Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

5x07 - Say My Name » Zakończone Seriale » Breaking Bad • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 20 sie 2012, o 15:19

5x07 - Say My Name

Spoiler:


Data emisji: 26.08.12
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 29 sie 2012, o 22:19

Odp: 5x07 - Say My Name


Walt ty suk#$%ynie! Nie nawidzę cię! Giń długą i bolesną śmiercią, a potem cierp w najgorszym kręgu piekł! Jego arogancja chyba osiągnęła już szczyt. To jak opowiadał Jessemu, że nie da mu pieniędzy, bo one przecież są brudne, że przecież gotowanie to jedyny rzecz w jakie jesteś dobry i co ty w ogóle od życia oczekujesz spowodowało że jeszcze bardziej go nienawidzę. A zabicie Mike'a to już w ogóle. On musiał zginąć, ale w taki sposób? Z rąk Walta? Przynajmniej dobrze na końcu powiedział - Shut the f*** up and let me die in peace. Smutne.
Jednak muszę przyznać, że podobał mi się początek jak Walt wynegocjonował nową umowę i to jego "say my name". Piękna scena.
Gida (?) w banku też fajna dodała trochę humoru. Tylko nieliczne seriale potrafią wykreować takie wyraziste postacie drugoplanowe mimo że pojawiają się tylko na chwilę.
Skylar się dalej odsuwa od Walta i ma kolejne sceny z Jessem. O jak ja bym chciał żeby ta dwójka spiskowała przeciw Waltowi :D
Ciekawe też jak ci więźniowie wpłyną na działalność Walta i ile wiedzą o nim samym.
A gotowanie z Toddem śmieszne :)
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 30 sie 2012, o 11:13

Odp: 5x07 - Say My Name


Walter coraz bardziej odsłania swoją chciwość i arogancję.
Jak zwykle dostaliśmy wspaniałą pierwszą scenę - Walter negocjuje warunki dystrybucji z nowym partnerem, ciekawe jak ta współpraca będzie wyglądała.
Wiedziałam, że Walt tak łatwo nie odpuści Jessiemu, że da mu spokojnie odejść jak Mike'owi. W końcu Jessie nie stanowi dla niego żadnego niebezpieczeństwa.
Uwielbiam sceny między Jessiem a Skylar :D
A sama Skylar odsuwa się od Walta coraz bardziej. I jak tu Czesiek zasugerował - Jassie i Skylar razem mogli by coś pospiskować przeciw Walterowi.
No i jest problem z ekipą Mike'a. Ciekawe czy Walt zdobędzie nazwiska od Lydii i co dalej z nimi zrobi.
Biedny Mike. Na prawdę mu kibicowałam. Ale jak tylko zobaczyłam pistolet w torbie to już wiedziałam, że Walter odwali coś głupiego. No i tak też się stało.
Ta ostatnia scena - wspaniała. Mike w ostatnich chwilach życia nad piękną rzeką i 'Shut the f*ck up. And let me die in peace.' Piękne. Za to uwielbiam ten serial - pierwsza i ostatnia scena zawsze robią wrażenie.
Gotowanie z Toddem - trochę mi to dziwne było. Walter chyba nie ma wielkich nadziei co do niego ale może się zdziwić. Mnie zdziwiło to, że Todd nie chce gadać o kasie dopóki nie opanuje gotowania. Nie jest to może najbystrzejsza osoba, ale stara się jak może dobrze wykonywać swoją pracę. Myślę, że dobrze będzie im się razem pracowało - są siebie warci.
<<

wesker178

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 129

Lokalizacja: Szczecin

Ulubiony serial:
24/The Wire/Doctor Who

Postdodano 30 sie 2012, o 18:00

Re: Odp: 5x07 - Say My Name


Cel twórców osiągnięty - maksymalnie zniechęcić widzów do postaci Walta. Który doszedł do wniosku, że to, co zrobił, wcale nie było potrzebne. Nie mam pytań.
I chyba nikt już nie wątpi, że na koniec, w samo południe, staną na przeciwko siebie Mr. White i Mr. Pink... man.

