Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

6x24 - Death and All of His Friends (2) » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

2009

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 5 maja 2010, o 15:26

6x24 - Death and All of His Friends (2)

Spoiler:


Data emisji: 20.05.2010
trust him... he's a doctor!
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 19 maja 2010, o 12:15

Odp: 6x24 - Death and All of His Friends (2)


Sneak Peek - UWAGA: SPOILERY!





We Are The World haiti
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 22 maja 2010, o 13:47

Odp: 6x24 - Death and All of His Friends (2)


Dwa najlepsze odcinki Grejsów podczas tych sześciu sezonów :)

Tak jak się spodziewałem, dr Percy nie przeżył i Clark na końcu sam się zastrzelił.

Mer poroniła podczas opatrywania Owena :( Z jednej strony może dobrze, że tak skończył się ten wątek bo całe późniejsze losy Mer skupiałyby się wokół dziecka.

Sprawa między Callie i Arizoną się wyjaśniła. Wracają do siebie, z czego się bardzo cieszę :)

Brawo dla Richarda. Nie dość, że nie bał się wejść i porozmawiać ze strzelcem to jeszcze nie napił się. Pewnie teraz znów wróci na stanowisko Szefa po tym jak Derek został postrzelony.

Owen mnie podczas tych dwóch odcinków irytował. Pewnie znów zejdą się z Christiną.

Scena jak Christina operuje Dereka a nad nią stoi Clark - wgniatająca w ziemię.

Brakowało mi tu troszeczkę George'a i Izzie :( ale tylko tak troszeczkę :P

Sam dwugodzinny finał oceniam 10/10 :) Mam tylko nadzieję, że sezon 7 da sobie radę i po tych odcinkach finałowych utrzyma tendencję zwyżkową :) I tego serialowi życzę ;)

PS: Bije ukłony w stronę Chandry Wilson :) Uwielbiam postać Bailey ale tutaj przeszła samą siebie. Brawo :)
trust him... he's a doctor!
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 24 maja 2010, o 00:05

Odp: 6x24 - Death and All of His Friends (2)


finał 6 s masakra, ryczałam przez połowę czasu :P
April kurde ta to zawsze się znajdzie tam gdzie nie trzeba.
Lexie mi szkoda, bo powiedziała Alexowi, że go kocha a temu się Izzie przywidywała :O a Mark przy tym był.
Cristina niezły hardkor z tą operacją, Avery jest świetny tak by do niej pasował :) no ale Owen jednak wybrał Kryśkę i pewnie dalej bedą razem.
Bailey i ta pacjentka jak się starały Percy'ego uratować a tu winda zamknięta.. straszne to było.
Mer wielka szkoda.. ciekawe czy powie Derekowi.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 5 lip 2010, o 23:37

Odp: 6x24 - Death and All of His Friends (2)


Zdecydowanie jeden z najlepszych finałów jakie widziałam. Trzymał w napięciu przez oba odcinki i nie puszczał ani na chwilę.
Meredith - szkoda mi jej. Oj bardzo szkoda. I pewnie będzie to ukrywać przed Derekiem znając życie...
Christina - dała radę. Po raz kolejny udowadnia, że twarda z niej zawodniczka. Operować Dekera ze spluwą przy głowi to ie byle co.
Alex & Lexie - nie jestem zwolenniczką ich związku. A tym bardziej teraz po tym jak wyszły na jaw uczucia Alexa do Izzie i Sloana do Lexie... Mam nadzieję, że Sloan i Młoda Grey się zejdą w końcu.
Callie i Arizona - wreszcie se dały po razie i spokój. Będą miały gromadkę ślicznych dzieci i domek w jakimś ciepłym kraju - co by obie zadowolone były :D
Bailey - też dała radę... Mimo, że windy nie działały. Naprawdę myślałam, że się załamie, ale o swojemu sprostała wyzwaniu. Szkoda mi Percy'ego.
Tristan napisał(a):Owen mnie podczas tych dwóch odcinków irytował.

Teraz jak o tym pomyślę to w sumie fakt. Mnie też.
Richard - zaimponował mi, myślałam, że się podda nałogowi i wyszedł z niego. A teraz jeszcze stawił czoła problemowi i ponownie uzależnieniu. I wygrał.
Sceny, które najbardziej utkwiły mi w pamięci... Zdecydowanie scena z operującą Christiną i Clarkiem, Owenem i Meredith. Absolutnie wbija w fotel i wyciska łzy z oczu.
Poronienie Mer. Jej wyraz twarzy i ton jakim mówi są straszne, przerażające.
'Odwiedziny' Clarka na oddziale dziecięcym i zachowanie Callie. I jej zapewnienia o magicznym uśmiechu Arizony - piękne.
Odcinek utkwił w pamięci na długo. Mam nadzieję, że siódmy sezon utrzyma poziom.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 7 lip 2010, o 21:04

Odp: 6x24 - Death and All of His Friends (2)


WOW, po prostu wow. Nie spodziewałem się takiego czegoś. Emocjonalna masakra.

Nigdy tak naprawde nie lubiłem Percy'ego, za to co zrobił Izzie i ogólnie, ale jego scena śmierci była okropnie smutna. Okropnie mi się go szkoda zrobiło. A to co Chandra Wilson zrobiła było niesamowite.

Mer i poronienie - szkoda. Ale to co sie działo na sali operacyjnej Dereka przeszło wszelkie oczekiwania... Jak Avery krzyknął by zostałwila Dereka.

Lexie kocha Alexa? Mam nadzieje, że będą razem. Tylko czemu Alex wolał Izzie... :(

Callie/Arizona - chyba jedyny happy-end.

Świetne, oby tak dalej. Tylko jak teraz zacząć?
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 6x24 - Death and All of His Friends (2)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 6



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.