Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 115
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 65
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 65

Damages » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

pinkpower

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 18

Postdodano 17 paź 2007, o 14:53

Damages

Obrazek

Akcja serialu rozgrywa się w bezwzględnym, nowojorskim środowisku prawniczym, Doświadczona i ceniona prawniczka Patty Hewes (Glen Close) oraz jej protegowana, młoda i ambitna Ellen Parsons (Rose Byrne) uczestniczą w największych procesach sądowych Nowego Jorku.


Opis błędny bo tak naprawdę chodzi tylko o jeden konkretny proces. Serial jest świetny, naprawdę inteligentny i wciągający. Właśnie jest wyświetlany w USA(aktualnie na isohunt.com dostępne 11 odcinków z 13). Napisy pojawiają się z kilkudniowym opóźnieniem względem premiery kolejnych odcinków. Polecam poczytać opinie:
http://www.filmweb.pl/Damages+2007+o+fi ... ,id=432002

Damages to thriller prawniczy rozgrywający się w środowisku nowojorskich prawników, biznesmenów oraz wielkich pieniędzy.
Bohaterką serialu, który pozwala wgłębić się w prawdziwą naturę władzy oraz sukcesu jest Patty Hewes – najbardziej szanowana, a także przeklinana prawniczka w kraju, której pomaga bystra oraz ambitna Ellen Parsons. Kobiety wdają się w postępowanie przeciwko Arthurowi Frobisherowi, oskarżonemu o korupcję jednemu z najbogatszych biznesmenów w kraju.
Podczas gdy Patty walczy z Frobusherem oraz jego adwokatem Ray’em Fiske, znajdująca się w środku tego wszystkiego Ellen zaczyna rozumieć, co oznacza wygrana za wszelką cenę. Szybko także zauważa, że w życiu, podobnie jak w fortunie ryzyko jest ważnym elementem gry.


Oraz trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=pLf4mSTn ... ed&search=

Obrazek

Official Site:
http://fxnetworks.com/damages/
Ostatnio edytowano 20 paź 2007, o 01:36 przez pinkpower, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
<<

rand

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 66

Lokalizacja: Gdańsk

Postdodano 17 paź 2007, o 20:33

Re: Damages


narazie widziałem 2 odcinki i całkiem niezłe. Intryga wygląda dośc ciekawie tak jak zresztą konstrukcja serialu. Pokazywane jest to co dzieje sie teraz i pare miesięcy wczesniej.
tylko póki co jakoś tak słabo mnie ciągnie do niego, ale zobaczymy w końcu widziałem zaledwie 2 odcinki...
1. BSG, Dexter, The Shield
2. 24, Skins,
3. Supernatural, The Black Donnellys, Rescue Me, Veronica Mars, True Blood
4. Californication, Entourage, Chuck, House M.D., Sons of Anarchy, HIMYM, Lost, Moonlight
5. Rome, Weeds, The Tudors, Hung, Castle, Breaking Bad,
6. Grey's Anatomy, Desperate Housewives, Damages,
7. Stargate SG-1, Atlantis, The 4400, Private Practice

Nowe, które oglądam: Stargate: Universe, Flash Forward
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 30 gru 2007, o 12:43

Re: Damages


Slyszalem wiele dobrego na temat tego serialu. Pozatym 4 nominacje tego serialu do Golden Globes w tym jedna dla Glenn Close za najlepsza aktorke w serialu dramatycznym i najlepszy serial dramatyczny :D Musze zobaczyc ten serial :viva:
trust him... he's a doctor!
<<

rand

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 66

Lokalizacja: Gdańsk

Postdodano 13 lut 2008, o 18:11

Re: Damages


Zdecydowanie polecam, jedna z lepszych nowości z jesieni. Ogląda sie bardziej jak film w paru częsciach niż serial.
1. BSG, Dexter, The Shield
2. 24, Skins,
3. Supernatural, The Black Donnellys, Rescue Me, Veronica Mars, True Blood
4. Californication, Entourage, Chuck, House M.D., Sons of Anarchy, HIMYM, Lost, Moonlight
5. Rome, Weeds, The Tudors, Hung, Castle, Breaking Bad,
6. Grey's Anatomy, Desperate Housewives, Damages,
7. Stargate SG-1, Atlantis, The 4400, Private Practice

Nowe, które oglądam: Stargate: Universe, Flash Forward
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 29 lip 2008, o 15:24

Re: Damages


Ja rowniez polecam ten serial. Dzisiaj skonczylem ogladac i jestem zadowolony :) Warto popatrzec na gre aktorow Zeljko Ivanek i Glenn Close swietnie zagrali. Kto jeszzcze nie ogladal to niech poswieci te pare godzin bo warto;]
Obrazek
<<

