Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

Jaki kupić samochód do 10 tysięcy złotych [PLN]? » Off-topic • seriale forumtv.pl

Tematy jakie nie pasują do pozostałych działów

<<

torrent

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 165

Postdodano 12 lis 2010, o 00:32

Jaki kupić samochód do 10 tysięcy złotych [PLN]?

Jaki samochód w okolicach 10 tysięcy byście kupili?
Patrzycie na stan auta czy lans a może ekonomia i spalanie paliwa?
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 12 lis 2010, o 15:44

Odp: Jaki kupić samochód do 10 tysięcy złotych [PLN]?


Ja od auta oczekuje aby było od osoby prywatnej, najlepiej od jakiegoś dziadka, oczywiście garażowany i zadbany.
Jeśli znajdziesz takie auto to polecam modele, które chodzą w tych rejonach (10 tysięcy PLN)
Szukaj z silnikiem Diesla ponieważ jest to bardziej ekonomiczne rozwiązanie od gazu.
-mazda 323f (od 2001 rocznika) - piękne auto i dobra jakość, niestety dużo elektroniki w samochodzie ale kierowcy nie narzekają
-Opel Corsa (może trafisz na C klasę z ładnym, nowoczesnym wyglądem)
-Wszystkie Fordy (niskie ceny i stosunkowo dobra jakość wykonania. Ładny wygląd)
-Opel Astra (Popularny samochód, bardzo ekonomiczny ale na dzisiejsze czasy niezbyt ładny wygląd, ciężko znaleźć zadbany model)
-Skoda Fabia - udany model Skody, wygląd auta rodzinnego, ekonomiczne
-Fiat Panda - wspierasz Polski przemysł (fabryka w Tychach) ale wygląd samochody niezbyt atrakcyjny jednak Fiaty ostatnio poprawiły jakość więc ekonomia i niezawodność kosztem wyglądu.
-Peugeot 206 - Mój faworyt, świetny wygląd ale kiepskie oceny samochodu przez kierowców. Ten model chyba najciężej kupić za tą kwotę ale istnieje taka szansa. Samochód ciężki do prowadzenia dla początkujących kierowców ze względu na słupki boczne.


Za 10 tysięcy złotych można wiele samochodów kupić ale podstawowymi kryteriami jest znalezienie zadbanego samochodu.
Najprościej kupić Fiata Pandę ale nie każdemu się podoba ten wygląd.
Jest to bardzo ekonomiczne auto a dla mnie samochód to pojazd, który ma Ciebie dowieźć z pkt A do B bez zbędnego lansu.
Seryjnie montowany gaz w Pandzie i spalanie na poziomie 5-6l robi wrażenie. W dobie drożejącego paliwa Wg mnie to powinno być podstawowym kryterium.
Obrazek
<<

kandziak

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 232

Lokalizacja: Chojnów

Postdodano 18 lis 2010, o 17:38

Odp: Jaki kupić samochód do 10 tysięcy złotych [PLN]?


Zgadzam się z przedmówca w 100%. Ja sam zbieram na p 206 deasel 2001 - 2003 1.8 - 2.0 w granicach 140 koni miałem okazje czymś takim się poruszać i wrażenia z jazdy były wspaniałe :D Oczywiście można kupić to autko w granicach 10k ja sam chce przeznaczyć do 14k wiadomo im droższy tym lepszy, pełna automatyka, ładne kółeczka bling bling, design w środku, kubełkowe siedzenia, sportowa kierownica itp. :D Jak już wybierzemy i będziemy chcieli kupić to najlepiej po samochodzik wybrać się z osobą która wie na co zwrócić uwagę przy kupnie no i kanał obowiązkowy!
Widoczność w p 206 moim zdaniem nie jest zła jeździłem samochodami gdzie była gorsza :D

Obrazek


 


  • Podobne tematy do Jaki kupić samochód do 10 tysięcy złotych [PLN]?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do O nas, inne & off-topic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.