Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 77
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 30
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 29

Jane By Design » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 7 sty 2012, o 21:14

Jane By Design

Obrazek
Jane Quimby (Erica Dasher) lands a job at a high-fashion design house through a case of mistaken identity. In order to keep her dream job, she’ll have to juggle her life as a high school student with her new job as an assistant to Gray Chandler Murray (Andie MacDowell), her demanding boss who expects nothing less than perfection. As Jane navigates the complicated world of office politics and the even more complicated world of high school relationships, she’ll struggle to keep her double life a secret. Along the way, she enlists the support of her best friend Billy (Nick Roux) and just might find she’s becoming the person she was always meant to be.
Serial emitowany przez ABC Family



Mnie się pilot bardzo podobał ;p Ale ja uwielbiam oglądać rzeczy związane z modą, plus lubię się odstresować przy czymś mniej ambitnym.
No i pan bad anglik z jego cudownym akcentem xD wymiękłam XD
a plakat do serialu jest naprawdę beznadziejny xD

odcinek 1x02
łaa, przyjaciel jest cudowny <3 i coś czuję, że się zakocha w Jane jednak :P
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 25 sty 2012, o 21:17

Odp: Jane By Design


4 odcinek był super :D potrzebowałam się rozluźnić i ten serial mi to zagwarantował.
Mnóstwo śmiesznych scen, no i Billy *.* haha, po tym odcinku to już całkowicie mam na nim crush xD xD XD
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 1 lut 2012, o 23:32

Odp: Jane By Design


5 ep
ahahahaha, uwielbiam ten serial xD jest śmieszny xD
brat i jego wykład przed Nickiem xD brat jest najlepszy xd
potem anglik z jego przemową xD XD
a Billy to najlepszy przyjaciel ever :P
no i ja kinda like lulu, fajnie się zachowała z tym, że powiedziała bratu o sleepover.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 9 lut 2012, o 02:12

Odp: Jane By Design


po 6 odcinku.
uwielbiam ten serial! wprawia mnie w taki dobry humor<3 bohaterzy są genialni. I mean, really brilliant!
od momentu schowania się Billy'ego i Jane w toalecie było coraz lepiej :D nie mogę z miny Nicka XD
Potem Jeremy w szkole xD ahahaha, on jest naprawdę zabawny xD ale i naprawdę uprzejmy :P podziękował za Indię chociaż :P nie mogę z tej uczennicy co z tym francuskim wyskoczyła xD
India wyglądała zjawiskowo w tej szkole :P chciałabym też kiedyś tak wyglądać i przejść się w takim miejscu xD konfrontacja Billy/India świetna XD i to jak jej próbował wmówić, że to nie on xD miał szczęście, że mu się udało :P Ale India byla dobra, że go poznała :D
dobre też było to z tym "Nice shoes" "I like your bag" i te spojrzenia XD hahahahahah
i brat... i jego zaproszenie na randkę.
może lepiej nowego imidżu Billy'ego nie skomentuje :P
aaa i jeszcze ta scena Nick/ Jane tym schowku "ładnie pachniesz, jakim perfum używasz?" "mydło" "dobra marka" XD
super, super, super, czekam na więcej! serial jest naprawdę zabawny, nawet nie myślałam, że będzie taki fajny.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 17 lut 2012, o 21:48

Odp: Jane By Design


myślę, że to naprawdę dobry serial młodzieżowy. Szkoda tylko, że nikt go nie chce oglądać.
Zabawny, jest mieszanką dwóch światów- liceum i pracy, dzięki czemu się nie nudzi.
po 7 odcinkach nadal jestem zachwycona.
Anglik i brat Jane to po prostu geniusze.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 25 lut 2012, o 17:47

