Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

David Lynch » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Coś dla maniaków kina

<<

luke

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 51

Lokalizacja: Ruda Śląska

Postdodano 19 lis 2006, o 21:15

David Lynch

Czy ktoś poza mną jest fanem kultowego reżysera? Jakie są Wasze ulubione filmy, seriale, filmy krótkometrażowe? Który film jest Waszym zdaniem najsłabszy?

Zapraszam do dyskusji:).
<<

big-grey-point

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 11

Postdodano 23 lis 2006, o 10:18


wg mnie najlepszy jest kultowy juz serial miasteczko twin peaks...jedyny w swoim rodzaju klimat....bardzo charakterystyczne postacie..kazda ze swoim dziwactwem..sny coopera...i przerazajacy BoB...najmniej zachwycona jestem blue velvet[ale za to jest swietna muzyka]
They say it's the last song
They don't know us, you see
It's only the last song
If we let it be
[Dancer in the dark]
olszewa5, nie fajny tylko fajna..i myśle,że na pewno fajniejsza od Ciebie:P
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 23 lis 2006, o 20:05


Uwilebiam, uwielbiam, ale chyba już zdążyłeś się o tym przekonac luke. ;)

Miasteczko Twin Peaks jest genialne. Uwilebiam też: Zagubiona Autostrada, Lumiere i spółka, Mulholadn Drive.....itd. ;)
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 29 lis 2006, o 17:31


Zgodze sie co do Miasteczka jest niepowtarzalne:)
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 29 lis 2006, o 18:13


Paulina napisał(a):Miasteczko Twin Peaks jest genialne.
ogladałem ten serial tylko nie pamietam dokładnie o czym on był Ktoś mi przypomnie?? :P
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 29 lis 2006, o 23:35


Kultowy serial Davida Lyncha... Nad jeziorem zostaje znalezione ciało Laury Palmer, lubianej przez wszystkich nastolatki. Wszyscy są wstrząśnięci tym zdarzeniem. Do Twin Peaks przybywa agent FBI, Dale Cooper, jeden z najlepszych i najbardziej oryginalnych śledczych, jakich posiada Biuro. Organizuje zespół składający się z miejscowego szeryfa, Harry’ego Trumana, z którym się zaprzyjaźnia, oraz jego zastępców: wrażliwego Andy’ego Brennana oraz Indianina Tommy’ego „Hawk'a” Hilla. Wkrótce okazuje się, że z pozoru spokojne miasteczko i jego mieszkańcy kryją wiele tajemnic.


:)

Mam nadzieję, ze opis z filmweb'u Ci przypomni. ;)
<<

big-grey-point

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 11

Postdodano 12 gru 2006, o 11:01


Słyszał ktoś o najnowszym filmie lyncha-Inland empire..a moze gdzies juz ktoś oglądał??cześć zdjęć kręconych bylo w łodzi...gra paru polskich aktorów..m.in.:k.gruszka, k.majchrzak, l.niemczyk.no i jeszcze to co uwielbiam w filmach lyncha- muzyka...Angelo Badalamenti,ktory komponował muzyke do wcześniejszych filmów lyncha(m.in.twin peaks, mulholland drive,blue velvet, dzikość serca, zagubiona autostrada).z opisów , recenzji w necie wydaje mi sie ze moze to byc kolejny swietny,psychodeliczny film oddajacy klimat tworczosci lyncha:)
They say it's the last song
They don't know us, you see
It's only the last song
If we let it be
[Dancer in the dark]
olszewa5, nie fajny tylko fajna..i myśle,że na pewno fajniejsza od Ciebie:P
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 12 gru 2006, o 12:01


Ja Lynch`a oglądałem Mulholland Drive, pozatym świetna była Diuna i Lost Highway. Miasteczka Twin Peaks niestety nie oglądałem (pisze niestety bo byłem przekonany że jest raczej słabe a Wy tu piszecie że niezły serial)
<<

luke

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 51

Lokalizacja: Ruda Śląska

Postdodano 12 gru 2006, o 21:06


big-grey-point, ja czekam na niego z wielka niecierpliwoscia, ale nie mam nawet pojecia czy ustalono juz sposob dystrybucji...

