Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

C-Note » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 26 lis 2006, o 19:32

C-Note

Obrazek

Imię : Benjamin Miles
Nazwisko : Franklin
Skazany za : Szmuglowanie whisky
Wyrok : 8 lat pozbawienia wolności


C-Note jest przedstawicielem czarnej rasy w Fox River. Jednak nie trzyma tylko z czarnymi, trzyma z tymi, którzy czegoś potrzebują. On może załatwić w więzieniu wszystko i właśnie on pomaga Michaelowi w jego planie tzn. dostarcza mu lek który podwyża poziom cukru, by lekarka myślała, że jest cukrzykiem. Dołącza się do Brygady Robotniczej i ucieczki w zamian za trzymanie języka za zębami. Nie jest on groźym przestępcą, do Fox River trafił wyrzucony dyscyplinarnie z wojska za próbę doniesienia o nadużyciach przełożonego, któremu szmuglował Whisky. Często dzwoni do żony, którą okłamuje że nadal siedzi w wojsku i niedługo wróci do domu, wysyła jej kartki z Iraq-u. Nie chce by dowiedziała się gdzie naprawdę przebywa, bo boi się tego, że gdy pozna prawdę odejdzie od niego
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Jack, łącznie edytowano 3 razy
<<

bibby

Użytkownik

Posty: 19

Postdodano 26 lis 2006, o 22:14


Tak jakoś ta postać, dla mnie raz zdecydowanie optymistyczna i uprzejma dla całej ekipy, a czasami chcąca nawet rozdeptac cały plan Micheal. Wiadomo było od początku, że Socfield probował wcielić plan tylko dla Linc'a. A C-Note czasami zachowywał się jakby tylko Scofieldowi zależało na wyprowadzeniu grupy bez Burrowsa.
<<

Mil@

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 7

Postdodano 29 lis 2006, o 19:52


Postać mi kompletnie obojętna :|
<<

l1er

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 23 gru 2006, o 19:25


Podobne zdanie do Mila oprócz małej pomocy w 1 serii praktycznie do niczego nie potrzebny.
Nie każdy może byc kobietą
<<

kocur121286

Nowy użytkownik

Posty: 8

Postdodano 5 lut 2007, o 12:53


Postać raczej pozytywna jak dla mnie ale czasami denerwująca. Oczywiście pomaga głównemu bohaterowi ale nie ma zbyt wielkiego udziału w ucieczce i równie dobrze by było jak by w ogóle nie brał udziału w ucieczce. :shock:
Ostatnio edytowano 22 lut 2007, o 17:31 przez kocur121286, łącznie edytowano 1 raz
<<

HeroSHI

Postdodano 17 lut 2007, o 16:21


Dobry człowiek który został oszukany w Iraku na wojnie. Tak własnie kończą ci, którzy poświęcili sie wojsku i po wywaleniu nie mają żadnego wykształcenia i bardzo trudno im trudno o legalną dobrzepłatną pracę...
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 17 lut 2007, o 17:38


No fakt do więzienia poszedł bo nie mógł znaleźć innej pracy i wpadł ... ale całkiem fajny z niego koleś. Tyle że wplątał rodzinkę w całą ucieczke i się troche ... pogmatwało.
<<

lady freak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 94

Postdodano 9 mar 2007, o 19:41


Jedna z postaci, które najbardziej lubię... Przesympatyczny człowiek... Kocha swoją rodzinę... I podobnie jak Linc i Michael przez kraj ma zniszczone życie...
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 9 mar 2007, o 22:58


C-Note stał się jedną z moich ulubionych postaci jak dołączył do PI. miał jako taki wkład w ucieczkę, w końcu załatwił ten odbarwiacz, wygrał kasiorę w karty (fakt, że nic nie dała, ale jednak to zrobił) a przy załatwianiu odbarwiacza zaryzykował życiem pobijając tamtego kolesia. gdyby nie powiodła się ucieczka, to on i Tweener najprawdopodniej zginęliby
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 10 mar 2007, o 12:24


A ja go nie lubię. Wydał Micheala, jest zbyt pewny siebie, a na dodatek nie umie się powiesić. Chociaż po odcinku 2x19 widać, że może zaważyj o losach Mahona.
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 10 mar 2007, o 12:36


Ja go bardzo cenię. Pokazuje, że jest w stanie zrobić dla rodziny wszystko. Jest tak zdesperowany w walce o ich dobro. Samo ukrywanie prawdy o uwięzieniu wiele znaczy, nie chciał ich ranić. Niewiele mu zostało do końa kary, a mimo to wolał uciec, żeby zobaczyć ich jak najszybciej. Dla mnie to oznaka bezgranicznej miłości i za to go cenię.
Obrazek
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 31 mar 2007, o 21:54


Od początku nawet za nim przepadałam,wydawał się w porządku ale gdy na "siłę" wepchnął się do ekipy PI,stracił moją sympatię.Teraz na nowo próbuję zrozumieć tę postać i znów po lubić.Można powiedzieć że (tak jak pisze Dudi) zaczął robić coś dla ekipy...
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 26 kwi 2007, o 23:36


jedyne co wartosciowe w tej postaci to milosc do rodziny... godna podziwu jest sila jaką daje mu rodzina

byl nawet w stanie zabic sie zeby tylko Alex zostawil rodzine w spokoju

aczkolwiek mam jakies mieszane uczucia do niego nigdy jakos nie wtopil sie w ekipe uciekinierow...
<<

kaha

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 28 kwi 2007, o 20:22


Żal mi go :/ polubilam go dopiero na koncu.
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 29 kwi 2007, o 22:21


Lubię go za szczerość i wytrwałe dążenie do celu :)
<<

glam_star

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 272

Lokalizacja: Babińskiego

Ulubiony serial:
True Blood

Postdodano 30 kwi 2007, o 16:37


Nie lubię tej postaci, tylko zajał niepotrzebnie miejsce w ekipie Michaela.
.
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 30 kwi 2007, o 20:34


postac jest OK aczkolwiek nigdy nie dopasowal sie ostatecznie do ekipy i byl raczej takim epizodem niz konkretnym bohaterem...
<<

kaha

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 6 maja 2007, o 14:01

Nie pasuje do tej ucieczki...
Następna strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Bohaterowie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.