Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

Monica Geller » TOP 5 zakończonych seriali » Friends • seriale forumtv.pl

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 lis 2006, o 17:17

Monica Geller

Monica Geller
Monika jest siostrą Rossa. Pracowała jako kucharka w restauracji Iridium, na rogu 65 ulicy i Broadway dopóki nie została z niej wyrzucona, z powodu oskarżenia o branie łapówek. Wynajmuje duże mieszkanie, w którym ma miejsce większość akcji w serialu. Kiedyś mieszkała z Phoebe, Rachel, jednak obecnie mieszka z Chandlerem.

Monika kocha porządek, czystość i "ustalone" zasady. Jest to wręcz chorobliwa cecha, powodująca często Jej zabawne perypetie. Ma ciągłe kłopoty ze swoimi chłopakami, nie może sobie znaleźć odpowiedniego partnera. W chwili obecnej jest z Chandlerem i są razem szczęśliwi. Jej matka, Judy Geller, ciągle wypomina, że powinna już wyjść za mąż, poza tym ma ciągle jakieś uwagi dotyczące Jej włosów, wyglądu czy sposobu bycia. To bardzo złości Monikę.

Monika jest młodsza od Rossa, jednak nie wiadomo kiedy dokładnie się urodziła, ale gdzieś w okolicach '68 lub '69 roku.

Fakty z zycia Monici:
Zajęcia: szef kuchni
Rodzina: imię ojca to Jack, a matki Judy. Ma starszego brata, Rossa
Chłopak: Chandler Bing, są po ślubie
Byłe związki: Steve, Paul, facet od wina, Allan, Fun Bobby, owłosiony Scotty Jared /nigdy go nie widzieliśmy/, Howard "zwycięzca", Ethan, Richard Burke, Pete Becker, Chip Matthews
Najlepsza wypowiedź Moniki: "Jestem Monica, jestem obrzydliwa. Podglądam facetów i zatrzymuje ich majtki" "Oni nie wiedzą, że my wiemy, że oni wiedzą"

8 zasad postępowania w życiu, które sprawią, że będziesz... jak Monika:
Płać rachunki na czas
Kupuj płyny do płukania w opakowaniu z "dziubkiem"
Teflonowe patelnie i rondle jedynie plastikową łyżką
Zostawiaj wiadomości przyklejone na lodówce
Gdy zamykasz flamaster, upewnij się, że usłyszałeś charakterystyczny "klik"
Papier toaletowy powinien być rozwinięty do pierwszej perforacji
Gdy użyjesz taśmy klejącej, zostawiaj zagięcie na jej końcu
Trzymaj rzeczy na biurku poukładane prostopadle do innych: "Jeżeli jest niewłaściwy kąt, to jest to zły kąt"

źródło: firends.stopklatka.pl
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 19 lis 2006, o 00:33


Niezlego miala fiola na punkcie sprzatania i bycia najlepsza we wszystkim :D Zawsze mnie rozwalaly sceny jak panstwo Gellerowie uwielbiali Rossa a ja totalnie ignorowali :D
<<

Wiolatak1991

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 28 lis 2006, o 10:28


Podoba mi się w niej to ,ze jest taka porządkowa, nieraz przesadza. Ogólnie jest osobą sympatyczną. Ładnie jej jest z prostymi i długimi włosami.
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 6 lut 2007, o 22:15


z tym porządkiem to "troche" przesadza :P
no i jakoś nie można z nią dojśc do kompromisu.
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

jealous

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 31 mar 2008, o 12:44

Re: Monica Geller


Uwielbiam ją, poza tym jestem tak jak Monica porządnicka !!!
<<

MirMił

Przyjaciel forum

Posty: 66

Postdodano 12 paź 2013, o 18:09

Odp: Monica Geller


Bardzo dobra aktorka :) A postać komiczna, jak wszystkie tam ;p
<<

basiara

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 25 maja 2015, o 18:26

Odp: Monica Geller


Piękna, charakterystyczna i charyzmatyczna :) Zdecydowanie moja ulubiona
<<

mariasw2

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 23 sie 2016, o 10:56

Odp: Monica Geller


Uważam, że każdy bohater Przyjaciół jest super śmieszny i niezbędny, aleeeeee.....jakbym miała wybierać to Monica mnie najmniej śmieszy.......

 


  • Podobne tematy do Monica Geller
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Bohaterowie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.