Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 64
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 14
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 13

Anger Management » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 29 cze 2012, o 19:08

Anger Management

ANGER MANAGEMENT (FX)



Angielski opis:


Award-winning actor Charlie Sheen makes his return to series television in the new sitcom, Anger Management, which premieres June 28th, with back-to-back new episodes at 9 and 9:30PM ET/PT on FX. The series will then move to its regularly schedule timeslot of 9:30PM ET/PT.

In Anger Management, Sheen stars as “Charlie,” a non-traditional therapist specializing in anger management. He has a successful private practice, holding sessions with his group of primary patient regulars each week, as well as performing pro bono counseling for an inmate group at a state prison.

Prior to his career as a therapist, Charlie was a stalled minor league baseball prospect whose road to the majors was sidetracked by his own struggle with anger issues. After a stint in therapy with the team's female psychologist – who has since become his life-long best friend - he made it to the majors and had one terrific season before his anger issues put him on the shelf for good. In the final game of his career, he tried to snap a bat over his leg, which resulted in a career-ending injury. That injury led him back to school and his current profession.

Charlie thrives on the chaos in his life while still battling his own anger issues. His life is complicated by his relationships with his own therapist/best friend (Selma Blair), an ex-wife (Shawnee Smith) whose positive outlook, but poor choice in men, frustrates Charlie, and their 13-year-old daughter who has OCD (Daniela Bobadilla).

Blair, Smith, Bobadilla, Michael Arden, and Noureen DeWulf all co-star.

Bruce Helford serves as Executive Producer/Showrunner. Joe Roth, Mark Burg, Dave Caplan and Vince Totino are Executive Producers. Anger Management is produced by Lionsgate Television and distributed by Debmar-Mercury.


Obrazek



Zwiastun:




Info:


- http://www.filmweb.pl/serial/Anger+Management-2012-628616
- http://www.imdb.com/title/tt1986770/
- http://www.fxnetworks.com/angermanagement/episodes/
- http://en.wikipedia.org/wiki/Anger_Management_%28TV_series%29


____________________________
PREMIERA SERIALU: 28 CZERWCA 2012
_____________________________
1x01 - "Charlie Goes Back to Therapy"
Spoiler:
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 29 cze 2012, o 19:24

Odp: Anger Management


Właśnie obejrzałem pilota.
Na razie jest średnio, najlepiej wypada Charlie Sheen, który powrócił do telewizji do wyrzuceniu go z "Dwóch i Pół". :)
Selma Blair jakoś średnio pasuje mi do sitcomu, tak samo serialowa była żona Jen (w tej roli aktorka, która grała m.in. Amandę w serii "Saw").
Podobały mi się sceny z grupowymi terapiami, to może być silny punkt produkcji.
Motywy z córką również mogą zapowiadać się ciekawie, tak samo relacja z sąsiadem.
Poziom dialogów jest na razie przeciętny, nawet trochę rozczarowujący.
Poczekam z moim osądem do końca sezonu. Pierwszy sezon będzie miał 10 odcinków, wtedy zadecyduję czy serial jest godny kontynuacji. :P
<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 23 lip 2012, o 07:51

Odp: Anger Management


Jestem po trzech odcinkach. Serial jest taki... sobie. Bez wyrazu. Żarty, które słyszałem już 16 razy w innych komediach, w lepszym wykonaniu. Śmiech u widza jest wymuszany. Sheen bardzo kiepsko radzi sobie ze swoją rolą. Jest sztuczny. W Two and a Half Men, patrząc na Charliego miało się wrażenie że facet jest idealny. Nie było się do czego przyczepić, tu niestety słabizna.

Z postaci w tle irytuje grupa Charliego, szczególnie dziadek. Przyjaciółka/terapeutka Charliego na plus. Jedyna ciekawa postać. Póki co za mało czasu poświęcono córce i byłej żonie żebym wyrobił sobie opinię.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 lip 2012, o 10:24

Odp: Anger Management


Wytrzymałeś trzy odcinki? Gratulację. Ja w połowie pierwszego miałem dość, ale jak już zacząłem to dokończyłem. I nic mnie nie przekonało żeby wrócić do serialu. Ani razu się nie zaśmiałem, wszystko sztuczne od gry aktorskiej po dekoracje, a najgorsze jest to że nie było wrażenie że to serial tylko zlepek kilku scen które z założenia miały być śmieszne. Nigdy więcej nie wrócę do tego serialu bo to jedna z najgorszych rzeczy jakie oglądałem.
<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 23 lip 2012, o 12:33

Odp: Anger Management


Wychodzę z założenia, że warto dać szansę. Obejrzę jeszcze 1-2 epizody i zobaczę co dalej. Serial leci latem, wtedy innych produkcji jak na lekarstwo więc zawsze się chwila na niego znajdzie. Na premierę czekałem z wywieszonym jęzorem, teraz jest mi to obojętne. Jedyne co mnie ciekawi to jak wypadła Denise Richards u boku Sheena w 5. odcinku :)

PS. Coś czuję, że stacja nie przedłuży serialu na to "90 epizodów". Wilfred czy Always Sunny in Philadelphia znacznie lepsze.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 lip 2012, o 15:55

Odp: Anger Management


Też wychodzę z tego założenia, ale gdy męczę się podczas pierwszego odcinka to znaczy to że coś jest nie tak, a z tego co czytam to "żarty" są cały czas tego samego typu. A to że w wakacje nic nie leci to głupota bo to najlepszy czas na nadrabianie starych dobrych seriali :)
Czy stacja przedłuży czy nie to zależy od oglądalności. Kto ich tam wie :P Mi to zupełnie obojętne. Serial mi się nie podoba i ja nie oglądam, ale jak znajdzie widzów w USA to niech i dostanie 10 sezonów.
<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 24 lip 2012, o 07:41

Odp: Anger Management


Dobra obejrzałem odcinek 4 i jest coraz gorzej niestety. Mógł Sheen nie wojować i zostać w "Two and a Half Men", bo teraz ani jego stary serial nie śmieszy ani nowy :( W 5 odcinku pojawiła się Denise Richards, postaram się jeszcze ten odcinek wymęczyć i zobaczyć jak byli małżonkowie się na ekranie prezentują :)
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 30 sie 2012, o 15:27

Odp: Anger Management


Serial nudny, a przedłużyli go o 90 odcinków. :)
To jest dopiero zagadka. :P
<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 13 wrz 2012, o 13:39

Odp: Anger Management


Dociągnąłem do końca jednak. Ostatnie odcinki jakby trochę lepsze od pierwszych i oglądało się je całkiem przyjemnie, problem że mało co potrafi śmieszyć w tym serialu. Jeśli miałbym go oceniać przez pryzmat samej komedii to nie dałbym mu więcej niż pilot... Przywiązałem się jednak do kilku bohaterów na których wcześniej tak bardzo narzekałem i zacząłem kibicować związkowi Chariego z jego terapeutką :)

 


  • Podobne tematy do Anger Management
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.