Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 115
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 65
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 65

5x08 - Take it! » Dexter » Odcinki • seriale forumtv.pl

2010

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 8 lis 2010, o 18:47

5x08 - Take it!

Spoiler:

Data emisji: 14.11.2010
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 17 lis 2010, o 16:50

Odp: 5x08 Take it!


świetny odcinek. Laguerta to stara podła sucz, jak ona mogła coś takiego zrobić? a Ciera? tak Deb załatwiły, biedna. Dobrze, że przynajmniej Batista jest za nią.
Tak podejrzewałam, że ten showman był jednym z oprawców. Jego ochroniarz już załatwiony, z komplikacjami ale się udało. Tylko że niestety ten szaleniec Liddy ich namierzył :O ciekawe co z tym zrobią.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 17 lis 2010, o 19:05

Odp: 5x08 Take it!


No, kolejny raz było bardzo dobrze. Podoba mi się te sezon. :)

Olina, co do Showmana to scenarzyści dali już nam odpowiedź w poprzednim odcinku. Scena w samochodzie z Colem. Fajnie rozwijają sie stosunki pomiędzy Lumen, a Dexterem. Dex naprawdę jej zaufał i ma nadzieje, że będzie jego bratnią duszą. Jak dali zbliżenie kamerą na oczy Dextera podczas sceny, w której Lumen dostała panika, to myślałem, że mu się łezka w oku zakręciła. Ale nie dowierzałem, więc przewinąłem i zobaczyłem, że coś mi się przewidziało. Dexter odczuwający tak skrajne uczucia - to nie mogło być prawdą. :P Fajnie, że jest ten Liddy, bo przynajmniej podtrzymuje napięcie. Juz nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, jak ta sprawa się dalej rozwinie...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 17 lis 2010, o 20:04

Re: Odp: 5x08 Take it!


Bartezz napisał(a):co do Showmana to scenarzyści dali już nam odpowiedź w poprzednim odcinku

aa no zapomniałam o tym :P po prostu od początku odcinka wiedziałam, że będzie jednym z nich, tylko nie pamiętałam, czy była jakaś wskazówka do tego :oh
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 21 lis 2010, o 01:26

Odp: 5x08 Take it!


Bardzo fajny odcinek... ciekawe co dalej wykombinują z Liddym, bo widzę, że Quinn powoli daje sobie spokój ze śledzeniem Dextera, więc obsesja na jego punkcie musi przejść na kogoś innego :P
Mają zamiar zdjąć Showmana - to będzie ciężkie, gość jest otoczony mnóstwem ochroniarzy, na dodatek nie uda im się go "wyparować" tak po prostu, bo będzie długie śledztwo...
I LaGuerta... to mnie zabolało... najpierw Deb wstawia się za tą policjantką, a potem się okazuje, że to ona ją wykiwała. Ale z kolei teraz, jeżeli Batista poprze historię Deb, to LaGuerta może stracić pracę...
Teraz nie mogę się doczekać kolejnego odcinka :D
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 28 lis 2010, o 18:34

Odp: 5x08 Take it!


Ależ się porobiło. Dosyć, że Dexter i Lumen mają problemy, to jeszcze na posterunku aż kipi.
LaGuerta zachowuje się Joanna Krupa w Tap Madl, im głupsza tym mądrzejsza, a chronienie własnego tyłka jest najważniejsze.
Szkoda mi w tej całej sytuacji Debry. Dosyć, że odwala kawał dobrej roboty, to do tego wszystkiego ma jeszcze charakter.
W odcinku tym pożegnaliśmy również "Garniturowca" tak więc teraz, nadszedł czas na "Watchmana".
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 5 gru 2010, o 21:17

Odp: 5x08 - Take it!


Maniac nie mam pojęcia jak rozpracować Twoje porównanie :znudzony

póki co wszystkie zabójstwa Dexa w tym sezonie odbywają się nutką problemu :P scenarzyści dobrze wiedzą jak zakręcić akcją.

w senie gdy ten "zegarkowy" żegna Dexa, myślałem, że pojawi się Lumen. ale wtedy byłoby trudno Dexowi i jego towarzyszce wyjść z opresji.

zgadzam się. LaGuerta przesadziła... a nawet więcej.

i ten cholerny detektyw... :/
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 gru 2010, o 01:38

Odp: 5x08 - Take it!


Co za końcówka - Liddy namierzył Dexa jak zabiera na łódź Cola. Szkoda tylko, że podejrzewa Lumen o zabójstwo Rity. Mam nadzieje, że więcej tego nie ruszą.
Świetne sceny Dextera i Lumen bardzo mi się podoba jak się do siebie zbliżają. I co najważniejsza ona go rozumie. Strasznie mi się podoba ten wątek i coś mi się wydaje, że to będzie jeden z moich ulubionych sezonów.
Debra zawieszona?! Co za sucz za LaGuerty! A żeby ją zabili w finale :) Dobrze natomiast, że Angel ją wspiera.
Podobała mi się rozmowa Dexa z siostrą jak mu opwiadała, że nie czuję wyrzutów po zabiciu juednego z braci.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 4 sty 2011, o 13:58

Odp: 5x08 - Take it!


Czym bliżej finału, tym odcinki coraz bardziej mi się podobają. :P
Lumen coraz więcej dowiaduje się o Dexterze i rozumie go, dopiero w tym odcinku zacząłem naprawdę lubić ten wątek.
LaGuerta to...po prostu brak mi słów, do tego jeszcze Cira ją poparła. A ja czekałem na świetny duet Morgan&Mazon w następnym sezonie. Mam nadzieję, że Deb jeszcze napsuje im krwi i LaGuerta zostanie wyrzucona na zbity pysk. Wiedziałem, że Angel poprze Debrą, bo z niego jest dobry chłop i tyle. :P
Cole został zabity, teraz zostaje jeszcze Jordan Chase...no i jeszcze nie wiadomo kim są ci dwaj kolesie ze zdjęcia.
Świetna scena, gdy Dexter podaje Lumen szkiełko z krwią "suitmana". :D
Liddy szpieguje naszą parę, ciekawe co z tym zrobi. Quinn powoli rezygnuje ze śledzenia Dexa, jego związek z Deb się trochę temu przysłużył.
Idę oglądać dalej! :D :P
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 8 cze 2013, o 15:43

Odp: 5x08 - Take it!


Końcówka masakra! Nie spodziewałem sie takiego obrotu spraw.

Odcinek okej. Dobre pozbycie sie Cole'a, Lumen jest coraz lepsza.

LaGuerta podla bicz. -.- Angel natomiast zachował się idealnie.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 5x08 - Take it!
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.