Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

Ile czytacie książek miesięcznie / rocznie? » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Dział poświęcony dla książek oraz ciekawych publikacji

<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 21 lut 2012, o 17:10

Ile czytacie książek miesięcznie / rocznie?

Jak w temacie: Ile czytacie książek rocznie lub jeśli nie pamiętacie to miesięcznie?
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 21 lut 2012, o 17:36

Odp: Ile czytacie książek miesięcznie / rocznie?


Wszystko zależy od posiadanej gotówki i zakupów kolegów. :)
Od lutego 2011 do lutego 2012 przeczytałem jakieś 14 książek, czyli tak w przybliżeniu czytam 1 książkę na miesiąc.

Swoją drogą korzystacie może z jakichś serwisów książkowych, w których można oceniać książki na takiej samej zasadzie jak np. filmy na filmwebie lub IMDB?
Ja korzystam z http://lubimyczytac.pl/profil/43225/elmaq, jeśli ktoś ma ochotę może mnie zaprosić do znajomych. :)
Mam także konto na http://www.biblionetka.pl/user.aspx?id=77090.
<<

xiq

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 234

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Suits, PoI

Postdodano 21 lut 2012, o 18:48

Odp: Ile czytacie książek miesięcznie / rocznie?


U mnie to zależy od ilości czasu, no i chęci oczywiście. Choć nie powiem, bo czytam bardzo dużo. Mniej więcej, to będą jakieś dwie książki na miesiąc - jak już mówiłem - wszystko zależy od ilości wolnego czasu i mojego humoru. ;)

eLMaQ, ja tam raczej nie korzystam z takich stron, acz nie mówię, że nie założę sobie kiedyś konta.
Oglądam: Person of Interest, Suits, Being Human US, Sherlock, Mentalista, Supernatural, Castle, Grey's Anatomy, Shameless, Criminal Minds, Elementary, Graceland, Rush, Teen Wolf, Under The Dome, The Strain, Forever.
Zakończone: Breaking Bad, Dexter, White Collar(s4), Revenge(s3), Luther, Lost, V, 39ipół, 24, Lie to Me, Prison Break, Friends, Alcatraz, Six Feet Under, Dr. House, Harry's Law, Glee(s4), Boardwalk Empire(s2).
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 lut 2012, o 19:20

Odp: Ile czytacie książek miesięcznie / rocznie?


Na pewno nie tyle ile bym chciał :) Ostatnio jest to 1/2 książki miesięcznie ale to dlatego że nie lubię ich pożyczać, wolę sobie kupić :) Najgorsze jest jednak to że książka mi nawet na tydzień nie starczy :)
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 21 lut 2012, o 20:39

Odp: Ile czytacie książek miesięcznie / rocznie?


Hmmm...gdybym tak nie oglądał tyle seriali, filmów, nie siedział tyle w Internecie, a czytał książki. :) Strach pomyśleć ile przeczytałbym w miesiąc. :P

Swoją drogą, gdzie przeważnie czytacie książki?
Ja najczęściej czytam w czasie podróży (pociąg, autobus, tramwaj), na uczelni (wykład, okienko między zajęciami) oraz w domu przed spaniem lub podczas posiedzeń w łazience. :P
<<

xiq

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 234

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Suits, PoI

Postdodano 21 lut 2012, o 21:58

Odp: Ile czytacie książek miesięcznie / rocznie?


Zdecydowanie najczęściej w czasie podróży. Czasem zdarzy się na uczelni, no i w domu, jak znajdę chwilę. ;)
Oglądam: Person of Interest, Suits, Being Human US, Sherlock, Mentalista, Supernatural, Castle, Grey's Anatomy, Shameless, Criminal Minds, Elementary, Graceland, Rush, Teen Wolf, Under The Dome, The Strain, Forever.
Zakończone: Breaking Bad, Dexter, White Collar(s4), Revenge(s3), Luther, Lost, V, 39ipół, 24, Lie to Me, Prison Break, Friends, Alcatraz, Six Feet Under, Dr. House, Harry's Law, Glee(s4), Boardwalk Empire(s2).
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 21 lut 2012, o 23:14

Odp: Ile czytacie książek miesięcznie / rocznie?


Czesiek_PL napisał(a):nie lubię ich pożyczać, wolę sobie kupić

no to bogato :D. Te książki co podałeś w innych watkach są ekstra ale też ekstra kosztują. Wiem bo kupowałem Mroczną Wieżę. Niby mało ale jak ktoś dużo czyta to robi się już porządna kwota.
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 24 lut 2012, o 18:01

Odp: Ile czytacie książek miesięcznie / rocznie?