sufer, TP to serial wybitny, jedyny w swoim rodzaju i w dodatku przelomowy :)
<<

big-grey-point

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 11

Postdodano 14 gru 2006, o 10:54


jesli chodzi o Inland Empire, to slyszalam od znajomego , ze ma trafic do kin na poczatku 2007 roku, ale nie jest to sprawdzona informacja i nie wiem czy mozna w to wierzyc bo nie znalazlam jeszcze jakiejkolwiek sprawdzonej informacji na ten temat.widzialam tylko trailer do tego filmu.i wiem ze byl on prezentowany na tegorocznym camerimage w lodzi...
They say it's the last song
They don't know us, you see
It's only the last song
If we let it be
[Dancer in the dark]
olszewa5, nie fajny tylko fajna..i myśle,że na pewno fajniejsza od Ciebie:P
<<

vertical7

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 28 gru 2006, o 19:42


Moim zdaniem najsłabszy film to PROSTA HISTORIA, Zaginiona autostrada niezrozumiała ale w jego stylu tak jak lubie.
<<

big-grey-point

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 11

Postdodano 10 sty 2007, o 10:02


Już 27.04.2007 polska premiera nowego filmu Lyncha Inland Empire! http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wyd ... p?wi=34644 tu można przeczytać o dystrybucji tego filmu i "oryginalnej" kampanii promocyjnej!
Ostatnio edytowano 12 mar 2007, o 14:21 przez big-grey-point, łącznie edytowano 1 raz
They say it's the last song
They don't know us, you see
It's only the last song
If we let it be
[Dancer in the dark]
olszewa5, nie fajny tylko fajna..i myśle,że na pewno fajniejsza od Ciebie:P
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 20 paź 2007, o 23:23

Re: David Lynch


Oczywiście ja do miłośników filmów D.Lyncha należę. :D namiętnie oglądam, kolejne to filmy z jego dorobku.Uwielbiam nastrój, który panuje w jego filmach - tą psychodelię <3 każdy jego film daje nam do myślenia, analizowania go na przeróżne sposoby.Mam takie małe TOP 4 moich ulubionych:

1.Miasteczko Twin Peaks
2.Twin Peaks: Fire Walk with Me
3.Mulholland Drive
4.Eraserhead

Jeśli chodzi o najsłabszy film z jego dorobku to chyba: Dune.
;D
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
<<

Kara

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 93

Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postdodano 29 paź 2007, o 18:05

Re: David Lynch


musze przyznac ze facet ma swoja wizje i nie boi sie jej realizowac, ale nie czaje Mulholland Dr.

a oprocz Miasteczka Twin Peaks lubie Diune, bo ciezko sie zabrac do tej adaptacji a jemu sie udalo
Obrazek
<<

AlbertLem

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 17

Lokalizacja: Polska

tlen:
336383638

gadu:
336383638

Postdodano 27 sty 2015, o 12:31

David Lynch


Absolutnie uwielbiam serial. Film dużo słabszy.

Wy¶mienici aktorzy, z Kyle McLachlanem na czele. Wspaniała muzyka. David Lynch & Angelo Badalamenti. Wystarczy usłyszeć ich nazwiska i wszystko jest jasne. Strrrasznie inteligentne kino.

Blue Velvet, Mulholland Drive, Zagubiona Autostrada - grzechem byłoby nie wymienić.
<<

mysia0054

Avatar użytkownika

Użytkownik miesiąca

Posty: 11

Lokalizacja: Warszawa

Postdodano 20 mar 2017, o 16:07

Odp: David Lynch


Uwielbiam. Właśnie oglądam po raz kolejny Miasteczko :)
"Nie łudźcie się, że uczynicie dziewczynę piękną, jeśli nie uczynicie jej wpierw szczęśliwą" - Xencial

 


  • Podobne tematy do David Lynch
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Kinomaniak



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.