Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 129
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 82
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 79

Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Coś dla maniaków kina

<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 14 gru 2006, o 17:56

Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

Jak wam podobał
się ten film? Na pewno każdy oglądał :p
Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka – amerykański film fabularny, druga część kasowego przeboju filmowego roku 2003, Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły.
Premiera w USA odbyła się 7 lipca 2006 roku, a w Polsce 21 lipca. W pierwszy weekend premiery filmu w Stanach Zjednoczonych sprzedaż biletów przyniosła 135,6 mln dolarów
Obrazek
<<

Veronica

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 75

Postdodano 14 gru 2006, o 18:14


Mi się bardzo podobał film :cool: Należy do moich ulubionych filmów. Świetne efekty specjalne,genialna gra Johnego Deppa :] Moim zdaniem o wiele lepszy od pierwszej części. Polecam wszystkim ;)
P.S Nie mogę się doczekać trzeciej części :P
<<

Ireth

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 36

Postdodano 14 gru 2006, o 19:32


No a Depp do Złotych Globów nominacje dostał... należy mu się :D
<<

vertical7

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 28 gru 2006, o 19:40


Ten film to banał, pierwsza czesc była duzo lepsza druga ratuje tylko swietna gra Deepa nawet Keira gra przewidywalnie. W każdym razie na trzecia czesc pewnie tez sie wybiore do kina.
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 28 gru 2006, o 19:50


Całkiem fajny, miał ciekawe momenty, np jak walczyli na kole od młynu ... i Jack biegnący za nimi :D Ogólnie mi sie podobał i chętnie zobaczył bym 3 część żeby sie dowiedzieć co ze Sparrowemi z serduszkiem :]
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 28 gru 2006, o 22:20


Bardzo mi sie podobal ten film :D Taka sympatyczna bajka plus genialny Depp :D Fajnie sie ogladalo :)
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 28 gru 2006, o 22:50


btw. znacie to: Pirates Of The Carribean 2 - He's a Pirate (Tiesto remix).mp3 ?
Obrazek
<<

PelikaneQ

Użytkownik

Posty: 28

Postdodano 29 gru 2006, o 15:58


Swietny film ;]
Bardoz mi sie podobał...
i czekam na 3 czesc xD
<<

gosciu

Użytkownik

Posty: 11

Postdodano 30 gru 2006, o 00:03


IMO pierwsza czesc była duzo lepsza aczkolwiek druga mi sie podobała i napewno sie wybiore do kina i na 3 czesc ;]
<<

Maverick

Użytkownik

Posty: 21

Postdodano 31 gru 2006, o 00:17


Super filmik na poczatku była mała niechec do niego z mojej strony ale po ogladnieciu stwierdzam ze to swietny film i warto obejrzec!!!
<<

Rzemierzy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 31 gru 2006, o 04:38


Spodziewałem się że z Piratami będzie jak z Matrixem. Pierwsza część rewelacja, a następne to już coraz gorzej... Ale dzięki Bogu druga część Piratów okazała się lepsza od pierwszej :]. Naprawdę dobrze przemyślana i zawiła fabuła, która autentycznie wciąga. Na dodatek świetna gra Deepa, sposób w jaki się poruszał i mówił genialny. A tak a pro po... czy ktoś kiedyś spotkał się kontynuacją która byłaby lepsza od pierwowzoru??, bo ja do tej pory nie...
<<

Lewy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 62

Lokalizacja: Gdynia

Postdodano 31 gru 2006, o 16:29


Rzemierzy napisał(a):Ale dzięki Bogu druga część Piratów okazała się lepsza od pierwszej

Jak dla mnie to 1 część była zdecydowanie lepsza. 2 też jest bardzo dobra ale nie tak rewelacyjan jak 1.
<<

Connie

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 109

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 1 sty 2007, o 20:59


Film genialny. Bardzo mi się podobał. :D Ale 1 część jednak bardziej mi się podobała. ;)
<<

turek

Użytkownik

Posty: 15

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 19 sty 2007, o 16:15


Kiedy wychodziłem z kina to miałem otwartą gębę i wyczeszcz oczu . Przegenialny film !! Teraz zostaje czekać na "Na końcu Świata " ( 3 czesc ) -> oby byla choc w polowie tak dobra jak 1 i 2 czesc :)
<<

Khabar

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 150

Lokalizacja: St-ce :P

Postdodano 9 mar 2007, o 15:58


Taifun napisał(a):nacie to: Pirates Of The Carribean 2 - He's a Pirate (Tiesto remix).mp3 ?


Jasne to jedno z moich ulubionych mp3 obecnie. bardzo fajny styl i motyw przewodni.
Podobno sami sie zglosili do Tiesto by zrobil remixa i tak poszlo na caly swiat jako promo tegoz wlasnie filmu. Swietna muza od swietnego dj :]
Ostatnio edytowano 9 mar 2007, o 15:58 przez Khabar, łącznie edytowano 1 raz
They saw the future ...
they saved the cherleader,
...
IT'S TIME TO SAVE THE WORLD
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 mar 2007, o 20:37


Film miał swoje momenty, ale jak to bywa w drugich częściach trylogii niczym nie szczególnym nie zachwycił. Najgorsze to to, że dłużył się niemiłosiernie no i to zakończenie! Już się nie mogę doczekać następnej części.
<<

HeroSHI

Postdodano 11 mar 2007, o 21:04


Całkiem całkiem - około 7/10, bo spodziewała czegoś lepszego...

Chociaż Jack Sparrow jak zawsze był niesamowity :]
<<

ernest49

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 32

Postdodano 12 mar 2007, o 21:34

FILM NAPRAWDE ZAJEBIS... polecam wszystkim którzy jeszcze nie oglądali :)
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Kinomaniak



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.