Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

6x09 - Ab Aeterno » Lost » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 10 lut 2010, o 18:03

6x09 - Ab Aeterno

Original Airdate: Tuesday March 23rd, 2010
Spoiler:
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 24 mar 2010, o 12:07

Odp: 6x09 - Ab Aeterno


Ten odcinek Losta jeszcze długo będziemy się wspominać, czekałem na niego od 2 sezonów... :) Bez żadnych wątpliwości wg. mnie najlepszy odcinek w tym sezonie i przebić go będzie mógł jedynie zapewne finał... Jeśli w roku 1867, gdyby urodził się w 1867 to dziś miałby 143lata, ale on już wtedy na 35lat min. wyglądał, więc teraz ok 180lat :D ?

Richarad aka Ricardo - Oj on to miał/ma długie i ciężkie życie...
Czasy D'Artaniana to już miał ponad 35lat, a na wyspie czas 2004 :)
Żona Richarda - przez pierwsze kilka chwil myślałem, ze to Salma Hayek xD
"Ten człowiek jest teraz własnością Magunsa Hanso" LOL szok mnie złapał, a jak zobaczyłem ich na Black Rock to się porządnie rozsiadłem w fotelu i jak koleś widział przez szpare w deskach wyspe i ten posąg "widzę diabła" :D :D :D Już wiadomo kto go "uszkodził" i jak czarna skała znalazła się na wyspie, więc Russoue kłamała, ale to już wiadomo z poprzenich sezonów.

Richard wisi czarnemu dymkowi życie :)
Czarny dym to kumpel Jacoba z 5sezonu. Widać teraz naprawde przybrał postać Locke'a i chce opuścić wyspę, ale Ricardo na to nie może pozwolić :)
Tak ich rozmowa na koniec jak szczerość z tym, ze zabije go, każdego ,który zastąpi Jacoba również :D
Już wiadomo, że te pierścienie, okrągi leżące na dnie moża w jednym odcinku to części posągu...

Jacob - teraz pasuje czemu sprowadził na wyspę samolot, i tych wybranych, każdy bez wątpienia miał/ma wady, ciężkie życie i po dalszej rozmowie Richarda z Jacobem - Richard pomyśl zanim coś pomyślisz :D Nie chciałeś, umrzeć i żyć wiecznie, więc masz co chciałeś xD
Czemu Richard wogóle powiedział, Jackowi, że on nigdy nie rozmawiał z Jacobem czy go nei widział? Przecież został mianowany jego reprezetatorem :D


Hurley gadający po włosku? ale zjechał Jacka :D :D :D

BTW. Pierwszy odcinek w Loście, któremu poświęcona dodatkowe 5min? Chodzi mi i o pojedyńcze, nie finałowe czy początkowe połączone. Odcinek o danej osobie..

Jakbym miał oceniać to bez dwóch zdań 10/10. Odcinek tak dobry jak wszystkie odcinki o Dharmie razem...
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 24 mar 2010, o 21:12

Odp: 6x09 - Ab Aeterno


NAJGORSZY Z NAJGORSZYCH
el diablo, super czad :|
Dla mnie tragedia, chyba porzucę losta :|
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 25 mar 2010, o 00:04

Odp: 6x09 - Ab Aeterno


Czasy D'Artaniana to już miał ponad 35lat, a na wyspie czas 2004 :)


Trzej muszkieterowie to XVII wiek :)

Hurley gadający po włosku? ale zjechał Jacka :D :D :D


Scena dobra, ale to był chyba raczej hiszpański.

Długo czekaliśmy na odcinek poświęcony Richardowi i muszę powiedzieć, że wyszedł bardzo dobrze. Świetnie się to oglądało jednak najlepszy to on chyba nie jest, a najgorszy na pewno nie :) Podobało mi się, że pokazano historię Richarda - od przypadkowego zabójstwa do niewolnictwa i wylądowania na wyspie i pierwszego spotkania z Facetem w Czerni i Jackobem.

Strasznie podobały mi się scena jak RIcardus był zakuty w łańcuchu i nie mógł się wydostać i te jego desperackie próby. I wcześniej dymek!

Pogawędki Jackoba i tego drugiego dobre jak zwykle. Podarunek w postaci białego kamienia świetny. Dowiedzieliśmy się też więcej o Jackobie i jego planie.

Dobre na początku była szaleństwo Richarda jak powiedział, że wszyscy nie żyją i są już w piekle :D

Hurley też dobry. Bardzo mi się podoba jego postać w tym sezonie bo odgrywa jakąś kluczową rolę. Na końcu chyba jednak powiedział Richardowi wiadomość od Jackoba, a nie od jego żony.

Aluzję do diabła, śmierci i piekła w odcinku bardzo dobre i trochę ironiczne, można dzięki temu wykluczyć kilka teorii :)
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 25 mar 2010, o 15:57

Odp: 6x09 - Ab Aeterno


Myślałem, że jak odcinek będzie poświęcony tylko Richardowi to nie będzie taki ciekawy. A tu niespodzianka. Mi się bardzo podobało i jakoś nawet nie zważyłem, że nie było w nim prawie nikogo z tu obecnych :) A przy okazji bardziej się przekonałem do R.
trust him... he's a doctor!
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 25 mar 2010, o 22:13

Odp: 6x09 - Ab Aeterno


Bardzo dobry odcinek i byłem zaskoczony, że tak długo nie wracali do obecnych wydarzeń na wyspie. Cieszę się, że mogłem poznać przeszłość Richarda, której od dawna byłem ciekawy, zwłaszcza po tym, jak okazało się, że to on przybył na na wyspę tym statkiem.
Co do bieżących wydarzeń, to nie bardzo posunęły się do przodu i mam nadzieje, że w kolejnym odcinku zostanie to nadrobione.

Obrazek

<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 26 mar 2010, o 09:43

Odp: 6x09 - Ab Aeterno


Wreszcie odcinek który wyjawił trochę więcej. przeszłość Richarda ciekawa, staruszek już z niego :P na początku się wystraszyłam, że naprawdę oni wszyscy są martwi a wyspa to piekło :P
<<

gromat2

Nowy użytkownik

Posty: 6

Postdodano 17 sty 2017, o 13:09

Odp: 6x09 - Ab Aeterno


Teraz Lost znowu w TV leci, ja oglądam a wy? :D
<<

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 25 sty 2017, o 23:23

Odp: 6x09 - Ab Aeterno


To były czasy kiedyś, tvp 1 :D
Rozwiąż Test IQ i sprawdź jaki posiadasz iloraz inteligencji.

 


  • Podobne tematy do 6x09 - Ab Aeterno
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 6



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.