Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

6x12 - Everybody Loves Hugo » Lost » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 10 lut 2010, o 18:05

6x12 - Everybody Loves Hugo

Original Airdate: Tuesday April 14th, 2010
Spoiler:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 15 kwi 2010, o 22:11

Odp: 6x12 - Everybody Loves Hugo


Długo czekałem aż Hurley będzie postacią centryczną i jakby nie patrzeć nie zawiodłem się. Było kilka śmiesznych momentów no i akcji. Najbardziej jednak zdziwiła mnie śmierć Ilany - szok. Niemal tak jak z Artim - ostrzega, że dynamit jest niebezpieczny, a potem ginie :) Podobał mi się Hurley przywódcą grupy i na końcu spotkanie z Lockem, Ciekawe co z tego wyniknie. Tylko Jina brakuje żeby wszyscy kandydaci byli w jednym miejscu.

ATL dobre - Hugo w końcu zaczyna sobie przypominać, a wyzwalaczem był pocałunek z Libby. Fajnie jest ją znowu zobaczyć. Scena w psychiatryku też niezła i ta łapówka :)

Odcinek posiadał dwie szokujące sceny - Locke wrzuca Desmonda do studni i Desmond potrąca Locka samochodem. Dwa razy zaniemówiłem. Widać, że to wszystko do czegoś prowadzi.
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 16 kwi 2010, o 13:53

Odp: 6x12 - Everybody Loves Hugo


Haha normalnie mnie rozwaliło ta laska z tym dynamitem. Policjantka, szkolona do ochrony wybranych przez Jacoba i tak od sobie włożyła do torby 4 laski dynamitu niczym nie owinięte, a potem dała na nie butelke z wodą i prawie tą torbą rzuciła na piasek i ka boom - strasznie nie dopracowane

Hugo i jego sieć kurczaków nawet się nie pokwapili o jakieś lepiej wyglądające, dające efekty fotki

Hugo w jednym ze sklepów z kurczakami."dawaj pudełko kurczaków" Ja przyzwyczajony, że mówię nalej jednego jak staje przy barze xD

Co do wyglądu aktora, ile on może ważyć? 210kg? Taka waga w jego wieku (ile ma 27-29lat) jak będzie stary to padnie przez 40 przez tłuszcz...

Desmond - kurcze jemu bardziej pasuje jednak granik niż ciuchy wyspowe Jemu i Jackowi w graniakach najbardziej do twarzy...

Libby - Oj mieszają jeszcze na koniec serialu Ona w psychiatryku doznała jakiegoś olśnienia ze swojego drugiego życia, którego inni nie doznają, bo sa normalni na umyśle ? Te linie czasowe się zlewają

Jack - OMG ta postać jest doszczętnie zmarnowana Słucha Huga i wierzy w cuda. Gdzie ten Jack z 1 sezonu!!!! ????

Szepty - w końcu sprawa wyjaśniona. Jak widać masa ludzie popełniła błędy i "tkwi" na wyspie jako duchy rozwala mnie ten serial powoli

Jack is back i już widzę maślane oczy Kate Błagam nich tych trójkąta nie zaczynają!!!!

Hello, Jack mi się podobało

Desmond potrąca Locka... Nie wiem czemu to miało służyć? Przeciez Flockiem nie będzie inna linia czasowa, w ogóle szukał ludzi, którzy byli na wyspie w innej strefie czasowej, po co?
Heh ciekawie śmiesznie wyszło z tą bmw. Koła ledwie co ruszyły, a piski już było słychać licznik z obrót się nawet nie poniósł tak jak powinien przy piskach tylko na wolnych obrotach to ruszył, ale piski musieli dać
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 16 kwi 2010, o 15:14

Odp: 6x12 - Everybody Loves Hugo


Desmond potrąca Locka... Nie wiem czemu to miało służyć? Przeciez Flockiem nie będzie inna linia czasowa, w ogóle szukał ludzi, którzy byli na wyspie w innej strefie czasowej, po co?


Może Desmondowi nie chodziło o zemstę za wrzucenie do studni tylko chciał żeby Locka dostał wspomnień z innego życia? W wypadku Desa było to widok tonącego Charliego, Libby widziała Huga, a Hugo jak pocałował Libby został zalany wspomnieniami. Może Desmond chciał mu tylko pomóc :)
<<

Stanisław Grzmot

Użytkownik

Posty: 14

Ulubiony serial:
Lost

Postdodano 17 kwi 2010, o 10:11

Re: 6x12 - Everybody Loves Hugo


A braliście pod uwagę, że Desmond poświęcił się (jak mówił CHarles Wildmore) i zastąpił Jacoba?

Jest też taka opcja.
W pierwszym odcinku 6 serii na samym początku było ujęcie wyspy , która wyglądała na zatopioną . Później nastąpił przeskok i pokazano akcję przy szybie gdzie Juliette miała zdetonować bombę ale ta bomba nie wybuchła.
Biorąc pod uwagę , że po incydencie z tej stacji wszystko na dole zostało zabetonowane z powodu silnej emisji pola elektromagnetycznego Desmond będzie jedyną osobą zdolną wrócić do tego szybu by zdetonować bombę (która prawdopodobnie wciąż tam będzie po przeniesieniu się z przeszłości do teraźniejszości razem z Juliette) z racji tego , że tylko on będzie w stanie nie doznac uszczerbku z powodu pola elektromagnetycznego . Wybuch prawdopodobnie zatopi całą wyspę.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 19 kwi 2010, o 20:20

Odp: 6x12 - Everybody Loves Hugo


Trzy sceny odcinka. Mianowice:

- Hugo wysadza Czarną Perłę
- Locke wpycha Desomnda do studni
- Desmond potrąca Locka w ATL

wielkie wow :D zaskoczył mnie ten odcinek. Myślałem, że będzie nudno bo postać Huga jest do mnie obojętna :)
trust him... he's a doctor!
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 26 kwi 2010, o 15:26

Odp: 6x12 - Everybody Loves Hugo


- Locke wpycha Desomnda do studni
- Desmond potrąca Locka w ATL


Oj coś mi się wydaje, że to właśnie te dwie postacie zgotują nam rewelacyjny finał całego serialu.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.

 


  • Podobne tematy do 6x12 - Everybody Loves Hugo
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 6



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.