Postdodano 26 paź 2009, o 20:44

Grzeszni i bogaci

"Grzeszni i bogaci" to odważny serial komediowy, jakiego jeszcze nie było w polskiej telewizji. Narysowana grubą kreską satyra wszelkich stereotypowych chwytów opery mydlanej zachwyci widzów wartką akcją, potężną dawką szalonego i bezkompromisowego humoru oraz doborową obsadą, w której znaleźli się Magdalena Stużyńska, Rafał Rutkowski, Bartek Kasprzykowski, Hanna Śleszyńska, Marcin Dorociński, Ewa Gawryluk, Bohdan Łazuka i Rafał Mohr.

"Grzeszni i bogaci" to serial będący parodią znanych amerykańskich telenowel, takich jak "Moda na sukces" czy "Santa Barbara". Nietrudno zatem przewidzieć, że zobaczymy w nim historię wielkiej, niemożliwej miłości oraz zbrodni popełnionej z namiętności. Nie będzie to jednak obrazek, którego można byłoby się spodziewać. Tragiczna saga rodzinna przepełniona jest niewiarygodnymi wątkami pełnymi absurdalnych postaci. Romanse, cudzołóstwo, zdrady, nieślubne dzieci i wnuki, diabelskie intrygi, walka o władzę, osadzone w opowieści o zwariowanym świecie walki dobra ze złem.

Serial ośmiesza wszystkie składniki klasycznej opery mydlanej. W każdym odcinku postacie znajdują się w różnorodnych sytuacjach, których "dramat" ma niespodziewane zawirowania i jest zawsze parodiowany do niespotykanego jeszcze w telewizji stopnia.

Obrazek



Wczoraj była premiera na TVNie, ja musze powiedzieć, że świetnie sie to ogląda, zupełnie nie polski serial; absurdalny, dosadny, ciekawy humor. Mi sie podobało. :P

Marion, Rołz i Rejczel. xD
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love