Odp: Jane By Design


8 odcinek. było super jak zawsze. nawet jeśli nie było brata :P Jeremy jest genialny ;p Pierwszy raz był taki zdenerwowany. W sumie szkoda trochę Indii, zakochała się w nim. no cóż, jakby nie była taką bitch... ale jakaś chemia między nimi jest... pierwszy raz to poczulam. ciekawe jakby to było jakby się Jeremy w Jane zakochał...:P
Sukienka ślubna była śliczna <3 tzn. ta zrobiona przez Jane. i Jane miała też ładną spódniczkę <3
Wieczór pomiędzy chłopakami też super.
Ludzie, oglądać, bo naprawdę fajny serial!
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 3 mar 2012, o 17:46

Odp: Jane By Design


po 9 odcinku.
wiecie co? ja nie wiem jak przeżyję tą dłuższą przerwę, jeszcze 10 odcinek i koniec :(
9 odcinek może nie był taki super jak poprzednie, ale nadal bardzo fajnie.
Rita/ Ben <3 słodka była ta scena pocałunku. i ta cała zazdrość Bena.
Jane/India całkiem fajnie oglądało się je razem :P najlepsza scena to ta na basenie. Ciekawe czy zostaną kiedyś przyjaciółkami.
Końcówka, no cóż... nie ma to jak brat kryminalista... narażać swojego brata na więzienie...
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 11 mar 2012, o 21:49

Odp: Jane By Design


10 odcinek i przerwa...
why Jeremy?! ja tak uwielbiam tego faceta, czemu akurat on musiał okazać się kretem?! btw. strasznie szkoda Indii. Jest jaka jest, ale jednak firmy by tak nie skrzywdziła. Mam nadzieję, że Jeremy właściwie odpokutuje swoje winy:P
eh, no i końcówka. what next?! w sumie chyba bym wolała związek Jeremy/Jane :D jakoś chyba za wcześnie na związek Billy/Jane. w sumie głupio tak, że brat musiał uświadamiać go, ze ją kocha :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 7 cze 2012, o 14:01

Odp: Jane By Design


Yaaay, you know what?! Jane By Design is back! And I still love it! Yeah!
Oczywiście nie wszystko poszło po mojej myśli, ale można było się tego spodziewać;p Billy teraz pewnie będzie udawał niezazdrosnego przyjaciela, który wcale nie kocha Jane. yeah... zakładam, że pod koniec sezonu będziemy mieli załamanie i wtedy wszystko zacznie się sypać xD
Przyszedł nowy, mam do niego mieszane uczucia... zobaczymy co będzie dalej. Jeremy nadal najlepszy.
No i India wróciła xD łoł xD
Nick/Lulu, wtf? XD ani on nie chce być z nią, ani ona z nim fajnie Jane i Billy dali im kosza :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 26 lip 2012, o 11:16

Odp: Jane By Design


po 17 odcinku:
oh, i love this show! i really, really do! it's just a shame that i am the only one watching this!
scena pod prysznicem i Billy w roli głównej, śmiałam się na całego. no bo come on, raz to mogło podziałać, ale co, myśleli, że za każdym razem będą odsyłać matkę pod prysznic ?XD
Obrazek
Billy jest totalnie stupid xD i mean, he doesn't speak girl, right ?XD Dziewczyna miała problem, że śpi u Jane a on nie pozwolił Nickowi grać w sztuce i to niesprawiedliwe, to co zrobił Billy?! haqhah, pozwolił zagrać Nickowi w sztuce. I wszystko jest ok, nie ?XD Billy nadal może spać u Jane xD

Druga sprawa, Jeremy <3 Ale szkoda,że odszedł z firmy :( Ale ślicznie w tym odcinku wyglądał :D
Obrazek
i ten jego british accent :D Mimo wszystko mam nadzieję, że jeszcze wróci do seriali i to szybko :/ Jeśli Jane miałaby nie być z Billym, to widziałabym ją z chęcią w ramionach Jeremy'ego :P
Trzecia sprawa :P Co zrobi pani Shaw? Zadzwoni do Bena?

