Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 73
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 26
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 25

Castle » forumTV.pl » Ogłoszenia • seriale forumtv.pl

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 31 maja 2009, o 21:31

Castle

Castle is an American comedy-drama television series starring Nathan Fillion and Stana Katic, produced by ABC Studios. A mid-season replacement, its ten-episode first season premiered on ABC on March 9, 2009.

Fillion stars as Richard Castle, a famous mystery novelist who is initially called in to help the NYPD solve a copy-cat murder based on his novels. Katic stars opposite as the young detective Kate Beckett. Following his encounter with Beckett, Castle decides to use her as the model for his next book series. He uses his contacts and receives permission to accompany Beckett while investigating cases. Susan Sullivan also stars as Castle's mother. While technically a drama series, Castle also features comedy and romantic tension. Inspirations for the TV series include Moonlighting and The Rockford Files.

On May 15, 2009, Variety reported that ABC has renewed Castle for a second season. The first season DVDs of Castle will be released on September 22, 2009.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 4 wrz 2009, o 18:04

Re: Castle


Behind the Scenes Video

Jak ktoś nie oglądał to powiem tylko że warto. Humor, postacie i dobre zagadki to plusy serialu. Minus to to że nic odkrywczego, ale to samo można powiedzieć o The Mentalist.

Zwiastun 2 sezonu
Promo 2x1
Nowa regularna postać
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 29 paź 2009, o 21:20

Odp.: Castle


Świetny powrót, po prostu uwielbiam ten serial :) Rick jak zwykle wymiata, sesja na komisariacie świetna, a potem jeszcze akcja podczas przewożenia zwłok, kto by się tego spodziewał. Gra w pokera też niczego sobie. Beckett też nieźle wypadła w Chinatown :D Esposito i Rayan to mistrzowie drugiego planu, wiele się nie pokazuję, ale jak tak to jest śmiesznie ;] Alexis cudowna jak zawsze, smsy do ojca dobrę, a potem jeszcze ta rozmowa o Hollywoodzkich filmach. Czekam na następny odcinek.

-----------------

Drugi sezon z 22 odcinkami

Wspaniała wiadomość :D
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 14 sty 2010, o 20:52

Odp: Castle


Czemu serial nie ma swojego działu? MA dwa sezony, jest dobry, nowy...
Nie wiedziałem, że aktor jest tak dobry. Widziałem go w 1 odcinku firefly, ale 3 min oglądałem. Za przystojny to chyba nie jest, a takiego macho gra... :)
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 14 sty 2010, o 21:00

Odp: Castle


Jakby każdy serial miał dział za to, że ma dwa sezony i jest dobry to forum by się otwierało 5 minut. :P
Bo chyba tylko Czesiek ogląda, a by dział powstał trzeba bodajże 3/4 oglądających osób do komentowania.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 14 sty 2010, o 22:16

Re: Odp: Castle


Chris napisał(a):Jakby każdy serial miał dział za to, że ma dwa sezony i jest dobry to forum by się otwierało 5 minut. :P
Bo chyba tylko Czesiek ogląda, a by dział powstał trzeba bodajże 3/4 oglądających osób do komentowania.


Aha :) Nie no spoko rozumiem, seriali jest masa... Akurat od 3 dni siedzę w serialu i spodobał mi się chociaż nie lubie takiech kryminalnych typu CSI, ale ten ma dawkę śmiechu :) Nic muszę szukać jakiego forum serialu :)
<<

zorija

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 35

Ulubiony serial:
CSI NY

Postdodano 24 sty 2010, o 12:06

Re: Castle


Serial super. Na uniwersal od 1 lutego ma lecieć 2 seria, już się nie mogę doczekać :cool: Jeszcze sobie 1 odcinek obejrzę, bo przegapiłam, a właśnie powtarzają.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 14 lut 2010, o 15:46

Odp: Castle


Naprawdę świetny serial, ciekawe zagadki kryminalne, dużo humoru i akcji. :P Świetna relacja między Castle a Beckett oraz co najmniej dobre role drugoplanowe Ryan'a i Esposito. :P Jestem po 14 odcinku 2 sezonu i serial nadal trzyma poziom.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 16 kwi 2010, o 23:29

Odp: Castle


Ja natomiast po 13 i nie żałuje żadnego odcinka, każdy jet świetny na swój sposób. Sprawy są dobre, ale ten serial ogląda się głównie ze względu na bohaterów. Rick jest komiczny i nie da się go nie lubić. Esposito i Ryan to natomiast mistrzowie drugiego planu. Sceny w domu Ricka są pełne humoru, szczególnie jak okazuje się, że córka jest bardziej dojrzała od ojca.

Serial gorąco polecam, na pewno jest lepszy od Mentalisty.

Obrazek

Rick na akcji policji w kamizelce Writer xD

-------------------------------

Będzie 3 sezon!
Bardzo się z tego ciesze bo ostatnimi czasy Castle to jeden z moich ulubionych seriali. Każdy odcinek to masa humoru i ciekawa zbrodnia.
Podwójny odcinek z Daną Delany to jedna z najlepszych historii w serialu więc nie ma się co dziwić, że ostatnio taka wysoka oglądalność.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 22 maja 2010, o 14:04

Odp: Castle


Właśnie obejrzałem wczoraj finał 2 sezonu z napisami od grupy NAST. :P Świetny odcinek, fajny pomysł ze zbrodnią i grą dla ludzi udających szpiegów, strasznie szybko mi zleciał. :D Jednak końcówka rozczarowująca, już Beckett zerwała z Demmingiem i już chciała powiedzieć Rickowi, a on przyszedł z ex-żoną. :( Świetna scena pożegnania całej ekipy z Castle, było widać, że oni też bardzo chcą, żeby Castle i Beckett się razem zeszli. :P
Z niecierpliwością czekam na 3 sezon, druga seria była zdecydowanie lepsza od pierwszej, z przyjemnością mi się oglądało każdy odcinek (ten podwójny odcinek 17-18, przytoczony przez Cześka oraz odcinek nr 23 pt. "Overkill" z dwoma zabójcami były najlepszymi odcinkami serialu :D).
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 maja 2010, o 17:01

Odp: Castle


We wszystkim się z tobą zgadzam :) Końcówki znieść natomiast nie mogę. Tak wszystko się ładnie układało, a tu takie rozczarowanie na końcu. Jednak to by było zbyt proste jakby już w 3 sezonie bohaterowie byli ze sobą :)
Nie mogę się doczekać powrotu serialu bo Rick i Kate to moja ulubiona para detektywów obok Bootha i Bones.
A z dobrych odcinków warto jeszcze wspomnieć ten o Halloween i wampirach :D
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 24 maja 2010, o 15:28

Odp: Castle


Nie ma działu dla Castla?? Nawet nie zauważyłem, czy jest :D ? Serialik bardzo fajny, mało fanów, bo nie ma też żadnego forum o serialu...
Finał LOL ten Rick to wie jak odejść z głową. Kate chciała mu wyznać, że coś do niego czuje, a ten się spiknął z eks - BTW niezłe miał te laski. Ale to i tak długo nie potrwa, widać po niej, że czeka aż książke w co kase za nią jakąś dostanie jako jego wydawca, a potem się rozejdą. Rick napewno wrócić do chłopaków i Kate na jesień. Pewno z całkiem nowym pomysłem na książke lub coś podobnego :)
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 9 cze 2010, o 20:43

Odp: Castle


Przenoszę do archiwum

Dział znajduje się TUTAJ
trust him... he's a doctor!

 


  • Podobne tematy do Castle
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Archiwum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.