Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 77
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 30
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 29

Accidentally on Purpose » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 cze 2009, o 14:16

Accidentally on Purpose

Based on Mary F. Pols' autobiographical novel, Accidentally on Purpose is a comedy starring Golden Globe Award winner Jenna Elfman as Billie, a single woman who finds herself "accidentally" pregnant after a one-night stand with a much younger guy, and decides to keep the baby... and the guy. A newspaper film critic, Billie is barely surviving a humiliating breakup with her charming boss, James (Grant Show), who's still trying to resume their relationship. Suddenly expecting a child with her "boy toy," Zack (Jon Foster), Billie and Zack make an arrangement: to live together platonically. Billie's party girl best friend Olivia (Ashley Jensen), and Abby (Lennon Parham), her conventional, younger married sister, eagerly look forward to the new addition and offer their own brands of advice and encouragement. But when Zack and his freeloading friends, including Davis (Nicolas Wright), start to turn her place into a frat house, Billie isn't sure if she's living with a boyfriend, a roommate, or if she just has another child to raise.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 29 sie 2009, o 10:42

Re: Accidentally on Purpose


Serial wchodzi do tzw "LOL Mondays", czyli paśmie, w którym wyświetlane będą priorytetowe sitcomy CBS (HIMYM, Two and Half Man, TBBT). Po zwiastunie na pewno oglądnę pilota. Seria będzie wyświetlana między HIMYM a Two and a Half Man wiec może okazać się sukcesem (ten drugi ma ok 15 mln publiczność) Sprytne zagranie CBS :D
trust him... he's a doctor!
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 25 wrz 2009, o 19:08

Re: Accidentally on Purpose


Podoba mi się ten serial. Zwłaszcza scena na Wierzy Eiffla :D i mieszkanie tego gościa oraz scena jak wychodzi z pokoju a tak siedzi na fotelach trójka kumpli Zacka

Obrazek

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 27 wrz 2009, o 13:21

Re: Accidentally on Purpose


Wreszcie doczekałem się napisów :)
Nie tak dawno przekonałem się do komedii CBS takich jak How I Met Your Mother i The Big Bang Theory. Są jakby to powiedział Barney "Legen... - wait for it - ...dary :D i już wyczekuję następnych odcinków.

Od początku miałem pozytywne nastawienie do "AoP". I się nie przeliczyłem :) Bardzo ciekawa, śmieszna, lekka komedia. Pewnie nie pobije poprzednich dwóch ale temat jest ciekawy i bohaterowie też niczemu sobie. Ulubiona postać? Koleżanka głównej bohaterki (grała Christine w Ugly Betty) :D Kocham jej akcent :D
trust him... he's a doctor!
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 27 wrz 2009, o 18:11

Re: Accidentally on Purpose


A ja na początku źle podchodziłem do tego serialu, ale po obejrzeniu zmieniłem zdanie. Fajna, śmieszna komedia. :D Ciekawe czy się długo utrzyma na antenie CBS. Christina z UB ma cudny akcent i tej bohaterki nie da się nie lubić. :D

A Wieża Eiffla na samej górze tak nie wygląda. :P I by sie zorientowała główna bohaterka gdzie idą, bo tam są zawsze wielkie kolejki, nawet wieczorami. :P Ale to tylko tak btw. xD
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 3 paź 2009, o 20:14

Re: Accidentally on Purpose


Drugi odcinek byś równie dobry jak pierwszy. Scena Zacka u ginekologa ;) I podobał mi się teks, jak opowiadał o tym, jak zdecydował się wrócić.
Serial świetnie zastąpił mi brak Samathy Who (swoją droga, aktorki są dość podobne).

Obrazek

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 lis 2009, o 19:52

Odp.: Accidentally on Purpose


Stacja NBC jest zadowolona z serialu. Wniosek - będzie w sumie 18 epizodów. Info:
Spoiler:
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 8 lis 2009, o 19:58

Odp.: Accidentally on Purpose


Czesiek_PL napisał(a):Stacja NBC jest zadowolona z serialu


Ten serial akurat wyświetla CBS a nie NBC :P
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 lis 2009, o 20:27

Odp.: Accidentally on Purpose


Ale gafa. Oczywiście że CBS. Z Community musiało mi się pomylić.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 14 gru 2009, o 21:55

Re: Accidentally on Purpose


lubię to oglądać , nie żeby jakoś mnie to bardzo śmieszyło ale jest naprawdę przyjemne.
i Zack czasami wygląda seksownie i przystojnie ;d ale nie zawsze :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 15 gru 2009, o 22:46

Re: Accidentally on Purpose


Ostatnio nie miałem co oglądać to stwierdziłem, że śmiechu nigdy za wiele więc zacząłem to oglądać. Na razie po 1 odcinku, szału nie ma, ale jak już pisałem, śmiechu nigdy za wiele :P
Całe sytuacje i dialogi często denerwująco proste były, ale da się oglądać.
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 19 gru 2009, o 21:48

Odp: Accidentally on Purpose


11 odcinek byl słodki :d nie spodziewałam się, że Zack się oświadczy :D no i pocałunek! Długo na to czekałam :D
a Zack wygląda hot coraz częściej choć na początku w ogóle mi się nie podobał :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:

 


  • Podobne tematy do Accidentally on Purpose
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.