Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 77
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 30
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 29

Parks and Recreation » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 maja 2009, o 19:35

Parks and Recreation

Obrazek


From the minds behind The Office comes Park and Recreation, a "mocumentary" that takes viewers into the exciting world of local government. Leslie Knope (Amy Poehler), a mid-level government employee of the Parks and Recreation Department of Pawnee, Indiana, is assigned to help local nurse Ann Perkins (Rashida Jones) to convert an abandoned construction site into a new community park. However, Leslie must fight through the bureaucrats, problem neighbors, and developers in order to make her dream a reality, all while with a camera crew recording her every gaff and mishap.

Leslie is helped, as well as undermined, by co-worker Tom Haverford (Aziz Ansari), who routinely uses his position in the department for his own personal gain. Her boss Ron Swanson (Nick Offerman) becomes a serious problem to the success of her project, in part due to his philosophical opposition to the government. City planner Mark Brendanawicz (Paul Schneider) works with Leslie and Ann to help them navigate through the defensive beaurocrats and developers, but has been jaded by 15 years of working for the city of Pawnee.

All in all, Leslie hopes to complete the project, despite the many obstacles in her way, in part to inspire her uninterested college intern April Ludgate (Aubrey Plaza), and begin to take steps necessary to achieve her ultimate goal: become President of the United States.
<<

maycj

Użytkownik

Posty: 12

Postdodano 2 cze 2009, o 21:25

Re: Parks and Recreation


Zapowiada się dobrze. Już pilota obejrzałem. Może troche gorsze niż The Office, ale zobaczymy, może się rozkręci.
<<

maycj

Użytkownik

Posty: 12

Postdodano 27 cze 2009, o 22:31

Re: Parks and Recreation


Troche króciutki pierwszy sezonik. 6 odcinków. Niewiele sie działo. Jednak gorszy poziom niż Office, ale może być.
Najbardziej podobała mi się Rashida Jones, też z Office właśnie.

Ciekawe czy przedłużą na kolejny sez.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 29 paź 2009, o 23:41

Odp.: Parks and Recreation


Już przedłużyli. Premiera 17 września.

@EDIT
2 sezon będzie miał 22 odcinki

@EDIT
Będzie 3 sezon
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 31 maja 2010, o 14:31

Odp: Parks and Recreation


Zacząłem oglądać. Podoba mi się. Narazie nie jest to serial bardzo wysokich lotów, ale jest zdecydowanie zabawny. Bardzo fajny, oryginalny pomysł z parkami. Jest wątek przewodni. Wywiady z bohaterami, tak jak w The Office i Modern Family są bardzo dobre. Bohaterowie też całkiem nieźli. Amy Poehler. xD

EDIT - jestem po pierwszym sezonie. Bardzo fajny, rozrywkowy, zabawny serial. Podoba mi się. Na pewno będę oglądał dalej, bohaterowie są świetni.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 10 sie 2010, o 17:28

Odp: Parks and Recreation


Skończyłem drugi sezon. Serial jest naprawde zabawny, ma kilka słabszych odcinków, ale też kilka genialnych (czytaj Pawnee Zoo, Telethon).

Amy Poehler jest niesamowita i ją ogólnie kocham, tak samo jak Leslie - nie da się jej nie lubić. xD

Wogóle wszyscy bohaterowie są świetni.

Zdecydowanie polecam! :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 12 sie 2010, o 01:42

Odp: Parks and Recreation


Właśnie obejrzałem pilota i na razie mam same pozytywne wrażenia. :P
Śmieszna główna bohaterka, reszta obsady też dobra, myślę, że z każdym następnym odcinkiem będzie lepiej. :D
Wywiady z bohaterami jak w Modern Family i The Office dają radę! ;P
Pierwszy sezon dość krótki to powinienem się szybko z nim uwinąć.

__________________________________________________________

I się uwinąłem, pierwszy sezon za mną. :P
Rozbraja mnie Leslie przez cały czas, może i jest trochę głupiutka, ale po prostu nie da się jej nie polubić. :D
Ogólnie to wszyscy bohaterowie są świetni! Jestem bardzo ciekawy jak to się rozwinie dalej.
Ciekawe czy Andy się będzie jeszcze pojawiał, jak już mu zdjęli gips.
Co ja się będę rozpisywał, biorę się za sezon drugi. :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 17 mar 2011, o 22:25

Odp: Parks and Recreation


Kolejny sezon zamówiony.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 18 cze 2011, o 13:26

Odp: Parks and Recreation


Prawie skończyłam drugi sezon. :D Serial jest genialny i śmieszny.

Wogóle wszyscy bohaterowie są świetni.


Zgadzam się w 100%. :D Ron Swanson wymiata. xD
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 12 lut 2012, o 15:30

Odp: Parks and Recreation


Jakoś odpuściłem sobie serial po 1 sezonie 2 lata temu w wakacje, średnio mnie przekonał do siebie.
Tydzień temu wróciłem do P&R, stwierdziłem, że trzeba nadrobić produkcję wyróżnioną nominacjami w kategoriach komedii. A potrzebowałem czegoś nowego komediowego, od kiedy zawiesili "Community", a "TBBT", "HIMYM" i "TaaHM" są coraz mniej zabawne. I muszę powiedzieć, że trafiłem cudownie.
Nadrobiłem drugą, trzecią i czwartą serię praktycznie w kilka dni i jestem już na bieżąco. :D

Po obejrzeniu mocno się zastanawiam, dlaczego jeszcze Amy Poehler nie otrzymała nagrody za swoją rolę!? Moim nie zdaniem bije Tinę Fey z konkurencyjnego "30 Rock" co najmniej dwukrotnie!
Poza tym genialna rola Nick Offerman jako postać Rona Swansona! Ten gość jest niesamowity! Jego rady, teorie, przemówienia, nienawiść do rządu i do pracy. Po prostu trzeba uwielbiać tego bohatera. :D
Reszta obsady również jest świetna. Tom i jego "swag", pośmiewisko Jerry, słodka Ann, nienawidząca wszystkich April, głupiutki Andy, za bardzo pozytywny Chris. :D :D Jeśli miałbym wybierać między tą obsadą a ekipą z "The Office", miałbym wielki dylemat.

