Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

CBS postanowiło podzielić "Jericho" » forumTV.pl » Ogłoszenia • seriale forumtv.pl

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 lis 2006, o 02:01

CBS postanowiło podzielić "Jericho"

Stacja telewizyjna CBS postanowiła podzielić pierwszy sezon swojej post-nuklearnej serii "Jericho". Tym samym powtórzyła strategię, która już poznaliśmy dzięki ABC i ich hitowi - "Lost". Dowiedzieliśmy się ponadto, że pierwsza część zakończy się 29 listopada. Oczywiście będziemy mieli do czynienia z "cliffhangerem".

Serial, w którym główną rolę gra Skeet Ulrich, powróci na ekrany amerykańskich telewizorów 14 lutego 2007. (czy to przypadek, że są to akurat walnetynki?). Będziemy mogli wtedy obejrzeć epizod, w którym znajdą się najważniejsze wydarzenia z pierwszych 11 odcinków oraz zupełnie nowy, 12 odcinek serialu. Kolejne odcinki będzie można oglądać w każdą środę. Ta przerwa została zaprojektowana przez producentów, aby uniknąć powtarzania odcinków (co robi stacja ABC z "Lost").

Ten sam schemat (przerywania serialu na kilkanaście tygodni) stosuje się do "Prison Break" stacji FOX.

W czasie tego dziesięcio tygodniowego odpoczynku od "Jericho", CBS udostępni pierwszych 11 epizodów za pomocą swojego serwisu Innertube , gdzie już teraz "Jericho" jest najczęściej oglądaną pozycją.

źródło: news.hatak.pl
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 25 lis 2006, o 22:44


Może to i lepiej, zdążę nadrobić zaległości ;D
<<

evo

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 9

Postdodano 26 lis 2006, o 21:22


no szkoda bo własnie dziś pobrałem pierwszy odcinek, obejrzałem i mi sie spodobał.
MIałbyc ten serial odskocznią od przerwy losta, prison a tu masz
Teraz zostaje mi pooooowolutku pobierac kolejne odcinki 1 sezonu a sam odcinek oglądać raz na tydzień.
Ach, biedne jest życie serialożercy!
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 26 lis 2006, o 21:52


No niestety takie jest życie nic sie nie poradzi ale zawsze można sobie powtórzyć wszystkie odcinki w oczekiwaniu na zakończenie przerwy i ja tak właśnie robie :]
<<

bibby

Użytkownik

Posty: 19

Postdodano 26 lis 2006, o 22:05


Według mnie to dobrze, że podzielili. Zapewne coś nowego wskoczy zamiast Jericho, powoli Jericho mnie nuży więc dla mnie dobra ta przerwa, zapewne koniec 11 będzie mocny i będzie się chciało od razu obejrzeć nastepny, ale jakoś te 2 ostatnie odcinki dla mni byly słabsze zobaczymy co tam będzie wymyslone w 11 i po powrocie.
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 26 lis 2006, o 22:12


E tam nie były takie złe :) może to nie jest serial najwyższej klasy Jak Lost , Prison Break czy 24 godziny ale ma to coś co przyciąga cie na długie godziny :]

A teraz wchodzi na AXN wieć znów sobie oglądne :]
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 7 gru 2006, o 22:19


Ja w przerwie pooglądam Supernatural :)
Obrazek
<<

serek87

Użytkownik

Posty: 13

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 17 gru 2006, o 22:39


ja nienawidze czekac mialem nadzieje ze bedzie wiecej odcinkow jericho a tu lipa :sad:
<<

kunegunda

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 20 sty 2007, o 21:33


serek87 napisał(a):ja nienawidze czekac mialem nadzieje ze bedzie wiecej odcinkow jericho a tu lipa :sad:

No i dlatego ja mam metode taka ze jak mam juz wszystkie odcinki jakiegos sezonu to ogladam hurtem .
czasami jest tak ze jakis serial skasuja wiec ja nie ogladajac nie mam sie czego zalowac:najgorzej to nie lubie jak jest fajny serial a zostanie on skasowany :(
<<

wojtas

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 3 lut 2007, o 12:24


Jericho wiadomo że dociągnął przynajmniej do końca serii.Szkoda tylko że ta przerwa w stanach oznacza że i w AXN (jak ktos tam ogląda) będą musieli zrobić przerwę. W końcu 12 odcinek w stanach idzie 14 lutego i nie wydaje mi się żeby AXN wyrobił z dawaniem równolegle Jericha ze stanami. W końcu trzeba przetłumaczyć, nagrać lektora, pewnie zrobią pare tygodni przerwy...
<<

HeroSHI

Postdodano 18 lut 2007, o 12:35


Cieszę się że zaczełam oglądać Jericho dopiero w styczniu bo nie wiem czy dałabym radę czekać z obejrzeniem 2 częsci sezonu ponad 3 miesiące :D

Ale trzeba sprostować, że 12 odcinek będzie dopiero 21.02 a nie 14.02. Czternastego zostało puszczone coś w stylu "11 odcinków w ~40 min" ;) plus minuta z flashes z nowych odcinków :)

W sumie dobrze, dla osób które dopiero zaczęły oglądać i chcą być na bieżąco jak wyjdzie e12 :)

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Archiwum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.