Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 77
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 30
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 29

7x12 - Surprise, Motherf.! » Dexter » Odcinki • seriale forumtv.pl

2012

Opiekun: Czesiek_PL

<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 2 gru 2012, o 20:16

7x12 - Surprise, Motherf.!

Spoiler:


Data emisji: 16.12.12
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 14 gru 2012, o 16:38

Re: 7x12 - Surprise, Motherf.!


Promo:
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 17 gru 2012, o 18:44

Odp: 7x12 - Surprise, Motherf.!


no i stało się nieuniknione, ale że Deb.. ? ciekawe co teraz, może zostaną parą :D
<<

xiq

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 234

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Suits, PoI

Postdodano 17 gru 2012, o 23:36

Odp: 7x12 - Surprise, Motherf.!


NIE! Nie podobał mi się finał. Cały sezon był średni zresztą.

W sezonie 7 Dexter jakby zapomniał o swoim kodeksie. Stał się bardziej... normalny, ludzki, ale czy takiego Dextera kochamy? No, ja na pewno nie. Już nie mówiąc o tym, że Deb też złamała swoje zasady. Postrzeliła Laguertę. Ciekawe co będzie dalej się działo. Dexa nikt nie widział na przyjęciu do 24, więc alibi nie ma. Ludzie też na pewno zauważyli, że i Debra zniknęła. Nie chce mi się wierzyć, że żaden policjant tego nie zauważył. No bez jaj...

Wszystko się zmieniło. Everything changed. Czy Dex i Deb będą razem? Hannah wróci? Czy ktoś będzie chciał się dowiedzieć coś o śmierci (tudzież zaginięciu) Laguerty? No, jestem ciekawy.

Postać Hanny średnio mi się podobała. Aktorka zagrała bardzo dobrze, do tego nie mam wątpliwości. Tylko, ta bohaterka nie pasowała do tego serialu. Mimo, iż też była seryjnym mordercą, wiedziała o Dexie, to po prostu jej nie trawiłem. Zmieniła Dextera. Przez nią zabił on jej ojca, zamiast tego morderce (nie pamiętam jak on miał). Do tego strasznie namąciła w relacjach Debra-Dexter.

W 8. sezonie pewnie się pojawi, więc zobaczymy co to będzie.

Moja ocena? 5/10. Liczyłem na więcej. :<
Oglądam: Person of Interest, Suits, Being Human US, Sherlock, Mentalista, Supernatural, Castle, Grey's Anatomy, Shameless, Criminal Minds, Elementary, Graceland, Rush, Teen Wolf, Under The Dome, The Strain, Forever.
Zakończone: Breaking Bad, Dexter, White Collar(s4), Revenge(s3), Luther, Lost, V, 39ipół, 24, Lie to Me, Prison Break, Friends, Alcatraz, Six Feet Under, Dr. House, Harry's Law, Glee(s4), Boardwalk Empire(s2).
<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 19 gru 2012, o 20:08

Odp: 7x12 - Surprise, Motherf.!


O tym finałowym odcinku możnaby dużo napisać. Zacznę od tego, że poziom odcinka średni, spodziewałam się czegoś lepszego. Chociaż scenarzyści zaskoczyli mnie. Nie spodziewałam się takiego zwrotu akcji tzn. Deb zabijająca niewinną osobę, która na dodatek jest LaGuerta. Wątek Hannah skończył się na karze i ucieczce. Pozostawiając nam pytanie: Co dalej? Czy droga jej i Dextera ponownie się przetnie?
Widać jak Dexter się zmienił - łyknął trochę człowieczeństwa. Chciał zabić niewinną osobę z powodu miłości do siostry, Hannah i Harrisona. Czy można jednak taką planowaną zbrodnie usprawiedliwić w ten sposób? Nie sądze. Dexter odkąd spotkał Hannah (a może wcześniej i nie zauważyłam?) zaczął się zmieniać, stał się bardziej otwarty na świat. Wpłynął na to też czynnik przypadkowego ujawnienia się przed siostrą.
Mam nadzieje, że w nastepnym sezonie nie zrobi się z tego historia miłosna Morganów, bo wizja Deb i Dexa razem, jakoś mi nie pasuje. Są rodzeństwem i koniec.
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 23 gru 2012, o 19:43

Odp: 7x12 - Surprise, Motherf.!