Właśnie nie na bogato :) Nie stać mnie na dużo książek więc mało czytam jednak staram się raz na miesiąc coś dołożyć bo biblioteczki. Na sam cykl Diuny wydałem ~700 zł więc to nie jest tania zabawa, ale jak imponująco prezentuje się na półce :)

Czytam przeważnie w domu jak mam dużo spokoju, w podróży to głównie jakieś gazety lub kryminały, na pewno nie te poważniejsze lektury bo tymi wolę się delektować :) W łazience nigdy nie czytam, dla mnie jest to profanacja :)

Zrobiłem konto na lubimyczytac. Na razie tylko oceniłem w większości książki które posiadam więc nie jest tego za wiele, ale kto chcę może przejrzeć.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 27 lut 2012, o 19:28

Odp: Ile czytacie książek miesięcznie / rocznie?


w ostatnim roku więcej kupowałam książek niż czytałam :P uzbierała mi się więc taka mniejsza biblioteczka i mam teraz w czym wybierać :P większość jednakże kupiona na promocjach na empik.com lub w taniej książce. niestety, nie potrafię się oprzeć kupowaniu książek. :P Teraz jednak skupiam się na przeczytaniu tego co już kupiłam :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 15 lis 2012, o 15:43

Re: Odp: Ile czytacie książek miesięcznie / rocznie?


eLMaQ napisał(a):Swoją drogą, gdzie przeważnie czytacie książki?
Ja najczęściej czytam w czasie podróży (pociąg, autobus, tramwaj), na uczelni (wykład, okienko między zajęciami) oraz w domu przed spaniem lub podczas posiedzeń w łazience. :P

Czytałem, że to dobre rozwiązanie, ponieważ co jakiś czas trzeba zrobić przerwę np. żeby zobaczyć która stacja teraz jest, albo coś innego się dzieje i jeśli takich przerw jest dużo, to mózg dzieli informacje na kawałki i lepiej zapamiętujemy książkę czytając w takich miejscach.

Czytając w domu nie robimy tylu przerw i mózg ma nadmiar informacji oraz brak czasu na przyswojenie.
Obrazek
<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 13 gru 2012, o 13:10

Odp: Ile czytacie książek miesięcznie / rocznie?


To zależy od czasu i chęci. Ogólnie czytam więcej niż statystyczny Polak :p
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 22 gru 2012, o 15:18

Odp: Ile czytacie książek miesięcznie / rocznie?


Zależy od chęci, dostępnego czasu i mojego zmęczenia. Staram się nie zejść poniżej książki miesięcznie, zwłaszcza, że wykłady to idealna okazja do czytania. Ale bywa tak, że się po prostu nie chce myśleć i tym co się czyta.
justin - mam to samo, jak już jest w Empiku to nie mogę wyjść bez książki a teraz mam co czytać xD
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 23 gru 2012, o 20:24

Odp: Ile czytacie książek miesięcznie / rocznie?


Heh widzę podobna choroba, ja też gdy przebywam w Empiku muszę z czymś wyjść, kolekcja się powiększa, a czytać nie ma kiedy :). Dlatego staram się unikać księgarń.
Rzadko kiedy coś wynajmuję z biblioteki.
W tym roku mam przeczytane 33 pozycje i obecnie kończę czytać Ojca Chestnego. Najwięcej czytałem w okresie styczeń-luty , bo wtedy chorowałem. Tak to wychodzi 1-2 książki na miesiąc.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

karuszka

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 12 lut 2013, o 17:42

Odp: Ile czytacie książek miesięcznie / rocznie?


2, 3 książki na miesiąc. Choć to żadna reguła;-)
Moja wypieszczona strona na temat: wózków widłowych | Kupno i wynajem używanych minikoparek | Clark http://wozki-jezdniowe.pl/wozki-widlowe-clark
<<

payamana

Nowy użytkownik

Posty: 2

Ulubiony serial:
Dr.House, Dexter

Postdodano 21 lut 2013, o 11:06

Odp: Ile czytacie książek miesięcznie / rocznie?


Miesięcznie staram się przeczytać chociaż jedną książkę, chociaż z tym i tak bywa różnie :P
Zapraszam na mój blog Czekolada blog :)
<<

abum

Nowy użytkownik

Posty: 4

Ulubiony serial:
Ranczo

Postdodano 12 sie 2013, o 23:57

Odp: Ile czytacie książek miesięcznie / rocznie?


Średnio jedną na miesiąc, ale w okresie urlopowym nadrabiam wszystkie zaległości ;)
Pozycjonowanie stron www.eyedesign.com.pl/pozycjonowanie sprawia, że dana witryna jest widoczna w wyższych wynikach wyszukiwania. Dzięki temu zagląda na nią o wiele więcej osób, co w przypadku sklepów internetowych czy serwisów firmowych jest bardzo istotne.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 sie 2013, o 00:10

Odp: Ile czytacie książek miesięcznie / rocznie?


Odkąd kupiłem czytnik to co najmniej trzy miesięcznie. Strasznie uzależniające rzecz, a lista książek do przeczytania tylko się wydłuża zamiast kurczyć :)
<<

Pro8lem

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 21 lut 2014, o 11:45

Odp: Ile czytacie książek miesięcznie / rocznie?

Myślę, że koło 10 :)
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Ile czytacie książek miesięcznie / rocznie?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Kultura



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.