Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

Luźne związki » Off-topic • seriale forumtv.pl

Tematy jakie nie pasują do pozostałych działów

<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 7 maja 2007, o 20:59

Luźne związki

Napiszcie co sądzicie o luznych związkach,kiedy jeden partner ma przelotne romanse a drugiemu to nie przeszkadza . :P
Ostatnio edytowano 21 cze 2007, o 00:23 przez Wena, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

anes05

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 538

Lokalizacja: małopolska

Postdodano 8 maja 2007, o 10:03


no więc ja sądze ze to jest głupota ja bym tak nie ppostapila nigdy niechcialabym miec zadnego przelotnego romansu poniewaz wolelabym miec tego jedynego a jak gdyby partner moj mial przelotne romanse to by mi to przeszkadzalo i to bardzo nawet bym zerwala ze swoim partnerem jesli nie jest wobec mnie w porzadku :(
zwariowana dziewczynka
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 12 maja 2007, o 13:16


Uważam ,że luzne związki nie mają sensu,ponieważ wszystko prędzej czy pózniej się rozpadnie.W końcu, któraś ze stron znajdzie kogoś z kim będzie chciała spędzić ,niekoniecznie całe,ale spory kawałek swojego życia.Druga będzie się czuć wtedy oszukana.Przecież nie taki był układ.Chore,ale zdarza się nie tak rzadko. :roll:
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

HeroSHI

Postdodano 12 maja 2007, o 15:16


Dobra sprawa dla osób do trzydziestki. Obecnie uwielbiam takie związki :]
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 12 maja 2007, o 15:31


powiem szczerze ze ja tez, pod warunkiem ze druga strona nie nadużywa tej wolności :P
<<

Olije

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 24

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 12 maja 2007, o 16:01


Generalnie to uwazam ze takie zwiazki sa oparte tylko i wylacznie na sexie. Bo jak sie kogos kocha to sie nie zdradza i nie skacze na lewo.

Nie mam nic przeciwko takim zwiazka, wrecz uwazam ze maja duze plusy. Nawet obecnie w takim jestem :P
ObrazekObrazekObrazek
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 12 maja 2007, o 18:51


to nie dla mnie, jak kocham to JEDNĄ osobę na raz :) i tego samego wymagam od partnera :]
So?
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 12 maja 2007, o 23:04

Obrazek
<<

mordeczka

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 4 lut 2008, o 01:19

Re: Luźne związki


to nie dla mnie, nie kreci mnie dzielenie sie kobieta z innymi facetami
stałe zwiazki sa bardziej wymagajace a ludzie wola isc na latwizne.
jak mawiał moj dziadek" do dziwek wystarczy miec tylko pieniadze a do małzenstwa trzeba mieć jaja" :}
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 8 lut 2008, o 17:33

Re:


Wena napisał(a):Uważam ,że luzne związki nie mają sensu,ponieważ wszystko prędzej czy pózniej się rozpadnie.W końcu, któraś ze stron znajdzie kogoś z kim będzie chciała spędzić ,niekoniecznie całe,ale spory kawałek swojego życia.Druga będzie się czuć wtedy oszukana.Przecież nie taki był układ.Chore,ale zdarza się nie tak rzadko. :roll:
ale widzisz tu luźne związki dzielą się na te w których jedna osoba się zakochuje a druga nie i na takie w których liczy się tylko dobra zabawa, no i trzeci chyba najrzadszy kiedy oboje się w sobie zakochują, niestety ale pierwsza wersja występuje najczęściej, druga opcja jest najlepsza, a trzeci no to już dość rzadki przypadek [osobiście się jeszcze nie spotkałem z nim], większość ludzi zgadza się na ten 'wolny związek' licząc że ta druga osoba jednak po paru skokach w bok będzie jednak chciała związać życie z nim/nią i godzą się na to tylko z nadzieją na regularny związek [głupota] skoro wiadomo że luźne związki się rozpadają to po co oni się godzą, jak by postawili sprawę jasno to często jednak by doszło do 'trwałego związku' bez skoków w bok
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 5 mar 2008, o 13:23