Awentur

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 34

Lokalizacja: gdzieś w Odległych Rubieżach

Postdodano 29 lip 2008, o 19:34

Re: Damages


Skoro to serial prawniczy i dodatkowo z Glenn Close, to nawet się nie zastanawiam :)
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 3 lis 2009, o 00:47

Odp.: Damages


Jak stoicie z drugim sezonem ??
Ogladal ktos??
Jak wrazenia??
Ja jakos nie moge sie zabrac ale to pewnie dlatego, ze prawie zapomnialem jak sie skonczyla pierwsza seria i wogole jakas nie moge sobie watku przypomniec... Ale po mojej wypowiedzi z poprzedniego roku raczej mi sie spodobal :)
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 3 lis 2009, o 10:07

Odp.: Damages


Ja oglądałem na bieżąco i jestem bardzo zadowolony. Drugi sezon też wymiata :) Szkoda tylko, że zawsze trzeba długo czekać na ten serial.
trust him... he's a doctor!
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 6 gru 2009, o 12:14

Odp.: Damages


Jeżeli ktoś jest zainteresowany obejrzeniem serialu i wcześniej nie miał szansy to dziś ją dostanie, bo Polsat dziś o 22 wyemituje 2 pierwsze odcinki serialu.
Ja z chęcią zobacze, czy serial jest naprawde taki dobry jak mówią.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 20 sty 2010, o 23:09

Odp: Damages


Już się nie mogę doczekać 3 sezonu :) Jeszcze tylko kilka dni.
trust him... he's a doctor!
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 28 sty 2010, o 00:48

Odp: Damages


Wow widzę, że Damages wraca w wielkim stylu. Zaczęli mocno i oczekuję bardzo dobrego sezonu :) Zresztą poprzednie dwa powaliły mnie na kolana więc sądzę, że mnie scenarzyści nie zawiodą.
trust him... he's a doctor!
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 15 lut 2010, o 21:47

Odp: Damages


Po pierwszych trzech odcinkach moge powiedzieć, że jest bardzo dobrze. Intryga jest ciekawa i wciągająca, a to najważniejsze. Wielki plus za timeline'y.

EDIT

Skończyłem pierwszy sezon.
Wciągający, ciekawy, inteligentny serial ze świetnymi zwrotami akcji.

Polecam.
Ostatnio edytowano 23 lut 2010, o 09:38 przez Chris, łącznie edytowano 1 raz
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 24 lut 2010, o 09:52

Odp: Damages


Skończyłem drugi sezon. Jednak gorszy od pierwszego, ale dalej jest bardzo dobrze.
I niespodziewałem się, że tak to się skończy. Ale to w końcu urok tego serialu. Spodziewaj się niespodziewanego. :D
Zabieram się za s3.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 4 kwi 2010, o 18:20

Odp: Damages

trust him... he's a doctor!
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 9 lip 2010, o 00:11

Odp: Damages


Oficjalnie anulowane.


Z jednej strony to dobrze, z drugiej nie. Serial jest świetny i zdecydowanie jest jednym z lepszych ostatnio powstałych. Jednak trzeci sezon był słaby. Intryga taka sobie, a six months later jakoś nie wzbudzało zainteresowania. Nie zmienia to faktu, że dalej jest to świetny serial.

W końcu udało mi się obejrzeć zakończenie. Można i je takim zostawić, ale można też kontynuować sam serial. Mi się zakończenie podobało; dowiedzieliśmy się dużo o Patty, może troche nas nakierowano na to kim ona jest i dlaczego robi to co robi. Ellen - na pewno rozbita, bo co po tym wszystkim przez co przeszła można robić. Choć teraz w sumie widze, że zakończenie sprawia niedosyt...
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

robpal

Użytkownik

Posty: 39

Ulubiony serial:
The Wire, 24, Fringe

Postdodano 21 lip 2010, o 14:34

Odp: Damages


Z tego, co wiem, jednak ma być czwarty sezon.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 lip 2010, o 16:20

Odp: Damages


Czwarty i piąty tylko na innym kanale.
Info
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 30 kwi 2011, o 20:55

Odp: Damages

Świetny serial! Jestem w połowie sezonu i naprawdę mnie wciągnął, jak bagno. Siedzę i odpalam tylko następny odcinek. :D Nadrabiam równocześnie z True Blood i póki co Damages jednak wygrywa. Świetna intryga, genialne flashbacki oraz gra aktorska. Ach, zakochuje się powoli. :P
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
Następna strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.