Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

Największe Zło powróciło! Diablo 3 » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Pomoc ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem oraz tematy związane z grami.

<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 19 lip 2012, o 15:28

Największe Zło powróciło! Diablo 3

Od powrotu Największego Zła minęło już ponad 2 miesiące. I dokładnie tyle samo czasu temu przestało istnieć moje dawne życie.

Ktoś jeszcze bierze udział w tej odwiecznej wojnie?
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 20 lip 2012, o 01:35

Odp: Największe Zło powróciło! Diablo 3


Ja! Parę dni temu pierwszy raz zabiłem Diablo i uratowałem świat Sanktuarium i jestem z siebie dumny :) Nie gram hardkorowo parę do godzinki dziennie, ale wyrzynka potworów jest przyjemne. Już mi zaczął coś nawalać lpm :P Może to nie jest tez poziom D2, ale kurda to wciąż bardzo dobra gra w którą trzeba zagrać.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 22 lip 2012, o 19:07

Odp: Największe Zło powróciło! Diablo 3


Pytanie do Was: ile godzin spędziliście na tą grą, bo niektórzy boją się wczuwać w klimaty, które spowodują grę do rana :D?
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 lip 2012, o 19:53

Odp: Największe Zło powróciło! Diablo 3


Gadanie, również przy serialach albo wężu na komórce można siedzieć do rana. Czasem gram 3h dziennie czasem w ogóle, zależy od nastroju.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 22 lip 2012, o 22:03

Odp: Największe Zło powróciło! Diablo 3


Mi tylko chodziło, że takie gry strasznie wciągają :P. Ja tam wolę je unikać ;p
P.S - zarobiliście coś na Diabolo 3 (:P), bo czytałem, że jest to możliwe i niektórzy dobrą sumkę wyciągają?
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 lip 2012, o 22:35

Odp: Największe Zło powróciło! Diablo 3


E tam wciągają, trzeba mieć umiar jak ze wszystkim :)
A pieniędzy nic nie zarobiłem, najlepiej mieli ludzie którzy zaczęli grać razem z premierą gdy był największy hype na grę, teraz wszystko się raczej unormowało i ciężko coś sprzedać jeśli nie jest na prawdę unikalne.
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 24 lip 2012, o 13:00

Odp: Największe Zło powróciło! Diablo 3


Ja grałem od premiery po 15h dziennie, potem wyjechałem na 3 dni na szkolenie. Po powrocie grałem od rana do rana i tak do końca maja. Od czerwca wróciłem do pracy i dobre czasy się skończyły. Teraz gram tylko kilka godzin dziennie.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 9 paź 2012, o 21:42

Odp: Największe Zło powróciło! Diablo 3


w sumie na jesień będzie trochę czasu wolnego, to spróbuję na początek triala skoro polecacie :).
Tylko mam trochę pytań na starcie :)
1) Zagram na trialu i wbije ten 13 lvl, to żeby grać dalej mogę kupić oryginalny klucz i go aktywować na tej postaci, czy muszę od nowa tworzyć postać?,
2) Od razu kupowaliście diabolo, czy skorzystaliście z gościnnych kluczy (darmowe)?,
3) Ile płaciliście, bo jak się domyślam zaczynaliście po premierze, a teraz cena za sam klucz stoi około 140 - 150 zł,
4) Dlaczego na allegro jest taniej niż na battle.net, czyli oficjalnej stronie za klucz do diablo3,
5) Jakimi postaciami graliście, bo z tego co widzę barbarzyńce ludzie polecają na początek?
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 10 paź 2012, o 15:38

Odp: Największe Zło powróciło! Diablo 3


1. z tego co pamiętam to możesz grać na tym samym koncie jeśli to na nim aktywujesz grę; a nawet jakby nie to wbicie 13 lvl to kwestia 1-2h
2. od razu, grałem wcześniej w bete i wystarczyło żeby mnie przekonać
3. 200 stówki (+ gratis przesyłka), jak się dobrze poszuka to można taniej znaleźć szczególnie na zagranicznych stronach. Parę dni temu na takie coś się natknąłem: http://www.toysrus.com/product/index.js ... oldInStore
4. patrz wyżej :) promocję przy zakupie większej ilości kopii dla sklepów, ceny te i tak są niższe już na starcie
5. barb jest overpowered :) ja gram monkem i do inferno nie miałem problemów, łatwiej mi się grało niż barbarzyńcą. Jednak klasy są tak zbalansowane i opracowane że każda jest łatwa do nauki a trudna do wymasterowania
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 10 paź 2012, o 17:53

Odp: Największe Zło powróciło! Diablo 3


z tego co widzę, to chyba jest wersja pudełkowa, a mi wystarczy klucz do gry.
Cena zaskakująco niska w porównaniu do tego co jest w sklepach, ale nie wiem jak z przesyłką.

Zagram chyba Łowcą, bo z tego co widzę barbarzyńcą większość osób grało lub gra aktualne.
Obrazek
<<

lapko

Nowy użytkownik

Posty: 4

Ulubiony serial:
Dr.House, Dexter

Postdodano 19 lis 2012, o 09:08

Odp: Największe Zło powróciło! Diablo 3


Swego czasu grałem bardzo dużo w Diablo II, ale w końcu mi się znudziło. Gdy usłyszałem, że wyszła już III myślałem, że znowu się wciągnę do gry, a tu lipa. Gra kompletnie mi się nie spodobała. Blizzard bardzo ograniczył możliwość rozwoju postaci.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 19 lis 2012, o 12:58

Odp: Największe Zło powróciło! Diablo 3


Nie zgadzam się z tymi narzekaniami o ograniczonym rozwoju. Owszem nie można samemu rozdawać punktów to statystyk, ale nie oszukujmy w D2 wielkiej różnorodności w tym nie było - barbarzyńca dostaje większość do siły, druid do inteligencji. Systemu skilly również będę bronił, nawet bardziej. Nie trzeba przeszukiwać neta by znaleźć właściwy sposób rozwoju, nie ma obawy przed zepsuciem postaci i nie trzeba od nowa wbijać 60 lvl by spróbować czegoś nowego.
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 12 lut 2013, o 10:54

Odp: Największe Zło powróciło! Diablo 3


Czesiek grasz jeszcze? ja już na emeryturze. Powróciłem jakiś czas temu, wbiłem kilka paragonów i czekam na patcha 1.0.7.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 lut 2013, o 13:47

Odp: Największe Zło powróciło! Diablo 3


Też czekam, ale chyba nie sądzę bym na dłużej wrócił. Pewnie chwilkę pogram i na tym się skończy :)

 


  • Podobne tematy do Największe Zło powróciło! Diablo 3
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Komputery, elektronika, gry



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.