Raven napisał(a):Za to uwielbiam ten serial - pierwsza i ostatnia scena zawsze robią wrażenie.

Dokładnie, mnie również podoba się taka struktura odcinka. Na początku intryguje aby potem stopniować napięcie aż do finału. Szkoda, że tak niewiele seriali naprawdę potrafi przykuć do telewizora... I zapewnić nam coś więcej niż tylko rozrywkę.
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 31 sie 2012, o 17:13

Odp: 5x07 - Say My Name


Walter ty gnido! Haah coś czułem, że tak to się skończy. Szkoda. Smutna scenka , jak Mike był zmuszony zostawić swoją wnuczkę :(.

Walter sam widzi jakiego bałaganu narobił, on już jest taki otumaniony, że nie jest w stanie przewidzieć do czego go to doprowadzi. Sky jest mu już zupełnie obca, Jessie przejrzał na oczy, a teraz został mu Todd, który na razie zachowuje sie posłuszny kundelek. Ta obsesja zdobycia władzy, zniszczy naszego chemika i jedynym wartym tego wszystkiego momentem będzie Say My Name. W tej chwili Walter był królem. Teraz coś czuje, że będzie wiele niepowodzeń i...ucieczka.

Przed nami jeszcze jeden odcinek, Walt zapewne będzie chciał zdobyć nazwiska tych 9-ciu, a potem z Toddem obmyślą plan ich zabicia?

PS. Oj jak Jesse dowie się o Mike'u to też może być ciekawie.

PS2. Sky coraz bardziej mnie przeraża, tą obojętnością i milczeniem, normalnie czuję jakby w każdej mogła zrobić coś szokującego.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 28 wrz 2012, o 00:47

Odp: 5x07 - Say My Name


Piękny odcinek! :)

Rewelacyjny początek i przedstawienie propozycji Walta. :P Say My Name! :P

Smutne pożegnanie się z Mikem. :/ Scena, w której musiał zostawić swoją wnuczkę, złamała mi serce. :(
Od kiedy zobaczyłem pistolet w torbie, wiedziałem, że to się źle skończy. A jak Mike wytknął Waltowi jego "ego"...to praktycznie pociągnął za niego spust.
"'Shut the f*ck up. And let me die in peace." Mike pięknie pożegnał się z serialem.
Walt i jego przeprosiny po zorientowaniu się, że jeszcze Lydia zna te 9 nazwisk. :/ Co za baran!? :P

Kolejna cudowna scena pomiędzy Skyler i Jessiem. :P
"J - Vamonos.
S - I wish." :D :D

Skyler coraz bardziej izoluje się od Walta, z pewnością to poskutkuje. Jessie także się od niego odsuwa. Dochodzi do tego, że musi "gotować" z Toddem. :P

Jestem ogromnie ciekawy, jak Walter wyciągnie od Lydii tą listę nazwisk. :P
Oraz nie mogę się doczekać aż Jessie dowie się, że Walt zabił Mike'a. :) Szykuje się kolejna, ogromna kłótnia.

PS Kolejna świetna rzecz w serialu...prowadzenie kamery umieszczonej na ręce prawnika Mike'a podczas sceny rozdzielania pieniędzy w banku. Pierwszy raz widziałem takie ujęcia w serialu/filmie. :)
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 18 cze 2013, o 23:52

Odp: 5x07 - Say My Name


Walt przekracza wszelkie poziomy debilstwa jakie ten świat zna. Gratuluje wygrania konkursu na największego serialowego chuja wszech czasów!

Mike umarł, mało mmnie to obchodzi, ale to było bezsensowne ze strony naszego debila, który swoją drogą niech sie odwali od Jessiego.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 19 cze 2013, o 00:01

Odp: 5x07 - Say My Name


Gdyby forum było jak facebook zalajkowałbym twój post :)
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 19 cze 2013, o 11:13

Odp: 5x07 - Say My Name


:D
ja już naprawde trace cierpliwosc do niego.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 5x07 - Say My Name
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.