Finał nie był zbyt interesujący, przewidywanly i momentami bardzo nudny. Tak naprawdę cały sezon to był taki kogel mogel, zabrali się za tyle wątków, z których co najmniej dwa były ciekawe by potem to wszystko spieprzyć już na samym początku. Irytujących postaci pokazało się więcej i nadal nie chcą wszystkich ubić. Głównie pije tu do Quinna którego nie znoszę i jeśli jego wątek tak zostawią i nie zostanie postrzelony/udupiony czy nie wyląduje na stół no to ja już nie wiem. Był to najsłabszy dotąd sezon Dexa.

Ogólnie co do finału, Debra w końcu zabiła teraz będą razem z braciszkiem bujać się w marazmie. Najciekawszy wątek z Hannah jakby się zakończył, ale czuję, że jeszcze do nas wróci z zemstą , OBY!.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 24 gru 2012, o 00:59

Odp: 7x12 - Surprise, Motherf.!


To był dobry odcinek jak cały sezon zresztą. Ciesze się, że zdecydowałem się oglądać. Może brakowało trochę napięcia w środku odcinka, ale końcówka palce lizać. Pełna napięcia scena w kontenerze pytanie co zrobi Debra i w końcu zabicie Marii. Ostateczne przekroczenie granicy i nowy początek dla tej postaci. Czy może raczej koniec. Szkoda tylko, że było to tak przewidywalne i już od początku sezonu się domyślałem że Debra zabije by chronić brata, ale i tak scene wywarła na mnie wielkie wrażenie.

Ciesze się też, że Hanna przeżyła. Udało się jej uciec z więzienia i symbolicznie pożegnała się z Dexem zostawiając mu czarną orchideę. Czy może to było ostrzeżenie? Obyśmy jeszcze ją zobaczyli. Piękna była scena między tą dwójką w więzieniu jak wyznali sobie miłość i że oboje się spodziewali że jedno z nich zginie lub trafi za kratki. Chcę, domagam się, żeby ich jeszcze razem pokazali.

Ogólnie sezon bardzo dobry tak jak i finałowy odcinek. Ostatni sezon zapowiada się smakowicie.

Ogromny plus za flashbacki! Uświadomiły mi jak bardzo zmienił się ten serial i bohaterowie. Aż się ma ochotę włączyć stare odcinki.

Był to najsłabszy dotąd sezon Dexa.


S07>>>>>>>>>S06 + S03 :)
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 14 cze 2013, o 00:16

Odp: 7x12 - Surprise, Motherf.!


Zgadzam sie, odcinek bardzo dobry kończy dobry sezon.

DEB. Moja kochana Debra zabija LaGuerte... Jestem niewiarygodnie ciekawy jak to sie rozwinie.

Koniec Hannah? Mam nadzieje, że nie.

No i Beginning of the End...
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 20 cze 2013, o 18:11

Odp: 7x12 - Surprise, Motherf.!


Och shit. Wspaniałe zakończenie.
Hannah jednak nie poszła do więzienia, zostawia Dexterowi czarną orchideę i odchodzi.
Debra za to poszła po całości. Scena w kontenerze powalająca - w końcu Debra zabija LaGuertę. Ciekawe jak to się na niej i innych odbije.
Piękna rozmowa Deb i Dexa z Estradą w bagażniku xD
No i co się teraz będzie działo?
Mam nadzieję, że ostatnia seria będzie epicka.

 


  • Podobne tematy do 7x12 - Surprise, Motherf.!
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 7



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.