46

Postdodano 2 lip 2007, o 20:19


nova.nike napisał(a):Myślę że tvp mogłaby zainwestować w lepszy serial.


Na przykład?

Heroes było jednym z popularniejszych seriali w USA. Jak na polskie warunki serial jest zbyt komiksowy, a w Polsce komiksy traktuje się jako pisemka dla dzieci, a w USA jako swego rodzaju sztuke. Do tego też mało reklam, jakby dawali je pomiędzy sportem a wiadomościami to by mnóstwo ludzi widziało (może były, nie wiem).
<<

nova.nike

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 82

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 2 lip 2007, o 21:07


Przykłady widać w podpisie :cool:
Zresztą jest jeszcze kilka seriali, których z powodu awarii kompa nie mogę obejrzeć w całości, ale zapowiadają się przyzwoicie, np Sleeper Cell.
To nie kwestia reklamy, ale fabuły, która mnie np nudzi :razz:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Kwas

Użytkownik

Posty: 46

Postdodano 2 lip 2007, o 22:13


Z tym że oprócz Dead like Me i Heist to chyba wszystko mają już inne TV ;] A jak wiadomo nasza kochana publiczna woli puszczać teatr telewizji czy marne filmy sprzed kilku lat niż zakupić z USA dobry serial i puszczać go o logicznej porze. A czy te seriale są lepsze od Heroes? Wg mnie oprócz PB i Monka nie, ale każdemu podoba się co innego i nie ma co sie tu spierać, bo każde i tak będzie chciał postawic na swoim.

nova.nike napisał(a):To nie kwestia reklamy, ale fabuły, która mnie np nudzi :razz:


No to już inna sprawa i komuś sie to podoba a komuś nie, ale jeżeli mówimy o oglądalności szczególnie pierwszego odcinka to reklama gra główną rolę, a skoro słaba reklama to słaba oglądalność. Potem to wiadomo, komuś się nie podoba to nie ogląda.
Ostatnio edytowano 2 lip 2007, o 22:14 przez Kwas, łącznie edytowano 1 raz
<<

Ryan_90

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 203

Lokalizacja: MDZ

Postdodano 2 lip 2007, o 22:32


Co do niskiej oglądalnośći "Heroes" w Polsce mam dwa domysły:
1) 2 odcinki na raz; każdemu przecież łatwiej znaleźć wolne 42 min czasu niż 1,5 godziny
2) Historie o superbohaterach, mutantach itp. nie cieszą się zbytnią popularnością w Polsce w przeciwieństwie do USA. Tam każdy zna większość postaci komiksowych. A u nas to dopóki nie ukazał się film z Fantasic Four, Ghost Rider'em czy X-Men'ami to niewiele kto o nich słyszał.
Np. kumpel kiedyś stwierdził, że X-Men to beznadzieja, to pytam go ilu zna X-Men'ów, a ten:
"Wolverine, ee... y...."
A spróbujcie kogoś zapytać o ulubioną postać uniwersum MARVEL'a czy DC.
shame.com =(
Obrazek
<<

nova.nike

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 82

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 3 lip 2007, o 15:12


Co do reklamy to sie zgadzam, na pewno Lost był o wiele bardziej reklamowany. Ale ja nadal sądzę że niska oglądalność jest spowodowana fabułą i zgadzam się z Ryanem, że w PL fantastyka należy raczej do niszowych gatunków.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

 


  • Podobne tematy do Poniżej oczekiwań
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.