Następny odcinek to season finale. wielka szkoda :(
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 1 sie 2012, o 22:01

Odp: Jane By Design


Odcinek 1x18 czyli tak zwane season finale.
Bardzo zasmucił mnie ten odcinek :P Oczywiście, musieli tak zakończyć, bo czemu by inaczej :P Billy'emu układa się z Zoey to Jane nagle zaczyna wszystko rozumieć xD
poza tym Billy jest naprawdę głupi, albo to po prostu wszyscy faceci tak xD nie zauważył miny Jane gdy mówił o wspólnej nocy z Zoey? naprawdę? przecież od razu było widać, że ona coś do niego xD mogliby oni sobie wszystko wyjaśnić już,no!
plusy odcinka poprawiające humor?
JEREMY :D kocham tego pana, kocham jego akcent XD w sumie fajnie, że India do niego poleciała, a on ją przyjął czule XD
poza tym świetna była scena na początku odcinka z Jane/ Jeremy. Wielka przyjaźń. ;)
Obrazek
potem powrót Bena i zejście się z Ritą. też super :D
oh i Jane, ty idiotko! jak mogłaś oddać 5 tys. dolarów ?XD to chyba tylko w serialach takei rzeczy xD\
tak poza tym to wszystko w tym odcinku pasowało :) muzyka a na dokładkę pięknie pokazany Londyn :)

podsumowując: cudowny serial od początku do końca. Nie wiem jak ja wytrzymam do kolejnego sezonu. Oby był kolejny...

btw. śliczne zdjęcie:
Obrazek
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 18 sie 2012, o 14:39

Odp: Jane By Design


justin napisał(a):podsumowując: cudowny serial od początku do końca. Nie wiem jak ja wytrzymam do kolejnego sezonu. Oby był kolejny...

Ajj... :(

BTW: Fajny ten Twój temat tutaj, ale nie czułaś się za bardzo osamotniona? :D
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 18 sie 2012, o 20:27

Odp: Jane By Design


ja wiem, że ajj :(

Czułam się, tym bardziej, że nie często zdarza mi się takie obszerne komentarze pisać xD
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

mońka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 10

Lokalizacja: Kraków ~ Wrocław

gadu:
13973272

Postdodano 18 sie 2012, o 21:19

Odp: Jane By Design


Hahaha, Justin, to było gadanie do siebie na poziomie pro ;-).

Jane by design to jeden z takich przyjemnych seriali, które fajnie absorbują czas. Oglądałam wtedy, kiedy miałam się uczyć do matury, wiem co mówię ;-). Ciekawiło mnie, kiedy się wyda oszustwo Jane i zastanawiałam się, czy prędzej wpadnie na to ktoś w szkole, o co właściwie nie powinno być tak trudno, kiedy widać ile godzin Jane opuszczała, czy może jednak w DonovanDecker ktoś, np. India, odkryje to wcześniej.
Jane&Billy - um, nie. Nie widzę tego. Jane&Jeremy - na początku myślałam, że mooooże coś z tego będzie, ale Jeremy za bardzo kręci z Indią, żeby tak się stało.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 18 sie 2012, o 23:24

Odp: Jane By Design


no, ale co? opłaciło się :D w końcu ktoś oglądał i napisał komentarz :D
ja tam Jane and Billy widzę, a raczej widziałam :P Jane/Jeremy widziałam raczej przed jego wyjazdem do Londynu. Myślę,ze naprawdę fajną parę mogli z Indią stworzyć. no ale cóż. :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

mońka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 10

Lokalizacja: Kraków ~ Wrocław

gadu:
13973272

Postdodano 18 sie 2012, o 23:32

Odp: Jane By Design


Honey, oglądam aktualnie chyba połowę tego, co jest na iitv. ;)
Jane/Jeremy - właśnie w Londynie wyglądało to tak, um..., chwytająco? No wiesz, elementy do siebie pasowały, J. była szczęśliwa i nie myślała o Billym, a Jeremy o Indii.

 


  • Podobne tematy do Jane By Design
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.