Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 77
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 30
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 29

Eastwick » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 20 maja 2009, o 16:29

Eastwick

"Eastwick" to opowieść o trzech kobietach, które spotykają się za sprawą pewnego tajemniczego mężczyzny. Dzięki jego mocy, główne bohaterki dowiadują się o niezwykłych, magicznych umiejętnościach, które posiadają. To odmienia ich życie, jak również życie niewielkiego miasteczka w Nowej Anglii. Serial wyemituje ABC.


Obrazek



---
Najbardziej wyczekiwana premiera sezonu przeze mnie. :P Tzn. chyba, bo jeszcze wszystkich opisów nie widziałem. Uwielbiam tematy czarownic i czarów, mam tylko nadzieje, że nie będzie to przesłodzone i nienaturalne. Jak wyjdzie, zobaczymy. Główne aktorki wydają się być OK.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 20 maja 2009, o 19:45

Re: Eastwick


Aaah, nowy serial Matta Dallasa, być może jedyna premiera, którą ruszę, bo jak na razie nic mnie nie zainteresowało.
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 22 maja 2009, o 19:33

Re: Eastwick


Nawet nie widziałam, że Matt Dallas ma występować w tym serialu. I do tego Rebecca Romijn z "Ugly Betty". Lubię takie magiczne klimaty, więc czekam na premierę :)

[zwiastun]
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 sie 2009, o 22:40

Re: Eastwick

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 26 sie 2009, o 22:55

Re: Eastwick


Sneak Peek
5 pytań odnośnie serialu
Dwa nowe zwiastuny

Już się nie mogę doczekać premiery.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 31 sie 2009, o 20:48

Re: Eastwick


Kilka nowych zdjęć
Nowe promo

@UP To tak jak i ja :) Ze zwiastunu na zwiastun coraz bardziej mi się podoba.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 4 wrz 2009, o 17:45

Re: Eastwick


Prawdę powiedziawszy nie jest to moja wyczekiwana premiera, lecz jakimś trafem wpadła do listy seriali, które zacznę oglądać w tym sezonie :) Po zwiastunach zapowiada się fajnie i do tego Rebecca Romijn z UB :)
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 wrz 2009, o 21:44

Re: Eastwick

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 26 wrz 2009, o 22:26

Re: Eastwick


Już lubie ten serial, nie zawiodłem się. :D Bardzo fajnie się oglądało, wszystko toczy się w tajemniczym, magicznym klimacie. Pocżatek i 'Once upon a time...' świetny, a na samym końcu tego opowiadania mrówki. :D Fajny pomysł z 50 centówkami i wrzuceniem ich do fontanny, przez co te trzy kobiety zostały 'połączone ze sobą'. I będziemy poznawać ich moce... :D (choć w sumie nie wiemy do końca jaką ma moc Kat - czyżby panowała nad warunkami atmosferycznymi?) Darryl jest świetny, genialne miał sceny z Roxie, która też jest świetna. Bohaterki są bardzo fajne, najbardziej polubiłem Kat. Świetna scena w fontannie. :D A końcówka intrygująca.

Ludzie porównywali serial do DH, ale jakoś nie widze żadnych podobieństw...
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 26 wrz 2009, o 23:22

Re: Eastwick


Obejrzałem i szczerze, nie tego się spodziewałem. Myślałem, że to będą jakieś Charmed a ten serial jest... hmmm jak by go określić... przerysowany, tak to chyba będzie odpowiednie słowo. Jest strasznie przerysowany, takie to wszystko lekko głupkowate i wszystko wyskakuje tak nagle znienacka. Może po prostu źle podszedłem do tego serialu. Przyciągnęły mnie dwie z trzech głównych postaci i sam fakt, że serial jest o czarodziejkach a przepadam za takimi klimatami. Ten serial się rozkręci (chyba, że go anulują) jednak nie potrafię sobie wyobrazić w jaką stronę wyewoluuje. Spodziewam się na początku, że panie zaczną okiełznywać swoje moce, rozwijać się, musi pojawić się jakiś wróg, zła siła, zobaczymy. Ogólnie było średnio, bo nie można powiedzieć, że serial jest słaby (główny atut to znane twarze) w każdym razie sam wstęp był wręcz koszmarny. Jakbym miał ocenić pierwszy odcinek w skali jeden do dziesięciu to dałbym mu takie mocne sześć.

Obrazek

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 27 wrz 2009, o 00:34

Re: Eastwick


Mam podobne odczucia jak Chris :) Pilot dobry i zachęcił do dalszego oglądania. Czasami mnie jedynie wkurzała pewność siebie Darryl'a. Może już taka jego postać... ciekawy jestem kim on naprawdę jest. Dobrze postąpiła Kat ze swoim mężem... w pewnym momencie pomyślałem sobie "Niech go szlak jasny trafi, co za debil" i co? Dosłownie: trafił :D
Podobnie jak Chris nie widzę tu żadnych podobieństw do Desperate Housewives. Może jedynie to, że spotkały się i zostały przyjaciółkami, które jedzą wspólne obiadki i się razem upijają :D Zobaczymy, w którym kierunku się serial rozwinie. Póki co pilot miał oglądalność ponad 8 mln... pewnie w następnym odcinku trochę spadnie. Oby nie dużo bo znając ABC to bez mgnienia okiem serial anuluje.

Zwiastun drugiego odcinka
trust him... he's a doctor!
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 27 wrz 2009, o 00:37

Re: Eastwick


Chcecie dział?
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 27 wrz 2009, o 09:59

Re: Eastwick


Chcemy. ;> :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 27 wrz 2009, o 10:19

Re: Eastwick


A co tam? Jak Tlen taki hojny to jasne :D Bierzemy co dają :P
trust him... he's a doctor!
<<

Dean

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 29

Postdodano 27 wrz 2009, o 22:28

Re: Eastwick


Nie tego oczekiwałem od tego serialu, ale muszę przyznać, że podobało mi się :D Za to właśnie uwielbiam ABC. Idealnie łączy wątki komediowe z dramatycznymi. Jeszcze nie wiem, którą panią lubię najbardziej. Wszystkie 3 jak na razie są sympatyczne ^^ Intrygująca jest postać Darryla. Jestem ciekawy w jakim kierunku pójdzie serial dlatego wchodzi na moją listę :D
<<

Antenelles

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 27 wrz 2009, o 22:37

Re: Eastwick


Nie wierzę, że taką kupę w ameryce oglądało 8.53mln ludzi :|
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 4 paź 2009, o 22:58

Re: Eastwick


Pierwszy odcinek może być. Lubię wątki magiczne więc mi się podobało :) Poza tym ładne aktorki z Rebeccą Romijn na czele :) Postacie są ciekawe, humoru jest sporo i trafił się nawet Matt Dallas z Kyle XY. Moce czarownic mi się podobają - jedna hipnotyzuję, druga ma prorocze sny, a trzecia włada siłami natury. Darryl też jest niezły - tajemniczy gość który przybył do miasteczka wtedy gdy kobiety odkryły swoją moc. Będę oglądał dalej z ciekawości jak to się rozwinie.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 5 paź 2009, o 22:20

Re: Eastwick

Drugi odcinek też bardzo dobry, utrzymany w fajnym, tajemniczym klimacie. Spojrzenia dziewczyn na końcu na tego gwałciciela bezcenne - to chyba one spowodowały jego upadek. :P

Darryl wie o śledztwie? Świetna była Joanna i np. macanie po tyłku. xD Penny jest genialna. :p xD

Dlaczego ten koleś robił sobie znamie? Wizja Roxie chyba się jednak spełni.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
Następna strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.