Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

How I Met Your Mother sezon 5 news » Zakończone Seriale » How I Met Your Mother • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 25 lip 2009, o 00:46

How I Met Your Mother sezon 5 news

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 sie 2009, o 01:00

Re: How I Met Your Mother sezon 5 news

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 4 paź 2009, o 13:50

Re: How I Met Your Mother sezon 5 news

trust him... he's a doctor!
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 9 sty 2010, o 00:23

Odp: How I Met Your Mother sezon 5 news


Wczoraj w The Paley Center for Media w Beverly Hills obsada sitcomu ''How I Met Your Mother'' świętowała setny odcinek tego serialu. Zobaczcie zdjęcia. (AKTUALIZACJA 10:42)
Jubileuszowy odcinek ''Jak poznałem waszą matkę'' widzowie stacji CBS zobaczą 11 stycznia. Tutaj dowiecie się więcej na jego temat, a tutaj zobaczycie wideo z jego zapowiedzią.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 sty 2010, o 12:34

Odp: How I Met Your Mother sezon 5 news


Strasznie nie mogę się doczekać następnego odcinka. Dobrze, że to już tylko kilka dni.
Tutaj filmik przedstawiający nagrywanie 100 epizodu. Polecam.
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 23 sty 2010, o 23:04

Odp: How I Met Your Mother sezon 5 news


"How i Met..." z najlepszym wynikiem w sezonie
Stacja CBS zdominowała w poniedziałek serialowe pasmo w amerykańskiej telewizji. Pod nieobecność "House" świetnie poradziło sobie "HIMYM" osiągając najlepszy wynik w obecnym sezonie.
10.52 mln (4.0) widzów oglądało wczorajszy odcinek "How i Met Your Mother".


Nie sądziłem, że taka oglądalność aż ma serial... :) Dawno nie patrzyłem na staty serialu, ale myślałem, że w granicach 6mln skoro mają w planach 6i7 sezon... 10mln jak na serial komediowy, mało znany to bardzo dobrze...
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 sty 2010, o 23:33

Odp: How I Met Your Mother sezon 5 news


A kto powiedział, że HIMYM jest mało znane? ;) Razem z TBBT i TAAHM to najważniejsze pozycje z poniedziałkowej ramówki CBS. A szanse na nowy serial są bardzo duże z czego się ciesze. Dla mnie ten serial może trwać i trwać. Tak przy okazji - ostatnio większy wynik HIMYM osiągnęło 2 marca więc można się tylko cieszyć z oglądalności :)

Nowe zdjęcie z planu
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 24 sty 2010, o 12:14

Odp: How I Met Your Mother sezon 5 news


No dwóch i pół to ma 7 sezonów i są dość znani od lat :) HIMYM nie jest aż tak znane, bo za dużo o nim nie słysze w necie, o TAAHM piszą więcej, nawet swoją stronę ma... Jak dla mnie również Jak poznałem może trwać tyle co Przyjaciele i więcej, bo serial jest nowocześniejszy, wybierają niezłe nowe laski Tedowi (a Barney zazdrosny :D ), i można to ciągnąć ile się da, bo pomysł napewno nie brak, a skoro taka oglądalność to widocznie nie tylko ja tak lubie serial :) W sumie ulubiona komedia, a po niej zaraz Chuck i TBBT :)

Czesiek_PL, Ja nie pracuje, mam robote taka, że sam decyduje, kiedy chce coś robić i kasa jest, a nie daje rady z moimi pozycjami serialowymi, a nie mam ich dużo House, Heroes, Chuck, 24 godziny, HIMYM, TBBT, GG, OTH, fringe, VD, i nie daje rade je zobaczyć :D niektóre się skończyły sezony, a nie ktore przerwy, ale to +4 seriale :) a Ty to chyba każdy nowy serial łapiesz, jaką masz na to metodę :)
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 24 sty 2010, o 14:33

Odp: How I Met Your Mother sezon 5 news


Mało śpię i niektóre seriale muszę odpuszczać ;) no ale najlepsze oglądam :D
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 24 sty 2010, o 14:56

Odp: How I Met Your Mother sezon 5 news


Jeśli już mamy taką pasję, hobby, zainteresowanie, część życia z serialami to trzeba znaleźć jeszcze taka laske co będzie to tolerować i zainfekować ją tymi serialmi mi sie udało, teraz sama pyta, kiedy herosi, lub house :D :D
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 7 mar 2010, o 19:04

Odp: How I Met Your Mother sezon 5 news


HIMYM: uczucie, które na nowo odżyje?
2010-03-03 14:42:04

How I Met Your MotherProducenci "How I Met Your Mother" są wyraźnie na fali i kokietują fanów przeciekami kontrolowanymi z planu. Najnowszy mówi o tym, że wkrótce dojdzie do niewinnego flirtu, który odrodzi uczucie między dwójką bohaterów.
O którą parę z przeszłości chodzi? Tego oczywiście producenci "HIMYM" nie zdradzą, a możliwości jest naprawdę wiele... Robin i Barney? Robin i Ted? Ted i Stella? A może Ted i ktoś inny?

Macie swoje propozycje i oczekiwania?


NA Teda i Robin nie stawiam - już mieli odżywione uczucie - cały odcinek kilkanaście razy się bzykali :)
Barney i Robin - też nie, to już zamknięty rozdział, podoświadczali, ale nie wyszło im i nie wierze, że by koljny raz próbowali, bo juz nie ma żadnego uczucia między nimi, Barney jak to Barney zalicza kilka lasek na odcinek, a Robin szuka powazniejszego związku powoli.
Ted i Stella - na tą opcje bym postawiał. 2-3 odcinek wrócą do siebie i potem też definitywne rozstanie bedzie pewnie :)
Co do innych lasek Teda nie pamiętam żeby na innej tak mu zależało jak na Robin czy Stelli.

 


  • Podobne tematy do How I Met Your Mother sezon 5 news
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.