Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 60
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 9
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 8

5x07 - Toad's Wild Ride » Zakończone Seriale » Sons of Anarchy • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 14 paź 2012, o 20:25

5x07 - Toad's Wild Ride

Spoiler:


Data emisji: 23.10.12
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Coffee

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 19

Lokalizacja: Kraków

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

gadu:
8407527

Postdodano 26 paź 2012, o 00:43

Odp: 5x07 - Toad's Wild Ride


No i znów się posypało wszystko (choć jestem z połowy odcinka zadowolony rozwinięciem zdarzeń)...
Najpierw ta kradzież, a później pościg za wpół złożoną BMWicą mnie nie chwycił specjalnie za serce.
Co ciekawsze: Unser doszedł, że to Clay i Nomadzi. Clay sprytnie wykiwał Nomadów i uratował swój tyłek. Coś mi się zdaje, ze to nie koniec jazd bez trzymanki, sponsorowanej przez Claya.
Niepotrzebnie tylko Juica w to wmieszał.
Gemma już całkiem doj****a... Za szybko jej zaufali i dała ciała po całości. Tara będzie miała znów pełne ręce roboty, a z urlopu nici.
Zastanawiam się tylko, co to za dwa czarnuchy były?! Czyżby jednak Nomadzi mieli jakiś układ z Popem i czarnymi (choć osobiście podejrzewam Claya)?
Riding through this world all alone
God takes your soul, you're on your own
The crow flies straight, a perfect line
On the Devil's Bed until you die
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 26 paź 2012, o 22:43

Odp: 5x07 - Toad's Wild Ride


Słodko gorzki odcinek. Z jednej strony było sporo humoru. Joel okradający Gemme wypadł świetnie. Szczególnie ten pościg jak uciekał przed Sonsami na wpół zdemontowaną furą - cudowne to było. W ogóle wyścigi w SoA to jeden z moich ulubionych elementów. Ostatnia scena z Joelem jak został zmasakrowany przez Nero urocza. Mam nadzieje, że jeszcze wróci. Udało się też pozbyć 2/3 Nomadów. Clay ładnie to rozegrał. Częściowo odsunął od siebie podejrzenia i pozbył się świadków. Tylko, że został jeden Nomad i Juice. No ciekawe dzięki, któremu Jax się dowie, że to sprawka Claya. Co do Juica - jakoś go mało w tym sezonie. Więcej poproszę Chociaż może to i lepiej, że nie ciągną jego wątku z poprzedniego sezonu. Z innych miłych scen to to jak Świeżak i Chibs bawili się z dzieciakami.

Oczywiście happy endu być nie mogło i wszystko spieprzyło się w ostatnich minutach. Po pierwsze zaatakowanie Chibsa i Jaxa - kto za tym stoi? Pope? Clay? Może ktoś inny, rywal Popa? Albo to samowolne działanie Dziewiątek? Jest też wypadek Gemmy, który wprowadzi sporo napięcia do klubu. Czyżby zabiła swojego wnuka? Jeśli tak to na pewno zmieni wszystko.
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 30 paź 2012, o 17:14

Odp: 5x07 - Toad's Wild Ride


Clay częściowo ratuje swój tyłek, ale myślę, że Juice go wyda o ile szybciej nie dostanie kulki w łeb.
Jednak koncowa scena mnie zmasakrowała, ciekawe co teraz zrobi Gemma.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 31 paź 2012, o 11:41

Odp: 5x07 - Toad's Wild Ride


Gemma to jest jakaś chodząca katastrofa. Myślałem że w momenice kiedy Jax i Tara jej powierzyli dzieciaki ona skończy z tym całym syfem, a jednak się przejechałem. Pewnie żadne z dzieci Jaxa nie zginie co nie zmienia faktu, że konflikt na lini Tara - Gemma urośnie do monstrualnych rozmiarów.

PS. Cały odcinek drżałem że Unser zginie. Nie mogą go uśmiercić, uwielbiam tą postać!
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 2 lis 2012, o 12:24

Odp: 5x07 - Toad's Wild Ride


Tak świetny odcinek, że aż nie mogłem się zebrać do jego skomentowania.

Sporo się działo! :D
Clay...mam nadzieję, że umrzesz w torturach i męczarniach! :P Po raz kolejny udało mu się wywinąć. Całe szczęście, że Unser przeżył tą całą akcję.

Gemma...co to było na końcu? Mam nadzieję, że dzieciaki Jaxa przeżyją ten wypadek. :/ Ale szykuje się konflikt na linii Tara-Gemma.

Joel McHale...nieźle go Nero poskładał. :)

Jax i Chibs zostali zaatakowani przez Czarnych, zdaje mi się to sprawka Claya lub Nomadów, Pope raczej nie bierze w tym udziału.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 20 gru 2012, o 22:07

Odp: 5x07 - Toad's Wild Ride


OMG. Wiedziałam, że Gemma coś odwali. Na haju zabrała dzieciaki do auta, tak nawalona, że ledwo ogarnęła jak pas zapiąć i spowodowała wypadek. Ona nieprzytomna, Thomas chyba cały ale Abel już nie bardzo - ktoś krwawił na maskotkę... Jeśli Abel nie żyje to ja nie wróżę Gemmie kolorowej przyszłości.
Postać grana Joela - też nieźle namieszał facet. Okradł Gemmę, a potem ucieczka w połowie samochodu i zmasakrowanie przez Nero.
Clayowi niestety udało się zrzucić wszystko podejrzenia i całą winę na Nomadów. Przez cały odcinek bałam się, że jednak Unserowi coś się stanie, że Clay albo Nomadzi go zabiją, a jednak nie.
Juice dalej się kręci przy Clayu. Dość fajną z niego postać zrobili w tym sezonie, mam wrażenie jakby trochę wydoroślał, już nie jest taki głupkowaty i śmiechowaty, spoważniał, bardziej pojętny jest. Dlatego żałuję że taka mała jest jego rola w tym sezonie jak na razie - pomagier ex-prezydenta. Mam nadzieję, że to się zmieni.
Filthy Phil z Abelem był świetny, a Tig to już przeszedł sam siebie jak zawarczał na Thomasa xD Chłopaki pokazują swoje miękkie strony, najpierw Happy teraz to xD
No i atak na Jaxa i Chibsa. Dwóch czarnych - w każdym razie, co najmniej jeden, drugi nie został pokazany. O co chodzi, nie wiadomo. Wątpię żeby to był Pope, nie ważne jak bardzo go nie cierpię, interesy idą zbyt dobrze, żeby ktoś taki jak on miał to zepsuć. Już prędzej obstawiałabym Claya. On od początku stara się zwalić włamania na Popa, to teraz jak nie da się już tego zrobić może próbować z innym scenariuszem. Nie wie, nie wiem co to z tego będzie.

 


  • Podobne tematy do 5x07 - Toad's Wild Ride
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.