Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 115
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 65
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 65

6x08 - Recon » Lost » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 10 lut 2010, o 18:02

6x08 - Recon

Original Airdate: Tuesday March 16th, 2010
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 15 mar 2010, o 09:17

Odp: 6x08 - Recon


Spoiler:
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 17 mar 2010, o 12:12

Odp: 6x08 - Recon


Sawyer gliną w FF :D Normalnie robią śmiechu warte z serialu :)
Terry gra niesamowicie swoją rolę, Michael się może przy nim schować już.

txt odcinek "per. martwy" :D :D :D

Saywer widać wybrał ta dobrą stronę, policjat i widzę, że z Milsem. I on również jest dużo lepszy od Jacka już...
Saywer wymiata zarówno na wyspie jak i w mieście :D

Końcówka, Saywer i Kate znikną z wyspy i będzie git, a Jack zajmie miejsca Jacoba :D

Saywer nieźle obmyślił plan jak prawdziwy oszust, umowa z Widmorem w której był bardzo przekonywujący oraz z Flockiem w której również był szczery :D a pod koniec "nich się wyszczcy pozabijają" :D xD

W sumie w odcinku nie było nic nie jasnego, FF Saywera/Jamesa jasne czyste w odbiorze, heh miały mieć związek z Charlotte, a będzie miał z Kate :D :D - tak mi się wydaje...

Więc koniec Jate, z będzie Skate i koniec trójkątów. 8 odcinków za nami czekam na kolejny odpowiedzi dotyczące wyspy, no i bieg wydarzeń Widmore vs Flocke.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 17 mar 2010, o 19:47

Odp: 6x08 - Recon


Odcinek mnie nie powalił i sam nie wiem czemu. Liczyłem chyba na coś więcej po powrocie Kate, Sayera i pojawieniu się Widmora.

ATL świetny. Pierwsza scena, która była kalką starego FF Jamesa, a potem zaskoczenie, że został policjantem. I do tego pracuje razem z Milesem! Świetny motyw. Mam nadzieje, że niedługo na wyspie znowu się spotkają. Fajnie, że pojawiła się Charlotte. Brakuje mi jej na wyspie. Szkoda tylko, że w napisach wyczytałem, że się pojawi bo wtedy bym się zaskoczył nieźle :) Końcówka mocna - James łapie Kate. Czas by ATL zaczęło łączyć bohaterów lotu 815.

Akcja na głównej wyspie z udziałem Sawyera słaba. Jakoś nudzą mnie jego intrygi i uległość względem Locka. Bardziej podobało mi się to co działo się na Hydrze czyli spotkanie z Zoey i jej rozszyfrowanie. A potem spotkanie z Widmorem! W sumie to nic się nie wyjaśniło. Nie sądzę jednaka żeby ufał on Jamesowi.

Najgłupszy pomysł odcinka - James chce uciec z wyspy łodzią podwodną. Spoko, będzie łatwiej niż samolotem. W końcu mniej kłopotów w zdobyciu kilku marynarzy i kapitana niż pójść do grupy Jacka i poczekać jak Lapidus będzie miał chwilę wolnego :)

Rozmowa Kate z Lockem fajna jednak lepsza była walka z Claire. Szkoda, że nie wbiła jej noża :D

Sayidowi jest już chyba wszystko obojętnie. Jeszcze trochę i będzie jak Claire.

Dobry motyw jak brat Charliego dopytywał się o niego Jamesa na posterunku policji :]
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 18 mar 2010, o 15:22

Odp: 6x08 - Recon


Ha! Sawyer policjantem xD no to pojechali po bandzie.

