Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

6x04 - Tainted Obligation » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

2009

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 paź 2009, o 22:16

6x04 - Tainted Obligation

Spoiler:
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 10 paź 2009, o 23:05

Re: 6x04 - Tainted Obligation


Świetny odcinek :D Yang mnie dzisiaj rozwaliła.

-Mogę być hardkorowa w czymkolwiek zechcesz - Yang
-Prostytuujesz się za operację? - Owen

Alex/Izzie - motyw niedźwiedź/jeleń był też niezły. Dobrze, że wyprowadzają się z tej przyczepki :)
Torres/Szef - bardzo się cieszę, że wraca do SGH. Szef tylko na nią czekał ...
Mer/Lexie - rozumiem L. za to, że tak się tym przejęła. Też bym tak zrobił gdybym był w takiej sytuacji. W pewnym momencie stwierdziłem, że Meredith za bardzo uniosła się dumą. Końcowa scena bardzo dobra na zakończenie odcinka :)
trust him... he's a doctor!
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 11 paź 2009, o 13:55

Re: 6x04 - Tainted Obligation


Mer sie uniosła dumą? Czemu? Przecież nic ich nie łączyło poza grupą krwii. Ja sie nie dziwie, że sie zastanawiała i nie zdziwiłym się gdyby tego nie zrobiła. Ale poświęciła się dla siostry. Niektóre teksty Mer były genialne. Np.

'Is he dead?'
'Zrobiłam, co miałam zrobić. Zaoferowałam pomoc. Matka Teresa byłaby dumna.' xD

Callie wraca do szpitala. :D

Cristina była niezła; najlepsza operacja ever. :D

Genialny motyw u Alexa i Izzie z niedźwiedziem. Alex był genialny - na początku krzyk, a potem kleszcz. :D Ciesze sie, że wyprowadzają się z tej przyczepy. :p
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 11 paź 2009, o 14:08

Re: 6x04 - Tainted Obligation


Chris napisał(a):Mer sie uniosła dumą? Czemu? Przecież nic ich nie łączyło poza grupą krwii. Ja sie nie dziwie, że sie zastanawiała i nie zdziwiłym się gdyby tego nie zrobiła. Ale poświęciła się dla siostry.


Może nie dumą, ale czasami zachowywała się gdyby naprawdę chciała, żeby ojciec umarł. Tak nie zachowuje się lekarz... Z jednej strony ją rozumiem bo nigdy go nie znała a on obwiniał ją za śmierć swojej żony, ale z drugiej jednak się cieszę, że to zrobiła. Gdybym ja był w takiej sytuacji to też bym tak zrobił, nawet dla obcego, ciężko chorego dziecka. Każdy ma inny pogląd na tego typu sprawy :)
trust him... he's a doctor!
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 12 paź 2009, o 00:06

Re: 6x04 - Tainted Obligation


Ja bym się nie poświęcił, tak już nawiązując do waszej rozmowy. Nie zrobiłbym tego ani dla niego, ani dla dziecka.

Teraz co do odcinka, był mega śmiechowy.
Alex i jego krzyk najlepszy oczywiście, niedźwiedź i kleszcz. lol Potem zresztą Izz też zobaczyła "Jelenia". ;p
Cristina i prostytucja za operację. :D Ogólnie Cristina, wypas, uwielbiam ją, zawsze i wszędzie. ;p
Mer i jej obojętne teksty. :D
Mark i operacja penisowa, no i znowu Cristina pompująca prącie moszną. ;p
Torrez, też dobra akcja, oczywiście mam na myśli końcową z szefem który się robi nie fajny.
Lexie leżąca na przewodzie Mer. ;p

PS: wcześniej zapomniałem, Izz ślicznie wygląda z tymi włosami. :D :D :D :D
We Are The World haiti
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 12 paź 2009, o 09:49

Re: 6x04 - Tainted Obligation


tlen.exe napisał(a):Ja bym się nie poświęcił, tak już nawiązując do waszej rozmowy. Nie zrobiłbym tego ani dla niego, ani dla dziecka.


To ja jestem w takim razie dziwny :D Noszę w portfelu bloczek, że w razie śmierci mogą moje organy porozdawać i mniej więcej co 2 miesiące oddaje krew :P Zastanawiam się jeszcze nad tym, żeby oddać szpik kostny.
trust him... he's a doctor!
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 12 paź 2009, o 10:01

Re: 6x04 - Tainted Obligation


Ja za to chcę aby po śmierci skremowali mnie, w całości. ;)
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 12 paź 2009, o 22:02

Re: 6x04 - Tainted Obligation


Jak już jesteśmy w tym temacie to ja jak będe mógł to też zrobie sobie taki bloczek jak Tristan ma, żeby po śmierci 'rozdali' moje organy. Krew z chęcią bym oddał, ale nie moge jeszcze. A co do oddawania organów (typu nerka, czy jak w tym przypadku wątroba) to musiałbym się zastanowić.. No ale jeżeli potem nie miałbym żadnych problemów zdrowotnych to nie widze przeszkód.


A żeby nie było OT (chociaż w sumie go nie ma, bo to dotyczy samego odcinka) to dopowiem jeszcze, że podobał mi się tekst Bailey o utracie stażystów. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 6x04 - Tainted Obligation
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 6



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.