Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 77
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 30
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 29

Meadowlands » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Ryan_90

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 203

Lokalizacja: MDZ

Postdodano 2 lip 2007, o 12:11

Meadowlands

[center]
Obrazek
[/center]
Serial opowiada o rodzinie, która przeprowadza się w ramach programu ochorny świadków do mniejszej społeczności, do miejsca zwanego Meadowlands. jak się potem okazuje, społecznosc zamieszkująca Meadowlands w całości złożona jest z ludzie objętych programem ochrony, każdy ma swoje tajemnicze i przeszłosc, którą musi ukrywac.
[opis z forum filmweb.pl]

-------------------------------------------
Moje wrażenia po pierwszym odcinku zdecydowanie negatywne :/ Twórcy próbują stworzyć niepokojący i chory klimat ale widać, że jest to mocno naciągane :/
Ten koleś "Of all trades" przypomina trochę Scofielda z PB (czyżbyś ktoś chciał stworzyć brytyjskiego W. Millera? <lol>)
Najgorsze sceny zdecydowanie były z tym Marciem, raz kiedy patrzył na tą starszą kobietę gdy się masturbowała, a dwa jak przyjechała jej córka a ten jej mówi, że jest piękna... (ślepy on czy upośledzony?) Ja się tym naprawdę zgorszyłem...
Jedynie Zoe wydaje się być odrobinę fajna i nawet całkiem ładna jest ale to nie ratuje tego serialu. Drugiego odcinka jeszcze nie obejrzałem i nie wiem kiedy i czy w ogóle się za niego wezmę...
Ostatnio edytowano 2 lip 2007, o 12:12 przez Ryan_90, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
<<

Kwas

Użytkownik

Posty: 46

Postdodano 2 lip 2007, o 15:13


Też jestem po pierwszym odcinku. Jak on powiedział jej że jest piękna to leżałem na podłodze. Pomysł nawet dobry, zobaczymy co będzie dalej, choć nie spodziewam sie cudów.

Ryan_90 napisał(a):Ten koleś "Of all trades" przypomina trochę Scofielda z PB (czyżbyś ktoś chciał stworzyć brytyjskiego W. Millera? <lol>)


a mi on przypomina Tylera z Traveler z wyglądu :P
<<

Ryan_90

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 203

Lokalizacja: MDZ

Postdodano 2 lip 2007, o 17:57


Kwas napisał(a):Też jestem po pierwszym odcinku. Jak on powiedział jej że jest piękna to leżałem na podłodze. Pomysł nawet dobry, zobaczymy co będzie dalej, choć nie spodziewam sie cudów.

Pomysł dobry, ale po co robić z tego tak na siłę nie wiadomo co =/

Ryan_90 napisał(a):Ten koleś "Of all trades" przypomina trochę Scofielda z PB (czyżbyś ktoś chciał stworzyć brytyjskiego W. Millera? <lol>)


a mi on przypomina Tylera z Traveler z wyglądu :P[/quote]
Dokładnie to pomyślałem o nim jako o połączeniu Scofielda i Tylera :D
Obrazek
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 2 lip 2007, o 19:01


Meadowland - zdecydowanie nie jest dla mnie.
Ten chory klimat aż odrzuca, no i te sceny z Marciem, EH.
Może serial się rozkręci, ale narazie się na to nie zanosi.
Obrazek
Serial wszechczasów:Charlie Jade !!!
<<

Kwas

Użytkownik

Posty: 46

Postdodano 6 lip 2007, o 11:30


Obejrzałem drugi odcinek i jest lepiej niż w pierwszym. Rozkręciło się i to nawet nawet. Końcówka dośc mocna i ona praktycznie zawyża ocenę odcinka, bo początek i środek to taki sobie. Marka to powinni sobie odpuścić bo jak się patrzy na to co on wyprawia to jednak trochę odrzuca :P W wakacje to i tak nic nie leci ciekawego to pooglądam, chociaż serial nie jest najwyższych lotów. Mam jednak nadzieje że nie osiągnął jeszcze swojej najwyższej formy.
<<

HeroSHI

Postdodano 6 lip 2007, o 11:46


Już wciągnęłam się w ten show, ale muszę przyznać, że fabuła nie jest najciekawsza...

Ten Jack (Jack? ten co go zabił ojczulek) jest bardzo podobny do Taylera (Logan Marshall-Green) z Travelera, hm? ;) aa widzę że już Ryan_90 też o tym wspomniał :]

Chyba największym minusem jest ten angielski akcent który jest mi trudniej zrozumieć niż amerykański ;) a na napisy tydzień to też się nie chce czekać :/
<<

themarqs

Nowy użytkownik

Posty: 1

Lokalizacja: Warszawa

Postdodano 26 sie 2007, o 21:05


Właśnie obejrzałem ósmy odcinek (na razie ostatni) i strasznie żałuję, że nie ma dalej. Wciągnąłem się bardzo. Klimat - rewelka, postaci dobrze zbudowane, Wszystko na swoim miejscu. Jezebel z odcinka na odcinek lepsza, świetna Samantha, piękna Evelyn. I ten wszechobecny powiew tajemnicy. Kto doogląda do końca - czeka go niespodzianka i wrota szeroko otwarte na kolejny sezon. Bo weźmy na przykład pracowników miejskich, których pełno na ulicach. Myją okna, strzygą trawniki, zamiatają... Trochę to dziwne, że jest ich aż tylu, prawda? Więc kim są naprawdę?
Nie mogę się doczekać.
<<

nova.nike

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 82

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 22 paź 2007, o 19:14

Re: Meadowlands


Wg mnie to najlepszy serial ostatnich czasów.
Tajemniczość, mroczni bohaterowie, każdy ma coś na sumieniu. Bardzo dobrze napisana fabuła, wciąga. Serial obejrzałam za jednym zamachem.
Jedno mi się tylko nie podobało to że Jack zginął (który mi przypomina akurat T-Baga z PB). Był to najlepszy, najbardziej ciekawy i najprzystojniejszy :D bohater. Żałuję że nie pociagnęli więcej jego wątku.

Mam nadzieje że powstanie drugi sezon bo tyle spraw nie zostało wyjaśnionych.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

 


  • Podobne tematy do Meadowlands
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.