Historie odcinków także zasługują na uznanie, fabuła toczy się w dobrym kierunku. Kandydatura Leslie do Rady Miasta jest świetnie prowadzona, już nie mogę się doczekać kiedy dojdzie do wyborów. Zaangażowanie Ann do pracy w Ratuszu było bardzo dobrym pomysłem, tak samo jak Andy'ego. April jako sekretarka Rona po prostu wymiata! Ben jako menadżer kampanii, całkiem to mu wychodzi...chociaż postaci jakoś nie ubóstwiam, to i tak wolę go w roli chłopaka Leslie niż dziwnego Louisa CK jako policjanta Dave'a.

PS Również nie wiem, dlaczego wszyscy podniecają się tym Lil' Sebastianem? :P :P

PS2 Mam nadzieję, że kolejny sezon zostanie zamówiony, bo oglądalność jest słaba. Z resztą radzi sobie podobnie jak "30 Rock", ale z kolei lepiej niż inne komedie stacji NBC typu "Whitney", "Up All Night" itp.
__________________________________________________________________
4x16
Genialna była Leslie próbująca pogodzić kampanię i pracę w P&R. :P
Lizak na swetrze. :P Wychodzenie z budynku Ratusza, aby porozmawiać o kampanii. :) Nieudane znaki kampanii. :D
Zrobienie przyjęcia-niespodzianki dla Jerry'ego bez zaproszenia solenizanta. :)
Ron Swanson uświadamiający Leslie, żeby wzięła urlop w P&R i ta jego opowieść o jego dwóch pracach. :D
Tom i Ann...oraz zaangażowanie w tą sprawę April. :D :D
Chris i jego przywiązanie do Championa. :P

4x17
Rozwiązywanie sprawy z wodotryskami, które przeszło w wojnę na balony z wodą. :D Atak kamikaze! :D
Jennifer nową menadżerką kampanii Bobby Newporta, Leslie i Ben mają kłopoty. Dwa razy dostali ostro po tyłku. :/
Ron Swanson jak zwykle genialny w tym odcinku. :P April tymczasową zastępczynią Rona, yeah! Będzie się działo! :P
Przezwiska Bena wymyślane przez Leslie. :D

4x18
Ron, uwielbiam gościa. :D Jego zamawianie steków w restauracji. :P Albo rozmowa z Chrisem. :)
Leslie, ubaw z drinkami z Ann i Tomem, a później nieudany wywiad. :P Na szczęście pracownicy lotniska jej pomogli. :)
Tom odliczający godziny z Ann bez zerwania. :P
Podróż limuzyną z jacuzzi. :D
Jerry w transie z kopertami. :D

4x19-22
Genialne odcinki! :)
Cały wątek kampanii Lesie był mistrzowski. Pomoc przyjaciół, debata przedwyborcza, wycieczka autobusem wyborczym. :)
Finał wyszedł przecudownie, ogromnie się cieszę, że Leslie wygrała. Szkoda tylko, że Ben wyjeżdża do D.C. na pół roku. :/
Podpita Ann i spełniony sen Toma. :D
Jerry, który nie zdążył zagłosować. :P
Dona naprawiająca problem skasowania plików April. :P
Czyżby Andy starał się o posadę policjanta w przyszłym sezonie? Już nie mogę się doczekać, żeby to zobaczyć. :P
Niesamowity Ron Swanson, w tym momencie jest to jedna z najlepszych postaci w serialach komediowych.
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 24 lip 2012, o 15:05

Odp: Parks and Recreation


Ja raczej odpuszczam, jestem w polowie drugiego sezonu i za bardzo sie mecze z kolejnymi odcinkami ;)
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 30 sie 2012, o 15:26

Re: Odp: Parks and Recreation


Pluszu napisał(a):Ja raczej odpuszczam, jestem w polowie drugiego sezonu i za bardzo sie mecze z kolejnymi odcinkami ;)

Serio?
Mnie w drugim sezonie wciągnęło aż miło. :)
Może nie twój rodzaj humoru? Oglądałeś "The Office" US?
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 30 sie 2012, o 23:11

Odp: Parks and Recreation


Nie ogladalem Office ;) Z podobnych seriali ogladamModern Family(chodzi mi o wywiady) i jest to dla mnie o niebo lepsze ;)
Obrazek
<<

Isobel

Nowy użytkownik

Posty: 2

Ulubiony serial:
Parks and Recreation

Postdodano 13 lis 2012, o 12:19

Re: Parks and Recreation


maycj napisał(a):Troche króciutki pierwszy sezonik. 6 odcinków. Niewiele sie działo. Jednak gorszy poziom niż Office, ale może być.
Najbardziej podobała mi się Rashida Jones, też z Office właśnie.

Ciekawe czy przedłużą na kolejny sez.

Szczerze mówiąc mi Parks and Recreation podoba się o wiele bardziej niż The Office... Ogólnie ten szef z The Office wydaje mi się jakimś psychopatą... A Leslie Knope bardzo polubiłam. :)

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.