Re: Luźne związki


To co napisałeś,potwierdza tylko moje zdanie : po co być w luźnym związku ,skoro i tak z niego nic dobrego nie wyniknie w 99%
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 19 mar 2008, o 04:47

Re: Luźne związki


Nie chciałbym zbytnio "zamulać" dyskusji, ale przecież "Luźne związki", jako termin, to zaprzeczenie samo w sobie - jak np. "rozwiązany węzeł"...
Najbliższe temu, co piszecie są po prostu znajomości (układy) nastawione czysto na seks. Wcale ich nie potępiam, bo sam w takich brałem udział i było świetnie. Tyle, że nigdy nie nazwałbym takich układów związkiem, bo nic mnie z drugą strona nie wiązało poza kwestią (np. telefon): "pójdziemy coś zjeść, a potem do mnie?" albo "robimy to, co wczoraj?"... W sytuacji gdy pojawia sie zaangażowanie emocjonalne - "luźny związek" ginie... Jest tak, jak napisała Wena, którejś stronie zaczyna zależeć żeby z tą druga spędzić "spory kawałek swojego życia"...
Dla mnie (podkreślam: DLA MNIE) jednym z warunków "związku" jest to, że nie wyobrażam sobie swojej partnerki z nikim innym, ani siebie z żadna inną.
Obrazek
<<

ania221121

Postdodano 13 lut 2009, o 19:10

Re: Luźne związki


Ja uważam ze seks bez zobowiazan jest czytsa przyjemnoscia. Ostatnio kolezanka polecila mi serwis http://www.luzne-zwiazki.pl gdzie znalazlam wiele ciewkawych osob.;)
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 15 lut 2009, o 23:36

Re: Luźne związki


WhYdOC napisał(a):Najbliższe temu, co piszecie są po prostu znajomości (układy) nastawione czysto na seks. Wcale ich nie potępiam, bo sam w takich brałem udział i było świetnie. Tyle, że nigdy nie nazwałbym takich układów związkiem, bo nic mnie z drugą strona nie wiązało poza kwestią (np. telefon): "pójdziemy coś zjeść, a potem do mnie?" albo "robimy to, co wczoraj?"

Tylko właśnie ty piszesz tutaj o układzie, a wolny [otwarty] związek to znaczy że można się 'puszczać', ale oficjalnie jest się z jedną osobą. Gdy dochodzi do pytania "masz kogoś?" bez chwili zastanowienie odpowiadamy "tak", na wszystkich towarzyskich imprezach pojawiają się te osoby razem, wszyscy znajomi i nawet spora część rodziny wie że ta dwójka jest parą. Otwartość [wolność] znaczy że można sypiać [zazwyczaj jednorazowo] z innymi. Hmm... po zastanowieniu się jestem przeciwnikiem otwartych związków, za to jestem zwolennikiem układów jakie opisał WhYdOC ale z tylko jednym małym zastrzeżeniem te układy nie mogą trwać za długo, bo w końcu i tak jednej ze stron zacznie za bardzo zależeć.
<<

Sync100

Nowy użytkownik

Posty: 1

Ulubiony serial:
Californication

gadu:
567834

Postdodano 18 lis 2012, o 09:36

Odp: Luźne związki


Dzisiaj już nie trzeba się bardzo wysilać żeby znaleźć luźny związek. Wchodzisz przykładowo na Vixena i dzwonisz. Jedziesz na miejsce i luźny związek gotowy. A randki mimo wszystko przecież też kosztują
<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 18 lis 2012, o 22:19

Odp: Luźne związki


Jak kto lubi. Jednak jeśli o mnie chodzi, nie chciałabym być w luźnym związku. Albo wszystko, albo nic. Jak się kocha to da się wytrzymać i cieszyć normalnym związkiem.
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT
<<

lapko

Nowy użytkownik

Posty: 4

Ulubiony serial:
Dr.House, Dexter

Postdodano 19 lis 2012, o 09:05

Odp: Luźne związki


Ja tak samo. Nie chciałbym być w wolnym związku, ponieważ bardzo się angażuję oraz nie wyobrażam sobie tego, że kobieta jest ze mną, a na drugi dzień z kimś innym.

 


  • Podobne tematy do Luźne związki
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do O nas, inne & off-topic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.