Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

Mildred Pierce » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 22 wrz 2011, o 18:46

Mildred Pierce

MILDRED PIERCE (HBO)



Angielski opis:


"Mildred Pierce depicts an overprotective, self-sacrificing mother during the Great Depression who finds herself separated from her husband, opening a restaurant of her own and falling in love with a new man, all the while trying to earn her narcissistic daughter's love and respect. The plot of the miniseries follows Cain's original story, dispensing with the murder subplot which was added for the 1945 film, which starred Crawford."

Obrazek



Zwiastun:



Info:
- http://en.wikipedia.org/wiki/Mildred_Pierce_%28TV_miniseries%29
- http://www.filmweb.pl/serial/Mildred+Pierce-2011-560177
- http://www.imdb.com/title/tt1492030/


_____________________________________
MINISERIAL PODZIELONY NA 5 ODCINKÓW/CZĘŚCI.
PREMIERA ODBYŁA SIĘ 27 MARCA 2011.
W ROLACH GŁÓWNYCH M.IN. KATE WINSLET (nagrodzona Emmy 2011), GUY PIERCE (nagrodzony Emmy 2011), EVAN RACHEL WOOD, MELISSA LEO.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 22 wrz 2011, o 20:49

Odp: Mildred Pierce


Part 1
Bardzo interesująca historia i świetny klimat produkcji. Oczywiście genialna gra aktorska, ale tego trzeba było oczekiwać, w końcu gra tutaj Kate Winslet (swoją drogą nagrodzona za tą rolę statuetką Emmy). :D
Muzyka, scenografia, wszystko było na najwyższym poziomie.
Co do postaci bardzo podoba mi się starsza córka, Veda, która jak sugeruje ostatnia scena, jednak dowiedziała się o pracy matki. Pani Gessler grana przez Melissę Leo także wyróżniła się na plus. :P
Jestem ogromnie ciekawy, jak będzie wyglądała dalej praca Mildred w jadłodajni. Widać, że było jej ciężko przyjąć tą pracę. Jej pierwszy dzień też nie był za wesoły. :/
Dość ckliwości, zabieram się za kolejną część! :P

Part 2
Druga część była jeszcze lepsza od pierwszej. :D
Mildred wyrobiła się w restauracji. Zaczęła rozpracowywać cały system prowadzenia i planować, aby otworzyć własną restaurację. :P Przy małej pomocy Wally'ego i Berta udało się jej zdobyć nieruchomość, w której będzie się mieścić jej knajpa. :P Otwarcie już za dwa tygodnie.
Świetne fragmenty z Monty'm granym przez Guya Pierce'a (nagrodzonego Emmy za tą rolę). :P Należała się Mildred taka odskocznia od wszystkiego. Mam nadzieję, że jeszcze zobaczymy Monty'ego. :P Jestem niemal tego pewien, że tak będzie. :D
Dramatyczne sceny z córkami dostaliśmy w tym odcinku. Scena z Vedą, kłótnia przeszła w rękoczyny, dobrze, że później córka z matką wszystko sobie wyjaśniły i doszły do zgody. Ta druga scena niestety nie miała dobrego zakończenia, bardzo szkoda mi Ray i całej rodziny. :( Bardzo smutna końcówka odcinka. :(

Part 3
Restauracja Mildred okazała się sukcesem i przynosi zyski, wiedziałem, że jak wpadnie Ida, to będzie pomagać w kuchni. :P Lucy także się przyłączyła.
Na otwarciu pojawił się Monty, którego wszyscy uważają za jakąś gwiazdę. :P Po początkowym zadowoleniu, sprawa z Montym przybrała zły obrót. Koleś stracił wszystkie pieniądze i stał się utrzymankiem Mildred. :P Dobrze, że Mildred uciekła od niego na końcu, Monty jest niezłym skurczybykiem, ma negatywny wpływ na Vedę. Kto opowiada dziecku o swoim życiu seksualnym z jej matką? :/
Veda znowu zachowywała się jak kretynka, odwaliło jej totalnie. Podobało mi się jak nauczyciel gry na fortepianie zmieszał ją z błotem. :P
Po raz kolejny oczarowała mnie muzyka w serialu. :D Samochody, scenografia, kostiumy, czyste piękno. :P
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 25 wrz 2011, o 11:09

Odp: Mildred Pierce


Już chwilę temu obejrzałem Mildred i mi się bardzo podobało. Ta miniseria jest trochę nużąca, ale to wszystko nadrabia genialną scenografią, kostiumami, klimatem, muzyką i grą aktorską.

Kate Winslet wielką aktorką jest i tyle. Świetnie zaprezentował się Guy Pearce, Evan Rachel Wood i Morgan Turner.

Moja ulubiona częsc to chyba właśnie trzecia, chociaż końcówka ostatniej odswłony wgniata w podłogę.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do Mildred Pierce
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.