Postdodano 23 sty 2008, o 20:33

Paul Kellerman

wikipedia napisał(a):Paul z wyróżnieniem ukończył studia w West Point. Dostał propozycję pracy w wywiadzie. Zaczął pracować w ochronie pani wiceprezydent, w której, jak się okazuje sie podkochiwał. Oficjalnie nie jest pracownikiem rządowym. Używa innego imienia i nazwiska (Owen Kravecki) oraz twierdzi, że pracuje jako przedstawiciel handlowy (sprzedawca mięsa pakowanego).

Postać Kellermana ewoluuje. W pierwszej serii jest on przedstawiony jako wyrachowany, pozbawiony uczuć i emocji morderca. Eliminujący po kolei wszystkie niewygodne osoby, nie mając przy tym żadnych wyrzutów sumienia. Mimo zbrodni, których się dopuszcza, wierzy, iż czyni dobrze - gdyż działa na rzecz swojego kraju.

Na początku drugiej serii, postać Kellermana nie zmienia się - dalej jest on bezwzględnym mordercą wykonującym powierzone mu zadania. Dopiero po zorientowaniu się, iż Secret Service zamierza się go pozbyć - postanawia przejść na stronę braci. Potem próbuje zabić panią prezydent. Wówczas widzowie poznają również ludzką twarz tej postaci. Okazuje się, iż ma on siostrę, którą bardzo kocha. Dręczony wyrzutami sumienia postanawia popełnić samobójstwo - jednak zacina mu się pistolet.

Za namową siostry, która poleciła mu rozpocząć wszystkie od początku postanawia oczyścić Burrowsa z zarzutu zabicia Terrence'a Steadmana, w tym celu zeznaje w sądzie o wszystkich kulisach tej sprawy.Aż dziwne, że wcześniej nie było tematu o nim.
Mimo, że należy do tych złych to i tak go lubiłem.
Ciekawe czy został uśmiercony czy może wróci. W końcu trupa nie było widać :)