Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

heroes - opis » Zakończone Seriale » Heroes • seriale forumtv.pl

<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 20 sty 2007, o 15:06

Heroes - opis

Heroes to serial o ludziach rozsianych po całym świecie posiadających nadludzkie umiejetności. Kiedy je odkrywaja, pragną poradzić sobie ze zmianami które wniosły w ich życie. Mieszkają w różnych częściach świata i w większości się nie znają lecz z czasem ich życiowe drogi zaczynaja się ze sobą splatać. Działania pewnego nałkowca pragnącego znaleźć ludzi o nadludzkich umiejętnościach sprawiają, że sprawy się jeszcze bardziej komplikują. Z czasem superludzie muszą stać się superbohaterami bowiem ich przeznaczeniem jest uratować świat ...

W skład tej niezwykłej grupy superbohaterów wchodzą;
Peter Petrelli - 30-letni pielęgniarz wierzący, iż potrafi latać, w rzeczywistośći absorbuje umiejetności ludzi z którymi przebywa,
Isaac Mendez - 28-letni ćpun potrafiący malować na haju zdarzenia z przyszłości,
Niki Sanders - 33-letnia tancerka z Las Vegas, która potrafi zrobić niezwykłe rzeczy z lustrami,
Hiro Nakamura - 24-letni Japończyk, fan komiksów, który potrafi dosłownie zatrzymać czas a nawet przenieść się w czasie,
D.L. Hawkins – 31-letni pacjent szpitala psychiatrycznego, który potrafi przechodzić przez ściany,
Matt Parkman – policjant, który potrafi usłyszeć myśli innych ludzi,
Claire Bennet – 17-letnia cheerleaderka, potrafiąca sama uleczyć swe ciało a nawet uniknąć śmierci.

Pozatym poznajemy też losy Nathan Petrelli brata Petera który naprawdę potrafi latać, Mohindera Suresha syna zmarłego profesora który przejmuje jego badania i zastanawia sie co robic dalej a także tajemniczego zabójcy który poluje na ludzi posiadających super zdolności i rozcina im czaszki.

Obecnie na kanale NBC emitowana jest premierowa seriia serialu w poniedziałki o 21:00.

Obsada:

Noah Gray-Cabey - Micah Sanders
Milo Ventimiglia - Ethan
Greg Grunberg - Matt Parkman
Tawny Cypress - Simone Deveraux
Hayden Panettiere - Claire Bennet
Adrian Pasdar - Nathan Petrelli
Ali Larter - Niki Sanders
Leonard Roberts - D.L. Hawkins
Sendhil Ramamurthy - Mohinder Suresh
Santiago Cabrera - Isaac Mendez
Masi Oka - Hiro Makamura
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 4 mar 2007, o 23:12


Powiedzcie mi warty jest ten seiral?
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 4 mar 2007, o 23:25


LOSTa bije na głowę :) Ma moc :)
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 mar 2007, o 00:33


Jak z opisu wyczytałem to przypomina to trochę X-Men ;) Kiedyś będzie trzeba spróbować skoro wzyscy tak to zachwalają. Jak skończę 24 Godziny to sprawdzę, a jestem na 4 odcinku pierwszego sezonu ;]
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 5 mar 2007, o 15:06


Czesiek_PL napisał(a):Jak skończę 24 Godziny to sprawdzę, a jestem na 4 odcinku pierwszego sezonu ;]
O cho cho to jeszcze troche potrwa :P
A serial Heroes naprawdę warty obejrzenia.
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 17 maja 2007, o 22:22


Właśnie obejrzałam dwa pierwsze odcinki na TVP1 i jestem po wielkim wrażeniem.Nie przesadzaliście pisząc że to jeden z lepszych seriali :) Co do tego mam pewność zapowiada się nie źle ciekawa jestem co będzie dalej :>
Ostatnio edytowano 17 maja 2007, o 22:24 przez Guśka, łącznie edytowano 1 raz
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

evela650

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 18 maja 2007, o 17:58


Ja tez wczoraj go obejrzałam i mam zamiar zobaczyć co bedzie dalej.Zaintrygował mnie.
<<

PaulinAna

Użytkownik

Posty: 44

Postdodano 18 maja 2007, o 20:30


Jestem mniej więcej na bieżąco z amerykańskimi premierami tego serialu i moge powiedzieć tyle że serial początkowo wciąga , a później jego jakość spada i tylko co któryś odcinek jest coś wart , ostatni powalił mnie na kolana 20-ty , naprawde ciekawy. Ale takie spadki akcji to norma.
<<

kaha

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 2 cze 2007, o 18:56


Naprawdę ciekawy, warty obejrzenia, ale Lostów nie pobije :P Pzdr
<<

tonej

Postdodano 2 cze 2007, o 20:46


kaha napisał(a):Lostów nie pobije


to jak porownac telewior z autobusem :P
a co do serialu to warto, warto obejrzec:D
<<

artur889

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 28 maja 2008, o 12:28

Re: Heroes - opis


Możecie mi podsunąć jakiś dobry serial
jestem właśnie po HEROES
a wcześniej obejrzałem Lost i HOUSE MD
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 28 maja 2008, o 15:56

Re: Heroes - opis


Jeśli chcesz coś w klimatach Heroes to sprawdź 4400, a jak coś innego to warto obejrzeć Prison Break, Jericho, 24, Battlestar Galactica, Chuck, Dexter, Kyle XY, Moonlight albo Supernatural. Musisz tylko odpowiedzieć na pytanie co cię kręci.

 


  • Podobne tematy do heroes - opis
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.