Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

7x19 - It's Just Like Riding a Bike » Gilmore Girls » Odcinki • seriale forumtv.pl

2006-2007

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 kwi 2007, o 07:37

7x19 - It's Just Like Riding a Bike

Lorelai po 10 miesiącach od zerwania wpada w końcu do baru Luke'a na kawę. Sytuacja jest jednak zbyt krępująca dla obojga więc Lorelai nie zostaje długo. Później tego dnia, samochód Lorelai psuje się, przez co zmuszona jest ona dojeżdżać do pracy... rowerem. Lokalna mechanik - Gypsy nie ma jednak dla Lorelai dobrych wiadomości; okazuje się, że naprawa samochodu będzie tak samo droga jak zakup nowego - Lorelai zmuszona jest więc rozstać się ze swoim ukochanym samochodem i kupić nowy. Jednak jako osoba, która niezbyt dobrze zna się na takich sprawach, Lorelai postanawia poprosić Luke'a o pomoc, licząc, że kilka godzin spędzonych razem może troche ograniczyć skrępowanie między nimi. Podczas oglądania samochodów Lorelai i Luke są sobą coraz bardziej poirytowani, czego apogeum jest kłótnia, którą jednak Lorelai bierze za dobry znak.
W międzyczasie, Paris dostaje odpowiedzi ze wszystkich szkół prawniczych i medycznych do jakich ubiegała się o przyjęcie. Kiedy jednak okazuje się, że dostała się do wszystkich, Paris robi się jeszcze bardziej nieznośna niż zazwyzaj, gdyż nie wie, co interesuje ją bardziej - prawo czy medycyna. Efektem jej zachowania jej zerwanie z Doyle'm, gdyż nie chce ona, aby związek z nim miał jakikolwiek wpływ na jej wybór. Doyle okazuje się jednak bardziej kosekwentny niż wszyscy myśleli i wraca do Paris oznajmiając jej, że wybór jej szkoły może nie zaleźeć od niego, ale jego wybór na pewno będzie zależny od Paris.
Rory, która jest trochę przygnębiona wyjazdem Logana do San Fransisco, dostaje w końcu odpowiedź od New York Time'sa. Niestety, negatywną.

Data emisji: 24 kwietnia 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 19 kwi 2007, o 14:03


mam nadzieje, że ta kłótnia Luke'a i Lorelai będzie ciekawa, wkońcu cały sezon czekałem właśnie na tą scenę :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 2 maja 2007, o 16:01


Może dla Ciebie jako fana JJ będzie ciekawa, ale mnie nużyły ich sceny, bo ile razy można przerabiać to samo? :|
Ewidentnym minusem odcinka jest brak Logana, ale za to było dużo Paris :D To jak sie denerwowała wyborem szkoły i jak zerwała z Doylem było świetne. No i w ogóle nie spodziewałam sie po Doylu, że będzie taki twardy i powie Geller co myśli o sytuacji i nie da sie tak łatwo spławić :P
Nudne były też sceny z Sookie i Jacksonem, no ale kiedy oni nie byli nudni? :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 2 maja 2007, o 19:53


ja liczyłem, że ta ich kłótnia będzie o tym ich cały związku z porpzedniego sezonu, że Luke sobie pokrzyczy swoje, Lorelai swoje :P
a tu coś takiego :(
yup, sceny z Sookie i Jacksonem nudne jak zawsze( przynajmniej tu się zgadzamy :P)
Paris
teraz ide oglądać 20 odicnek, zobaczymy co ciekawego tam będzie

[ Dodano: 2007-05-04, 11:20 ]
a i zapomiałem napisać
Luke za bardzo się stara :/
powinno być odwrotnie jak coś
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 6 lip 2007, o 00:19


Lorelai - wpadająca na kawę i potem ich cały wypdad po samochód były dziwne i totalnie bez sensu. No i Luke załatwiający sprawę tak jak ona sobie wymyśliła, OMG no dajcie już z tym spokój.

Podobało mi się, że Rory nie dostała się do NYT, przynajmniej nie jest cukierkowo.

No i jak Doyle się postawił :D

 


  • Podobne tematy do 7x19 - It's Just Like Riding a Bike
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 7



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.