Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

Nurse Jackie » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 cze 2009, o 18:40

Nurse Jackie

Nurse Jackie is a half-hour dark comedy that is at turns wicked, heartbreaking and funny. Edie Falco stars as the title character Jackie O'Hurley, a strong-willed and brilliant -- but very flawed -- emergency room nurse in a complicated New York City hospital. A lapsed Catholic with an occasional weakness for Vicodin and Adderall to get her through the days, Jackie keeps the hospital balanced with her own kind of justice. Every day is a high wire act of juggling patients, doctors, fellow nurses and her own indiscretions.
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 10 cze 2009, o 22:27

Re: Nurse Jackie


Obejrzałam dziś pilota, trochę w ciemno, bo o serialu wiedziałam tylko tyle, że jest od Showtime, ale właśnie to mi wystarczyło, bo jeszcze się nie zawiodłam na produkcjach tej stacji :p.

Nie umiem i nie lubię oceniać po jednym odcinku, ale zapowiada się nieźle. Cooper jest dobry, i jeszcze ta młoda pielęgniarka/stażystka xD. Postaram się napisać coś więcej jak obejrzę kilka następnych odcinków.
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 11 cze 2009, o 16:47

Re: Nurse Jackie


Ja obejrzałam pilota tylko ze względu na Petera, ale zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona i oczekuję, że wyjdzie z tego coś interesującego.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 20 sie 2009, o 15:54

Re: Nurse Jackie


Obejrzałem i muszę powiedzieć, że podobało mi się. Jest troche czarnego humoru, jest dramat, są ciekawe przypadki medyczne. Poza tym to Showtime. Aktorzy i bohaterowie też się spisują.

Myśle, że zdecydowanie lepszy pilot niż pilot HawthoRNe.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 4 wrz 2009, o 18:14

Re: Nurse Jackie


także zacząłem oglądać bo to serial Showtime :D Zawsze można było później zrezygnować.
Co się okazało? Wg mnie najlepsza premiera lata z seriali które oglądnąłem. Polecam każdemu :) I jak kontrowersyjnie skończył się pierwszy sezon :)
trust him... he's a doctor!
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 24 wrz 2009, o 19:51

Re: Nurse Jackie


Kurde, świetny serial. :D Czekałem z początku aż wszystkie odcinki zostaną przetłumaczone i dopiero teraz wziąłem się za obejrzenie całego sezonu.
Muszę powiedzieć, że się nie zawiodłem na Showtime, a wręcz zaskoczyli mnie bardzo pozytywnie tą produkcją.
Tytułowa Jackie jest niesamowita, w ogóle każda z głównych postaci w serialu jest b. dobra.
Serial się nie nudzi, jest interesujący i czasami zaskakujący.
Teraz z niecierpliwością czekam na drugi sezon, pierwszy zakończył się bardzo dziwnie. :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 lis 2009, o 20:13

Odp.: Nurse Jackie


Premiera 2 sezonu 22 marca 2010.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 26 mar 2010, o 20:50

Odp: Nurse Jackie


I jesteśmy już po pierwszym odcinku drugiego sezonu.

Mi się podobała, bardzo fajna muzyka w paru scenach. Poza tym ten serial jest bardzo przyjemny! Świetnie się go ogląda. Szkoda tylko, że nie ma już Mo-Mo.


Już po pierwszym wyemitowanym odcinku Showtime zapowiedziało kolejny sezon. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 29 mar 2010, o 17:43

Odp: Nurse Jackie


Jackie wróciła !!! Jeee :P

Świetnie się oglądało. Warto było tyle czekać. Szkoda właśnie, że MoMo nie ma :(

Uwielbiam Jackie, Zoey, O'Hare, Akalitus i nawet debilnego Coppa :D Postacie są siłą tego serialu :D

Jedynie Eddie :/
trust him... he's a doctor!
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 19 maja 2011, o 17:30

Odp: Nurse Jackie


Akalitus i Zoey xD uwielbiam! :)
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 maja 2011, o 19:52

Odp: Nurse Jackie


Serial dostał czwarty sezon.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 24 maja 2011, o 00:54

Odp: Nurse Jackie


Fajnie, że jest 4 sezon, szkoda tylko, że i "Tara" go nie dostała. :(
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 27 cze 2011, o 13:16

Odp: Nurse Jackie


Skończyłem 3 sezon i muszę powiedzieć, że zakończenie trochę mnie zaskoczyło. :P
Muszę powiedzieć, że jestem zadowolony z poziomu serialu, trzecią serię oglądało mi się bardzo dobrze, z resztą tak samo jak poprzednie dwie. :P
Jackie powoli dążyła do rzucenia leków, ale
Spoiler:
niestety trochę skomplikowało sprawę.
O'Hara zaproponowała tzw. "mniejsze zło", zobaczymy jak to będzie funkcjonować w następnym sezonie.
Pozostała jeszcze sprawa Kevina, który wyznaje coś w ostatnich chwilach finału sezonu. :D
Zaskoczyłem się. :P Wiedziałem, że nie będzie posądzenie Jackie i Eddiego o romansowanie, bo nic na to nie wskazywało oprócz dość dziwnej rozmowy Kevina i Eddiego podczas odbijania piłki.
A tu nasz Kevin wyskoczył z
Spoiler:
Jackie,
Spoiler:

Jestem ogromnie ciekawy, co twórcy wymyślą nam na kolejny sezon.
Poza tym muszę oczywiście wspomnieć o rewelacyjnej obsadzie serialu. Akalitus, Kelly
Spoiler:
Thor, Zoey, Sam, Coop - są po prostu genialni! :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 31 maja 2012, o 15:47

Odp: Nurse Jackie


Zamówiono 5 sezon.

 


  • Podobne tematy do Nurse Jackie
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.