Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 77
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 30
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 29

NCIS: Los Angeles » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 cze 2009, o 14:17

NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles is a drama about the high stakes world of undercover surveillance at the Office of Special Projects (OSP), a division of NCIS that is charged with apprehending dangerous and elusive criminals that pose a threat to the nation's security. By assuming false identities and utilizing the most advanced technology, this team of highly trained agents goes deep undercover, putting their lives on the line in the field to bring down their targets. Special Agent "G" Callen (Chris O'Donnell) is a chameleon who transforms himself into whomever he needs to be to infiltrate the criminal underworld. His partner is Special Agent Sam Hanna (LL COOL J), a former U.S. Navy SEAL who has seen action in both Afghanistan and Iraq, and a surveillance expert who uses state of the art monitoring equipment to look out for those in the field and feed them crucial information. Both Callen and Hanna report to Special Agent Lara Macy (Louise Lombard), the OSP team leader responsible for directing the operations and making life-or-death decisions.

Assisting the team is Special Agent Kensi Lo (Daniela Ruah), the exceptionally bright daughter of a slain Marine who lives for the adrenalin rush that comes with undercover work, and Operational Psychologist Nate Getz (Peter Cambor), adept at getting into anybody's head, profiling the target and monitoring agents' states of mind before, during and after missions. Armed with the latest in high tech gear and sent regularly into life-threatening situations, this tight-knit team relies on each other to do what is necessary to protect national interests.


Galeria
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 29 sie 2009, o 10:52

Re: NCIS: Los Angeles


Oglądałem kilka odcinków pierwowzoru, ale jakoś nigdy nie wziąłem się za ten serial. Ostatnio stwierdziłem, że oglądnę dwa odcinki NCIS, które są także pierwszymi NCIS: Los Angeles. Spodobało mi się bardzo i dlatego serial wlatuje do mojej jesiennej ramówki :P
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 30 sie 2009, o 22:06

Re: NCIS: Los Angeles

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 27 wrz 2009, o 11:34

Re: NCIS: Los Angeles


To, że CBS robi jedne z najlepszy seriali kryminalnych to każdy chyba na tym forum wie :) Criminal Minds, wszystkie odsłony CSI, Cold Case czy wspomniane NCIS. W całych Stanach odnoszą znaczne sukcesy co daje stacji miano najchętniej oglądanego kanału telewizyjnego. Było tylko kwestią czasu aż powstanie nowy spin-off bazujący na którymś z tych serii. Padło na NCIS i chyba szefowie stacji się nie zawiedli. Oglądalność odcinka wyniosła ponad 18 mln telewidzów.

Jak wspomniałem już gdzieś na tym forum, ostatnio zainteresowałem się serialami kryminalnymi. Dlatego też oglądnąłem też odcinek rozpoczynający ten spin-off. Spodobało się, przyszedł więc czas na pilota. Czy się zawiodłem?
Oczywiście, że nie. Choć po bardzo dobrym odcinku łączącym pierwowzór ze spin-offem spodziewałem się, że wyjaśnią coś w sprawie Callen'a. Poza tym wszystko było ok. Zmienili siedzibę :D na o wiele lepszą niż tamtą w jakimś starym magazynie. No i nie pokazała się poprzednia szefowa operacji - bodajże Clara Macy. Za to wrzucili do obsady agenta Dominica. Intrygującą i śmieszną postacią jest ta mała babcia :D Uff i odetchnąłem ponieważ moja ulubienica Kensi dalej działa :D

Zwiastun 2 odcinka
trust him... he's a doctor!
<<

Antenelles

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 27 wrz 2009, o 13:31

Re: NCIS: Los Angeles


Gdzie można zobaczyć jaki RATING - odglądalność miał dany serial ?:>
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 27 wrz 2009, o 13:36

Re: NCIS: Los Angeles


Chociażby na Wikipedia.com
trust him... he's a doctor!
<<

Antenelles

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 27 wrz 2009, o 14:29

Re: NCIS: Los Angeles


Nie chcę robić offtopu tutaj:P to może ktoś poźniej skasuje:) te posty.

A znasz jakąś strone gdzie jest pokazany zbiór serialu?

Bo tak w wikipedi nie wszystko pisze :P i trzeba każdy z osobna serial wklepywac
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 27 wrz 2009, o 14:36

Re: NCIS: Los Angeles

trust him... he's a doctor!
<<

Antenelles

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 27 wrz 2009, o 18:04

Re: NCIS: Los Angeles


Podziękował :) o taką stronę mi chodziło :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 paź 2009, o 12:27

Odp.: NCIS: Los Angeles


Będzie pełny sezon, ale to chyba nie dziwi biorąc pod uwagę oglądalność.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 8 lis 2009, o 20:25

Odp.: NCIS: Los Angeles


Póki co jestem po 5 odcinkach i serial dobrze się ogląda. Ciekawe sprawy i dobry humor. Chociaż spodziewałem się czegoś lepszego. Jak to bywa, spin-off nie przebił pierwowzoru.
Zaskoczeniem odcinka było to, że pojawiła się chociaż na chwilę Abby :D
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 25 sty 2010, o 19:42

Odp: NCIS: Los Angeles

<<

mateusz_axn

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 21 lut 2012, o 15:00

Odp: NCIS: Los Angeles


Witajcie,
Nie wiem czy wiecie, ale 22 lutego o 23.00 na kanale AXN będziecie mogli obejrzeć premierowy odcinek 3 sezonu Agentów NCIS: Los Angeles. Jak myślicie, czy w tym nowym sezonie nastąpi jakiś przełomowy moment, ktoś odejdzie z zespołu agentów, może ktoś zginie? Co w ogóle sądzicie o tym serialu? Czy w tej formule znacie jakieś inne produkcje?
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 mar 2012, o 20:58

Odp: NCIS: Los Angeles


Zamówiono 3 sezon.
<<

mateusz_axn

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 21 mar 2012, o 14:50

Re: NCIS: Los Angeles


Trzeci już nawet można oglądać :p
<<

mateusz_axn

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 6 mar 2013, o 12:31

IV sezon serialu Agenci NCIS: Los Angeles


Agenci NCIS: Los Angeles to przykład serialu, który powstał na bazie sukcesu swojego poprzednika. Widzowie chętnie przyjęli kryminał będący „spin offem” popularnych Agentów NCIS. Czwarty sezon, rozgrywającej się w Mieście Aniołów, produkcji będzie można oglądać w każdy wtorek o godz. 23.00 w AXN. Co więcej, niesłabnące zainteresowanie serią skłoniło CBS do stworzenia kolejnego serialu pod marką NCIS.
Jak myślcie, co będzie motywem przewodnim nowej produkcji? Jakie wątki chcielibyście zobaczyć? W jakim mieście powinna rozgrywać się akcja?

 


  • Podobne tematy do NCIS: Los Angeles
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.