Zresztą on tak jak i Miles zachowywali się jak stare dobre małżeństwo :P

Na czym się zawiodłem? Myślałem, że powrót Widmora będzie bardziej spektakularny :)
trust him... he's a doctor!
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 18 mar 2010, o 18:28

Re: Odp: 6x08 - Recon


Czesiek_PL napisał(a):Najgłupszy pomysł odcinka - James chce uciec z wyspy łodzią podwodną. Spoko, będzie łatwiej niż samolotem. W końcu mniej kłopotów w zdobyciu kilku marynarzy i kapitana niż pójść do grupy Jacka i poczekać jak Lapidus będzie miał chwilę wolnego :)

O tym samym pomyślałem. :P Ciekawe, kto pokieruje tą łodzią. Myślę, że Kate da radę, ona wszystko potrafi. :D
Czesiek_PL napisał(a):Rozmowa Kate z Lockem fajna jednak lepsza była walka z Claire. Szkoda, że nie wbiła jej noża :D

I znowu miałem takie same odczucie. :P Nienawidzę tej postaci, szkoda, że Claire jej chociaż nie drasnęła tym nożem. :(
Czesiek_PL napisał(a):Dobry motyw jak brat Charliego dopytywał się o niego Jamesa na posterunku policji :]

Bardzo fajne nawiązanie, tak samo jak pojawienie się Charlotte, chociaż cicho liczyłem na powrót Juliet. :P
A sam odcinek był bardzo fajny. Rozmowa Sawyera z Widmorem, a później z Lockiem.
ATL Sawyera też mi się bardzo podobał, wybór policjanta był tutaj zdecydowanie logiczny.
I na koniec tekst odcinka jak dla mnie:
K: Zwłaszcza z ust zmarłego.
L: Nikt nie jest idealny.
:D
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 18 mar 2010, o 19:55

Odp: 6x08 - Recon


Sawyer gliną łał :P i partnerem Milesa :D ładnie sobie pogrywa z Lockiem i Widmorem, a tak naprawde obu ma w d. ;P Sayid to już dosłownie wrak człowieka, nawet okiem nie mrugnął jak Claire zaatakowała Kate. Szkoda, że nie pokazali co się na plaży dzieje.
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 19 mar 2010, o 18:09

Re: Odp: 6x08 - Recon


Mi sie odcinek podobal ale to pewnie dlatego, ze lubie jak jest duzo Sawyer'a :)

Czesiek_PL napisał(a): jednak lepsza była walka z Claire. Szkoda, że nie wbiła jej noża :D


ejej Czesiek a na kogo wtedy bym patrzyl ^^
Obrazek
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 22 mar 2010, o 09:11

Re: 6x08 - Recon


ejej Czesiek a na kogo wtedy bym patrzyl


Hmmm. Sawyer? Saiyd? Hurley? :)

Sawyer jest już niekwestionowanym "panem" tego sezonu. Drugi odcinek skupiający uwagę właśnie na nim i ponownie świetny odcinek.

Kate jak zwykle ze swoją sfochowaną miną i grymasem twarzy nic nowego nie wniosła. Zresztą od trzeciego sezonu już nic nie wnosi. Myślałem, że Jacka się odbuduje na sam finał ale jak na razie mało występuje.

FF Saywer'a zdecydowanie najlepszy w tym sezonie :)
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 23 kwi 2010, o 16:20

Odp: 6x08 - Recon


Intryga Sawyera przypominała intrygę z 2 sezonu, kiedy wszystkich nastawiał przeciwko sobie.
Sawyer jako policjant. Hot. :D Sawyer/Miles. Jeszcze tylko brakuje fajnych scen Sawyer/Hurley i będę zadowolona. :)
Sawyer/Kate na końcu jak ją złapał przypominało sceny z cage sex. xD

Jakoś nudzą mnie jego intrygi i uległość względem Locka.


Czy ja wiem czy on jest taki uległy. Sam Flocke mu powiedział, że jest najlepszym kłamcą jakiego zna.

Hmmm. Sawyer? Saiyd? Hurley?


Ale to nie są kobiety. :P

 


  • Podobne tematy do 6x08 - Recon
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 6



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.